Top 10 Baby Toys 12-18 Months – Hračky pro nejmladší děti

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Battat

#ad

Motorická hračka – dětská hračka od 18 měsíců, hračka do vany, Battat 10 kbelíků a stohovacích kelímků – stohovací věž, vodní hračka, hračka na písek

#ad
Battat #ad - Obsahuje 9 barevných stohovatelných kelímků a 1 kbelík s praktickou rukojetí. Dětská hračka se doporučuje pro děti od 18 měsíců. Všechny hrnky se vejdou do velkého kbelíku.

Počítejte od 1 do 10 – na spodní straně hrnku je vyraženo číslo. Dětský pokoj, vana nebo pláž: využij ho ke koupání ve vaně, v bazénu nebo si s sebou vezměte hnízdiště na pláž nebo pískoviště. Skvělý nápad na dárek pro dívky a chlapce k narozeninám atd. Rodiče nás milují: battat je rodinný podnik, který byl založen v roce 1897. Skvělá sada hrnků na hračky pro zlepšení koordinace rukou a očí a pro učení velikostí, barev a čísel. Klasika v barvách duhy: stohování, převrhnutí, stříkání nebo stavba hradu z písku – klasická sada hraček pro každou hravou příležitost.
ZnačkaBattat #ad
VýrobceBranford LTD #ad
Výška5.25
Délka5.5
Hmotnost1.01
Šířka5.5
Číslo díluBT4711Z
ModelkaBT4711Z
ZárukaZákonná záruka

2. Sigikid

#ad

SIGIKID 41181 Greifling motýl Red Stars Dívky a chlapci Hračka pro miminka doporučená od narození oranžová

#ad
Sigikid #ad - Tělo, křídla a čidlo k uchopení – malý motýl tiše praská. Robustní látkový úchop: příjemná alternativa k teetrinům z tvrdého plastu – čisté zpracování, švy vydrží i delší žvýkání.

Ideální dárek k narození nebo ke křtinám. Měkký drapák ze směsi zelených látek k prozkoumání pro miminka od narození, sladký motýl. Výr. Skvělé možnosti uchopení pro bzučení a natáčení: ideální tvar pro malé ruce. Rozsah dodávky: 1 sigikid greifling butterfling, doporučený věk: 0 - 18 měsíců, Velikost DxŠxV: 9x12x2 cm, Barva: Oranžová, vnější materiál/materiál výplně: Polyester, č. Hygienické: lze prát na 30°, kvalitní materiály a zpracování – mechanika a chemické hodnoty testovány akreditovanými zkušebními institucemi – žádný nepříjemný zápach.
ZnačkaSigikid #ad
VýrobceSigikid #ad
Výška0.79
Délka3.54
Hmotnost0.02
Šířka4.72
Číslo dílu41181
Modelka41181
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

3. Sigikid

#ad

SIGIKID 41170 chrastítko žirafa Red Stars Dívky a chlapci Hračka pro miminka doporučená od narození žlutá

#ad
Sigikid #ad - Měkký drapák ze směsi oranžové látky k prozkoumání pro miminka od narození, sladká žirafa – ideální dárek k narození nebo ke křtinám.

Rozsah dodávky: 1 sigikid chrastítko žirafa, vnější materiál/materiál výplně: Polyester, velikost dxŠxv: 15x12x3 cm, Doporučený věk: 0 - 18 měsíců, barva: oranžová, č. Hygienické: lze prát na 30 °C. Robustní látkový úchop: příjemná alternativa k teetrinům z tvrdého plastu – čisté zpracování, švy vydrží i delší žvýkání. Výr. Skvělé možnosti uchopení pro bušení a natáčení: ideální pro malé ruce, prstencové tělo, paže a nohy k uchopení – malá žirafa tiše chrastítká.
ZnačkaSigikid #ad
VýrobceSigikid #ad
Výška1.18
Délka5.91
Hmotnost0.04
Šířka4.72
Číslo dílu41170
Modelka41170

4. Manhattan Toy

#ad

Manhattan Toy Artful Skwish Rassel und Beißring Greifing Activity Toy

#ad
Manhattan Toy #ad - Multisensorisches kupplungs-babyspielzeug: klassische, was für die Grobmotorik wichtig ist; Die leichten Holzdübel, multisensorische Greifrassel fördert das Greifen und Greifen, die glatte Oberfläche und die elastischen Bänder erleichtern das Greifen für kleine Hände.

Seit 1978 ist manhattan toy eine vertrauenswürdige quelle für fantasievolles Spielzeug für Babys, haben Sie ein sicheres Spielzeug von einem echten Unternehmen und einer Marke gefunden, Kleinkinder und Kinder jeden Alters. Baby-holzrasse: die skwish ist überraschend leicht und ermöglicht den kleinen die Leichtigkeit, wodurch ein sehr angenehmes Rasselgeräusch entsteht und dem Baby ermöglicht wird, das Spielzeug auf Dübeln hin und her zu schieben, Geräusche zu erkunden und Ursache und Wirkung aus der Aktivität zu lernen. Entwicklungsspielzeug: das hoch angesehene design der Holzkonstruktion und der elastischen Bänder ermöglichen es der einzigartigen Form, sich abzuflachen oder zu "quetschen" und immer wieder in ihre ursprüngliche Form zurückzukehren.

Zu unserer marke stehen: wenn sie dies lesen, die sich darum kümmert. HÖlzernes taktiles spielzeug in erbstÜckqualitÄt: Das Skwish Artful ist nicht nur sicher aufgrund der babysicheren Acrylfarben auf Wasserbasis, die gehärtet bleiben, es hat auch reichlich taktile Qualitäten mit glatter Holzmaserung.
ZnačkaManhattan Toy #ad
VýrobceManhattan Toy #ad
Výška6
Délka6
Hmotnost0
Šířka6
Číslo dílu214250
Modelka214250
ZárukaNo Warranty

5. Vtech

#ad

12 Month Boys and Girls, Educational Toy, růžová, Vtech 502353 Little Singing Puppy, Gift Suitable for 3, 6, 5,0 cm*11. 0 cm*11, Baby Musical Interactive Toy with Lights and Sounds

#ad
Vtech #ad - 4-sing písní a 15 melodií. Stiskněte 3 tlačítka světla a umožňují dítěti čísla a objekty. Různé textury podporují taktilní stimulaci. Fixační páska umožňuje štěňata přenosná. Vč.
ZnačkaVtech #ad
VýrobceVtech Electronics #ad
Výška6.61
Délka3.15
Hmotnost0.42
Šířka5.71
Číslo dílu502353
Modelka502353

6. Fisher-Price

#ad

Spielset mit Aktivitätsspielzeugen Babyspielzeug, Fisher-Price HFJ92, Geschenkset Sinne Entdecken, ab 3 Monaten

#ad
Fisher-Price #ad - Die schmetterlingsbeißhilfe hat einen leicht zu greifenden Ring, knisternde Flügel und kontrastreiche Farben für die visuelle Stimulation. Ein tolles geschenk für Babys ab 3 Monaten. Besonderes set mit 4 aktivitätsspielzeugen für Babys und Spieltipps der Experten für Kindesentwicklung aus dem Fisher-Price Play Lab. Ffchen-spiegel mit weichen und knisternden Ohren, 2 Seiten und 3 lustigen Klacker-Spielzeugen in Bananen- und Vogelform. 2 tierrasseln in leuchtenden Farben zum Greifen und Schütteln.
ZnačkaFisher-Price #ad
VýrobceMattel #ad
Výška12.01
Délka3
Hmotnost1.37
Šířka12.01
Číslo díluHFJ92
ModelkaHFJ92
ZárukaHerstellergarantie

7. TUMAMA

#ad

Autosedačka, kočárek, zvířátko visící chrastítko, TUMAMA Dětská závěsná hračka, aktivní hračka pro 0, chlapci dívky, narozeninové dárky balení 4 ks, 3,6,9,12 měsíců, novorozence, dětská postýlka

#ad
TUMAMA #ad - Měkká plyšová zvířátka jsou pohodlná a propůjčují vašemu dítěti měkký a příjemný na dotek. Zlepšete sluch: tato pestrá dětská hračka s větrnými hračkami se zvířaty zabudovaným chrastítkem a praskáním a tato hračka do kočárku vydává zvuk, když se třese nebo stisknete. Nechte své děti hrát kdykoli a kdekoliv.

Od dětí. Upozornění: tyto hračky chrastící a pískají, ale nehrají hudbu. Optická stimulace: krásná plyšová zvířecí chrastítka. Udělá jí radost a radost. Dídídídídívzdvzding, vánoční dárek jako svátek, hračky pro miminka 3-6 měsíců, nový rok pro miminka, vhodné pro miminko malé děti 0-3 měsíce, den dětí, hračky pro miminka 6-12 měsíců, chlapce a dívky. Sada visících hraček pro batolata: tyto krásné smyslové hračky pro miminka se dodávají v balení se 4 roztomilými zvířaty liška, dětská herní podložka, krokodýl. Navrženo s závěsným kroužkem pro snadné zavěšení v kočárku, centru aktivity, autosedačkách, jesličkách, slon, dětské postýlce, kráva, dětská posilovna, venku nebo uvnitř.

Je to veselá, kontrastními barvami, veselá a roztomilá smyslová hračka pro malé děti. S individuálními zvířecími figurkami, může každá závěsná hračka pro autosedačky snadno upoutat pozornost dítěte a stimuluje jeho vizuální vývoj, mnoha různými texturami, aby dítě mohlo nabídnout maximální smyslový zážitek, zvědavost a rozpoznávání tvarů. Měkké na dotek a poškrábání uší, zábava pro miminka.
ZnačkaTUMAMA #ad
VýrobceTUMAMA KIDS #ad
Výška2.36
Délka10.63
Šířka5.51
Číslo díluEU-TM321
ModelkaTM321

8. BelleStyle

#ad

Autosedačka do auta, závěsná chrastící hračka pro dívky a chlapce, plyšová zvířátka na aktivity kousací kroužek hračka dárek pro novorozence děti od 0+ měsíců, BelleStyle Kojenecká hračka do kočárku

#ad
BelleStyle #ad - Velmi snadné zavěšení nebo odstranění. Přinese více zábavy a pomůže stimulovat svaly dítěte a rozvíjet koordinaci rukou a očí dítěte. Roztomilá dětská hračka s žirafami – měkká výplň z materiálu a pohodlná plyšová hračka pro miminka s pestrými roztomilými zvířaty.

Umožňuje dítěti držet hračku a hrát si s ní. Perfektní dárek pro novorozence– tato hračka pro děti je perfektním dárkem pro novorozence, chlapce nebo dívky. Podporuje zdravý vývoj sluchu. Senzorická hračka pro miminka– tato závěsná hračka pro kočárek jednoduše inspiruje zvědavost vašeho dítěte a podporuje barevné vnímání dítěte. Vyrobeno z bezpečného a netoxického materiálu. Dětská hračka pro zoubky – tato plyšová hračka do kočárku obsahuje dětské kousací hračky. Bezpečná zubní hračka umožňuje dětem hrát si a žvýkat, aby zmírnila obtíže při prořezávání zubů.

Upozornění: tato chrastící hračka nehraje žádný hudební tón, hračkami na zuby a detekčním zrcátkem, může se protřepat na vyzváněcí tóny. Několik látek a textur s uklidňujícími zvuky, praskajícími křídly, udržuje dítě doma i na cestách zaneprázdněné a šťastné. Skvělý dárek k narozeninám, dožínkám, svátkům, Halloweenu, Vánocům, Novému roku Dni dětí. Hračka k zavěšení kočárku– s barevným klipem, dětskou postýlku, který lze jednoduše připevnit na kočárek, dětskou postýlku a autosedačku.
ZnačkaBelleStyle #ad
VýrobceBelleStyle #ad
Výška1.57
Délka6.3
Šířka5.51
Číslo díluBE-HtGiff
ModelkaBE-HtGiff

9. Zoggs

#ad

Zoggs Unisex Baby Splash Balls 2 Stück Wasserfreundliche Spritzbälle mit Neoprenüberzug, orange/blau, 2er-Set

#ad
Zoggs #ad - Baby-schwimmkörper mit zwei bunten Bällen sind ein brillantes erstes Badespielzeug für kleine Traineer-Schwimmer. Wir wollen alle ihre schwimmweiten besser machen, dass Menschen das Wasser mit unserer Schwimmbrille genießen, mit bedingungslosem Vertrauen in Ihre Schwimmbrille. Schwimmen lernen: zoggs kinder wasserfreundlicher splash ball Pool Spielzeug ist perfekt für den Aufbau von Vertrauen im Wasser.

Zoggs: alles begann in sydney 1992, als wir zwei Ambitionen hatten, eine um die bequemste schwimmbrille zu machen, die die Welt je gesehen hatte. Sicherheit: traineing-schwimmer brauchen die hilfe, die sie bekommen können und Zoggs Kinder Wasserfreundliches Splash Ball Pool Spielzeug tun genau das. Das andere war, im Pool oder im offenen Wasser. Vertrauen: bauen sie schnell vertrauen auf mit den wasserfreundlichen Zoggs Kinder-Spielzeugen für Kinder, die entwickelt wurden, um Wasservertrauen für Kinder ab 3 Monaten aufzubauen.

Ideal als Badespielzeug oder Schwimmbad-Spielzeug. Spiel: zoggs wasserfreundliches splash ball pool spielzeug hilft Ihren Kindern das Wunder des Schwimmens so schnell wie möglich zu genießen, legen Sie sie einfach in Pool oder Badewasser und warten Sie, bis Ihre furchtlosen kleinen Schwimmer anfangen zu planschen. Diese platzsparenden, einfach zu verstauenden Pool- oder Badespielzeuge geben kleinen Schwimmern die Unterstützung, die sie brauchen, wenn sie fortschritten werden.
ZnačkaZoggs #ad
VýrobceZoggs #ad
Výška3.54
Délka3.54
Hmotnost0.01
Šířka3.54

10. hahaland

#ad

Kniha praskání hračka od 0 3 6 měsíců, hahaland Baby hračka 0 6 měsíců dětská knížka látková kniha 3D obrázková kniha látková kniha kniha cítit, knihy pro děti Quiet Book dárek pro chlapce dívky

#ad
hahaland #ad - Je to skvělý dárek pro dívky a chlapce. Výrobek je lehký a snadno se čistí, barvy a vzory nevyblednou snadno. Vy jsou dostatečně silné, měkké jako látka a netoxické pro vaše dítě. Kniha je také ideální pro zoubky a pomáhá uklidnit dásně. 3d ocasnice s 10 různými texturami: naše měkké stránky knih jsou vybaveny zajímavými 3d ocasy, které dítě hravě prozkoumá.

Pestré barvy a veselé zvuky: měkké a plyšové stránky knihy vydávají šustící nebo pískající zvuk, když se otočí nebo přístroj BB uvnitř Blowfish. Nejsou zde žádné malé nebo volné díly, aby odolaly žvýkání. Pro maximální bezpečnost dítěte: vyrobeno z materiálu bez bpa, aby se zabránilo nebezpečí udušení. Pokud byste po nákupu měli problémy s výrobkem, kontaktujte nás prosím a my se okamžitě pokusíme o řešení.

Každý ocas má jedinečnou texturu, která podporuje smyslový vývoj vašeho dítěte. Uživatelsky přívětivý design: pomocí závěsného popruhu můžete knihu jednoduše zavěsit na kočárek, autosedačku, domeček na hraní a jiná místa. Rané učení a vývoj: naše dětská kniha je ideální pro učení hravosti. Různé barvy a vzory podporují schopnosti vašeho dítěte rozpoznat zrak a barvu. Vaše dítě se může hravě naučit o různých zvířatech a podporovat své jazykové schopnosti i vývoj mozku.
Značkahahaland #ad
VýrobceCubicFun Toys Industrial Co., Ltd. #ad
Výška0.98
Délka9.06
Šířka5.71
Číslo díluPL002G
ModelkaPL002G
Záruka6 měsíců vrácení a výměna