Top 10 Arduino Nano V3 – Regular Stores

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. AZDelivery

#ad

AZDelivery 3x Nano V3-Board sada, Nano V3 Board mikrokontrolér 3dílná sada s Atmega328 CH340 včetně e-Book

#ad
AZDelivery #ad - Použijte azdelivery az-nanov3 board na nejmenším prostoru nebo si jednoduše vyzkoušejte pájení. Přesahujících součástek; pinout a kód kompatibilní s az-nano v3 deskou! Sada čipů atmega328p s taktovací frekvencí 16 mhz a 32 kb flash pamětí vč.

Samostatné lišty. Nano board je příjemně malý, spotřeba energie je nízká a počet analogových a digitálních vstupů a výstupů je pro většinu aplikací zcela dostačující. 2 kb pro bootloader; jednoduché PC připojení přes USB konvertor CH340G. Zajistěte si nyní tři desky azdelivery az-nano v3 s atmega328 ch340 kompatibilní s AZ-Nano V3 Board včetně e-knihy! Rozměry dxŠxv: 45 x 18 x 7, 5 mm vč.

Tento produkt obsahuje e-knihu, která obsahuje užitečné informace o začátku vašeho projektu, pomáhá při rychlém nastavení a šetří čas při procesu konfigurace. Nabízíme řadu příkladů použití, kompletní návod k instalaci a knihovny.
ZnačkaAZDelivery #ad
VýrobceAZDelivery #ad
Číslo dílu3x Nano V3 CH340
ModelkaAZ-Nano V3-Board

2. AZDelivery

#ad

Nano V3 Board mikroovladač s Atmega328 CH340 včetně E-BookAZDelivery 1x Nano V3-Board sada, Nano V3 Board mikrokontrolér s Atmega328 CH340 včetně e-knihy, AZDelivery 1x Nano V3-Board sada

#ad
AZDelivery #ad - Nabízíme řadu příkladů použití, kompletní návod k instalaci a knihovny. Přesahujících součástek; pinout a kód kompatibilní s az-nano v3 deskou! Sada čipů atmega328p s taktovací frekvencí 16 mhz a 32 kb flash pamětí vč.

2 kb pro bootloader; jednoduché PC připojení přes USB konvertor CH340G. Tento produkt obsahuje e-knihu, která obsahuje užitečné informace o začátku vašeho projektu, pomáhá při rychlém nastavení a šetří čas při procesu konfigurace. Deska az-nano v3 je příjemně malá, spotřeba proudu je nízká a počet analogových a digitálních vstupů a výstupů je pro většinu aplikací zcela dostačující. Použijte azdelivery az-nanov3 Board na nejmenším prostoru nebo si jednoduše vyzkoušejte pájení. Rozměry dxŠxv: 45 x 18 x 7, 5 mm vč. Samostatné lišty.
ZnačkaAZDelivery #ad
VýrobceAZDelivery #ad
Hmotnost0.04
Číslo dílu1X Nano V3
ModelkaAZ-Nano V3-Board

3. RUIZHI

#ad

Nano-V3 s ATmega328PB moduly RUIZHI Nano-V3 ATmega328PB Nano Module Chip CH340 Type-C konektor 5V 16M Microcontroller kompatibilní IDE

#ad
RUIZHI #ad - Pořiďte si ovladače přímo od výrobce čipů nebo z našich webových stránek. Malý a výkonný: nano vývojová deska nejmenší, kompletní a vhodná pro Breadboard s více analogovými vstupními kolíky a palubní deskou + 5V AREF jumper.

Kompatibilita: nano moduly 100% kompatibilní s IDE, používají čipy ATmega328PB a CH340 Snadná instalace: nano modul nainstalujte příslušný počítačový systémový ovladač před provedením postupu. Flexibilní možnosti napájení: nano lze napájet přes usb konektor typu C, neregulovaný externí síťový zdroj 7-12 V nebo regulovaný externí 5V síťový zdroj. Více místa na breadboard: nano má schopnost breadboard boiDEund USB typu C s menší základní plochou, takže máte více místa pro vaše projekty.
ZnačkaRUIZHI #ad
VýrobceRUIZHI #ad

4. Hailege

#ad

Hailege 3 ks Nano 3.0 Atmega Type-C USB CH340 Controller Board Compatible to Arduino Nano CH340 Nano Atmega

#ad
Hailege #ad - Vhodné analogové vstupní porty: A0 ~ A7. Atmega-au mcu Chipset, bootloaded. Nano 3. 0 atmega type-c usb CH340 Controller Board. Type-c usb ke stažení a napájení.
ZnačkaHailege #ad
VýrobceHailege #ad
Číslo díluH-1-1714
ModelkaH-1-1714

5. AZDelivery

#ad

AZDelivery 5x Nano V3-Board sada, Nano V3 Board mikrokontrolér 5dílná sada s Atmega328 CH340 včetně e-Book

#ad
AZDelivery #ad - Tento produkt obsahuje e-knihu, pomáhá při rychlém nastavení a šetří čas při procesu konfigurace. Ipová sada atmega328p s taktovací frekvencí 16 mhz a flash pamětí 32 kB vč. Nano board je příjemně malý, spotřeba proudu je nízká a počet analogových a digitálních vstupů a výstupů je pro většinu aplikací zcela dostačující.

Použijte desku azdelivery az-nano v3 na malém prostoru nebo si jednoduše procvičujte pájení. Nabízíme řadu příkladů použití, která obsahuje užitečné informace o zahájení vašeho projektu, kompletní návod k instalaci a knihovny.

Samostatné pinové lišty. 2 kb pro bootloader; jednoduché PC připojení přes CH340G USB konvertor. Přesahujících součástek; pinout a kód kompatibilní s AZ-Nano V3 Board. Zajistěte si nyní pět desek azdelivery az-nano v3 s atmega328 ch340 kompatibilních s AZ-NanoV3-Board včetně e-knihy! Rozměry dxŠxv: 45 x 18 x 7, 5 mm vč.
ZnačkaAZDelivery #ad
VýrobceAZDelivery #ad
Výška0.3
Délka1.77
Šířka0.71
Číslo dílu5x AZ-Nano V3-Board CH340
ModelkaAZ-Nano V3-Board

6. RUIZHI

#ad

Nano-V3 Board s Mega328PB 3 kusy Nano-V3 Board 5V 16MHz typ C konektor CH340 čip typ C rozhraní hotové spájená verze s USB kabelem včetně IDE

#ad
RUIZHI #ad - Lze jej snadno spojit s pc nebo jinými mikrokontroléry, což z něj dělá špičkovou volbu ve své kategorii. Kompatibilita: velmi oceňovaný za kompatibilitu, tak i usb stahování, mac a linux.

Snadné připojení: nano se vyznačuje svými komunikačními schopnostmi. Pohodlné: naše nano deska je napájena proudem přes spojení typu c a může automaticky přepnout na kvalitnější zdroj proudu. Je perfektní pro váš první výlet do elektroniky. Jedná se o powerhouse v malém balení. Pro výběr proudu není zapotřebí propojka, což je ještě příjemnější pro uživatele.

Podporuje jak isp, náš nano board pracuje bez problémů s operačními systémy Windows, což z něj dělá všestrannou volbu. Výhody: ideální pro začátečníky, nano v3 board je cenově výhodný, šetrný mikroovladač na Breadboard založený na CH340/Mega328PB. Nano board : nano má 14 digitálních i/o pinů, 6 pwm výstupů, 6 analogových vstupů a 16MHz křemenný oscilátor.
ZnačkaRUIZHI #ad
VýrobceRUIZHI #ad

7. XTVTX

#ad

Arduino Nano MEGA328P Vývojová deska s CH340 XTVTX Nano-V3.0 Atmega Nano Module Micro konektor 5 V 16M Mikrokontrolér kompatibilní s Arduino

#ad
XTVTX #ad - Flexibilní možnosti napájení : nano lze napájet přes micro usb přípojku, neregulovaný externí síťový zdroj 7-12 V nebo regulovaný externí 5V síťový zdroj.

Pořiďte si ovladače přímo od výrobce čipů nebo z našich webových stránek. Snadná instalace: modul nano-v3 nainstalujte příslušný počítačový systémový ovladač před provedením postupu. Malý a výkonný: vývojová deska atmega nano je nejmenší, kompletní a vhodná pro Breadboard s více analogovými vstupními kolíky a propojkou + 5 V AREF. Kompatibilita: nano-v3 moduly 100% kompatibilní s IDE, používá čipy ATMega328PB a CH340 Více místa na breadboard: nano má schopnost breadboard Boarduino a Micro USB s menší základní plochou, takže máte více místa pro vaše projekty.
ZnačkaXTVTX #ad
VýrobceXTVTX #ad

8. RUIZHI

#ad

Nano-V3 s ATmega328PB Vývojová prkna RUIZHI 5 kusů Nano-V3 modul s čipem CH340 Micro konektor 5 V 16M Mikrokontrolér kompatibilní s IDE

#ad
RUIZHI #ad - Kompatibilita: nano moduly 100% kompatibilní s IDE, používají čipy ATmega328PB a CH340 Flexibilní možnosti napájení : nano lze napájet přes micro usb přípojku, neregulovaný externí síťový zdroj 7-12 V nebo regulovaný externí 5V síťový zdroj.

Malý a výkonný: nano vývojová deska nejmenší, kompletní a vhodná pro Breadboard s více analogovými vstupními kolíky a palubní deskou + 5V AREF jumper. Snadná instalace: nano modul nainstalujte příslušný počítačový systémový ovladač před provedením postupu. Více místa na breadboard: nano má schopnost breadboard boiDE a Micro USB s menší základní plochou, takže máte více místa pro vaše projekty. Pořiďte si ovladače přímo od výrobce čipů nebo z našich webových stránek.
ZnačkaRUIZHI #ad
VýrobceRUIZHI #ad

9. AZDelivery

#ad

Vylepšená verze s USB kabelem včetně e-knihy!, AZDelivery AZ-Nano V3-Board s Atmega328 CH340 hotově pájená

#ad
AZDelivery #ad - Deska az-nano v3 je příjemně malá, spotřeba proudu je nízká a počet analogových a digitálních vstupů a výstupů je pro většinu použití zcela dostačující.

Tento produkt obsahuje e-knihu, pomáhá při rychlém nastavení a šetří čas při procesu konfigurace. Nabízíme řadu příkladů použití, která obsahuje užitečné informace o zahájení vašeho projektu, kompletní návod k instalaci a knihovny. Díky e-knize od az-delivery můžete začít přímo se svým projektem, aniž byste se museli dlouho zabývat nastavením produktu. Přesahujících součástek; kompatibilní s pinouty a kódy! Ipová sada atmega328p s taktovací frekvencí 16 mhz a flash pamětí 32 kB vč. 2 kb pro bootloader; jednoduché PC připojení přes CH340G USB konvertor. Rozměry dxŠxv: 45 x 17, 5 x 18 mm vč.
ZnačkaAZDelivery #ad
VýrobceAZDelivery #ad
Výška0.69
Délka1.77
Šířka0.71
Číslo dílu1x Nano V3.0
ModelkaAZ-Nano V3-Board

10. APKLVSR

#ad

NA-no V3 Board CH340 5V 16M USB C konektor deska mikrokontroléru s MEGA328P čipem CH340 pro Arduino, APKLVSR 3 kusy NA-no V3 Board moduly s AT-mega-328P

#ad
APKLVSR #ad - Jako zdroj proudu je automaticky zvolen nejvyšší zdroj napětí. Na-no v3 board moduly: používá ch-340g místo ftdi ft232rl ic, zvýšit stabilitu v systému windows a vyřešit problémy s ftdi ovladači, gnd na jedné straně, rx, které blokují neoriginální čipy, který může zlepšit přenosovou rychlost, ATN, AT-MEGA328P nabízí dokonce ještě více místa na programování a ukládání dat.

Nano používá čipy at-mega328p a CH340, FT232RL. Více místa na breadboard: ard-uino na-no má schopnost breadboard boarduino a USB typu C s menší základní plochou, konektory jsou dodávány nepájené, takže máte více místa pro vaše projekty. Malý a výkonný : ard-uino na-no moduly s atmel at-mega328p-au mcu, podpora stažení isp a usb stahování, napájení přes Mini B USB. Modul bez pájení je 100% kompatibilní s arduino a používá čipy Mega-328P a CH340 Iroká kompatibilita: na-no v3.

0 at-mega328p ch340g 5 v 16 m usb-c mikrokontrolér-board vývojová deska s PIN hlavicemi. Kromě toho má rozložení pinů, které dobře funguje s Mini nebo Basic Stamp TX, proud a hmotnost na druhé straně. Flexibilní možnosti napájení : ard-uino na-no moduly mohou být napájeny přes usb konektor typu c, neregulované externí napájení 7-12 V pin 30 nebo regulované externí napájení 5 V Pin 27.
ZnačkaAPKLVSR #ad
VýrobceAPKLVSR #ad