Top 10 BlinkiLinkis Fisher Price – Zvukové hračky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Fisher-Price

#ad

FPP53, mluví německy, reaguje na dotyk, zmírňování, FISHER-PRICE Zábava při učení psí přítelkyně – hebká výuková hračka s technologií Smart-Stages, od 6 měsíců, zvuky a věty

#ad
Fisher-Price #ad - Stisknutím na barevně označené části těla děti rozumějí plyšové zvířátko mluvit a zpívat. Hračka pro štěně reaguje na dotyk a podporuje tak různými způsoby smyslové zážitky těch nejmenších. S více než 100 slovy a spoustou skvělých písní tak není žádná nuda. Dětské hry pro každý den – hračka pro miminka a pes s funkcí pro děti umožňuje mnohostranný, obohacující zážitek ze hry, který zaručeně každý den zajistí objevy.

Každá ze tří herních stupňů nabízí řadu různých zvuků, písní a cvičení slovní zásoby. Mluvící mazlíček s hudbou a světlem – toto plyšové zvířátko se zvukem a světelnými efekty je více než jen obyčejná dětská hudební hračka. Se svými četnými funkcemi stimuluje učící pes zvědavost dětí. Perfektní hračka na podporu komunikace a motoriky. Kojenecký pes má kromě toho srdce na hrudi, které mohou děti rozsvítit stisknutím tlačítka. Hračka na učení od 6 měsíců – díky technologii smart tag můžete herní zážitek s touto dětskou hračkou přizpůsobit světlem a zvukům vývoji dítěte.

V závislosti na stupni vývoje pomůže mluvící pes od fisher-Price vašemu dítěti naučit se jednoduchá slova, barvy a tvary, pojmenovat části těla a zpívat s sebou. Dětská hračka s hudbou jako perfektní dárek pro miminko – stále hledáte dárek pro malou holčičku nebo chlapce? Tento plyšový pes s hudbou se určitě postará o radost, protože zpívající plyšové zvířátko zve k objevování a je kromě toho perfektním plyšovým společníkem.
ZnačkaFisher-Price #ad
VýrobceMattel #ad
Výška13.19
Délka10.87
Hmotnost1.15
Šířka6.18
Číslo díluFPP53
ModelkaFPP53
Záruka2 roky

2. Fisher-Price

#ad

Ab 18 Monaten, Fisher-Price Linkimals Lernspielzeug für Kleinkinder, mit interaktiven Lichtern, Leucht- und Lerneneule, Musik und Bewegung

#ad
Fisher-Price #ad - Sammeln sie andere linkimals-spielzeuge, um zu sehen, wie sie mit Light-Up & Learn Owl interagieren jeweils separat erhältlich und je nach Verfügbarkeit. Drücken sie die 7 tasten oder die Eule von Seite zu Seite, um Lichter, Musik und Sätze zu aktivieren.

Interaktives musikalisches Lernspielzeug mit freundlichem, ausdrucksstarkem Gesicht und mehrfarbigen Lichtern. Ber 90 lieder, zählen 1-20, wochentage, geräusche und Sätze lehren das Alphabet, wetter, Monate des Jahres und Emotionen. Smilestones: ein lächeln auf meilensteine bringen! dieses Spielzeug fördert das emotionale Bewusstsein mit gesungenen Liedern, die Emotionen wie glücklich, Sätzen und leuchtenden Ausdrücken, traurig, verrückt und mehr kennzeichnen. Fesselnder lernspaß für Kleinkinder ab 1 Jahren.
ZnačkaFisher-Price #ad
VýrobceFisher-Price #ad
Výška11
Délka4.5
Hmotnost2.2
Šířka10.38
Číslo díluHFT73
ModelkaHFT73

3. Fisher-Price

#ad

Střední, Fisher-Price FXB92 hračka, vícebarevná

#ad
Fisher-Price #ad - Přední strana s barevnými číslicemi. Karty jsou upevněny na kroužku se dvěma velkými perlami, abyste je mohli vzít všude s sebou. Na zadní straně jsou obrázky zvířat a tvary zobrazeny v různých kontrastech. První a poslední karta dělá veselý pískání. 5 měkkých karet k přemístění, třesení, praskání, "čtení".
ZnačkaFisher-Price #ad
VýrobceMattel #ad
Výška9
Délka1.25
Hmotnost0.22
Šířka6.5
Číslo díluFXB92
ModelkaFXB92

4. Fisher-Price

#ad

Multi, Fisher-Price GWD30 Spielzeug

#ad
Fisher-Price #ad - Oder rollen sie den LKW über den Geschwindigkeitsstoß. Für lustige lieder, Geräusche und Sätze. Musikalisches Baustellen-Spielset. Mit funktionierendem Kran und Muldenkipper. Bewegen sie den Aufzug nach oben und unten.
ZnačkaFisher-Price #ad
VýrobceMattel #ad
Výška7.87
Délka3.94
Hmotnost1.87
Šířka12.6
Číslo díluGWD30
ModelkaGWD30

5. Fisher-Price

#ad

Od 6 měsíců německy mluvící, Fisher-Price FWG14 učení zábavná herní hračka hračka hračka pro písmena čísel tvary a barvy s 2 herní módy

#ad
Fisher-Price #ad - 2 nastavení hudby: naučte se a hrajte!||stisknutím různých tlačítek abcd a numerické klávesnice nebo přesunutím joysticku aktivujete obsah||Vícebarevná blikající plocha||Otáčením knoflíku a pohybem horního spínače trénujete jemnou mechaniku ještě více během přehrávání||Přidejte barvy, tvary, abecedu, čísla a další!.
ZnačkaFisher-Price #ad
VýrobceMattel #ad
Výška7.99
Délka6.57
Šířka2.76
Číslo díluFWG14
ModelkaFWG14
Záruka2 roky

6. Fisher-Price

#ad

S učebními a herními režimy, Fisher-Price Herní a výukový ovladač pro miminka, interaktivní hračka s hudbou a světlem, 6 měsíců a starší, FWG13

#ad
Fisher-Price #ad - Hračka pro miminka od 6 měsíců. Tato pedagogická hračka bude společníkem na učení a hraní, který vaše dítě bude dlouho nadchnout a zaměstnávat ho.

Baby play toy, la manette, nabízí 2 nastavení zvuku: učení a hraní. Interaktivní hračka, jednoduše stiskněte písmena ABCD a klávesnici směrového čísla nebo pohybem joysticku aktivujte obsah. Vod do tvarů, čísel a dalších. Tato dětská herní podložka nabízí dítěti celou řadu písní, abecedy, barev, vět a veselých zvuků. Dítě se bude zajímat o tuto světlou hračku s barevným obličejem, který probudí vaše smysly.
ZnačkaFisher-Price #ad
VýrobceMATH3 #ad
Výška8
Délka2.75
Šířka6.5
Číslo díluFWG13
ModelkaFWG13

7. Fisher-Price

#ad

Melodien und Sätzen, HJM7, Englische Version, Babyspielzeug für Kinder ab 18 Monaten, Fisher-Price, BlinkiLinkis Schlaue Eule, interaktives Lern-Spielzeug mit Musik, Lichtern

#ad
Fisher-Price #ad - Drücken sie die 7 tasten oder die Eule von Seite zu Seite, um Lichter, Musik und Sätze zu aktivieren. Spannender lernspaß für Kleinkinder ab 1 ½ Jahren. Interaktives musikalisches Lernspielzeug mit freundlichem, ausdrucksstarkem Gesicht und mehrfarbigen Lichtern. 90+ lieder, geräusche und sätze lehren das Alphabet, Wochentage, Wetter, zählen 1-20, Monate des Jahres und Emotionen. Sammeln sie andere linkimals-spielzeuge, um zu sehen, wie sie mit Light-Up und Learn Owl interagieren jeweils separat erhältlich und je nach Verfügbarkeit.
ZnačkaFisher-Price #ad
VýrobceMattel #ad
Výška8.1
Délka3.94
Šířka9.71
Číslo díluHJM70
ModelkaHJM70

8. Fisher-Price

#ad

Fisher-Price GXK35, BlinkiLinkis mořská želva, německá jazyková verze, dětská hračka od 9 měsíců

#ad
Fisher-Price #ad - Mořská želva svítí a když ji stisknete, posouvá se dopředu a mluví, aby děti povzbudila, aby se za ní plazily. Pro ještě více zábavy je nejlepší hned nasbírat další BlinkiLinkis. Pro miminka a malé děti od 9 měsíců. 2 možnosti hraní. Všechny výrobky jsou k dostání samostatně. Stojan zajišťuje, když děti sedí, že želva zůstane na svém místě, takže mohou prozkoumat své měkké ploutve a hlavu. Více než 35 písní, které děti učí abc, zvuků a frází, čísly a tvary.
ZnačkaFisher-Price #ad
VýrobceMattel #ad
Výška4.5
Délka8.98
Šířka10.2
Číslo díluGXK35
ModelkaGXK35
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

9. Fisher-Price

#ad

Velké hudební plyšové zvířátko s výukovým obsahem pro malé děti a děti, Fisher-Price HCJ15 – zábava při učení obří štěně, hračka pro miminka od 18 měsíců – německy mluvící

#ad
Fisher-Price #ad - Díky dvěma inteligentním výukovým obsahům je nabízena velká rozmanitost. Pro miminka ve věku 18 až 36 měsíců. Přinášejí na trh abecedu, čísla, zvířecí zvuky, pozdrav a rozvoj přátelství. Velký hudební plyš animuje děti k pohybu. Stiskněte osvětlené břicho nebo pohybujte psem, abyste slyšeli písně, zvuky a fráze.
ZnačkaFisher-Price #ad
VýrobceMattel #ad
Výška15.75
Délka6.89
Šířka8.66
Číslo díluHCJ15
ModelkaHCJ15
ZárukaZáruka 2 roky

10. Fisher-Price

#ad

šedá, Fisher-Price BlinkiLinkis lenochod, německy mluvící & -Price CDG57 – zábavná tablet

#ad
Fisher-Price #ad - Výrobek 1: pestrá světla na břiše a hebké paže stimulují smysly. Produkt 2: tři rostoucí herní úrovně: Objevování, Stimulace, Hra. Výrobek 1: pokud jsou tlačítka stisknuta na nohou, lenochod přehrává písně a věty k číslům, barvám a abecedě.

Produkt 2: podporuje tyto oblasti vývoje: učení v raném dětství, jemnou motoriku, kreativitu a představivost. Výrobek 1: interaktivní lenochod doprovází veselá světla, písně a hudbu tleskáním rukou a kývnutím hlavy. Výrobek 2: vede dítě písmeny, první slova, zvířata a další. Produkt 2: první vlastní tablet. Produkt 1: pro ještě více zábavy ze hry je nejlepší hned shromáždit další zvířata BlinkiLinki všechny výrobky jsou k dostání samostatně.
ZnačkaFisher-Price #ad