Top 10 Block A4 Dotted – Záznamové knihy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Moleskine

#ad

Sada 3 kusů x-large, Zápisníky Cahier od Moleskine lepenková vazba

#ad
Moleskine #ad - Das packpapier-braun cahier notizbuch ist ein Tagebuch mit einem robusten Einband aus flexiblem Karton und einer Naht auf der Rückseite. Das säurefreie, elfenbeinfarbene papier ist fein aufeinander abgestimmt, um den verschiedenen kreativen Bedürfnissen gerecht zu werden und sich an alle Schreib- und Zeichenwerkzeuge anzupassen.

Geeignet für notizen am arbeitsplatz, in der Universität oder für die Entfesselung Ihrer Kreativität mit Bleistiften und Farben. Jedes der 3 notizbücher trägt die gesamte Moleskine-Geschichte im Inneren. Die letzten 16 seiten sind abtrennbar, es gibt eine Tasche in der lose Blätter aufbewahrt werden können. Notizblock mit umschlag aus farbigem Karton, abgerundeten Ecken und Liniert Blättern.
ZnačkaMoleskine #ad
VýrobceMoleskine #ad
Výška9.88
Délka7.5
Hmotnost1.56
Šířka0.75
Číslo díluQP421
ModelkaS05041

2. Herlitz

#ad

Herlitz 3320504 sešity A5/16 linkování 05 čtverečkované 5 x 5 mm FSC Mixed balení po 10 kusech motivů tříděné

#ad
Herlitz #ad - Zboží v balení xl, ideální jako třídní sada. Papír bez dřeva, formát: a5, s 16 silnými listy, čtverečkovaný s 5 mm. Požadavky na barvu nebo motiv nelze zohlednit.
ZnačkaHerlitz #ad
VýrobceHerlitz Group #ad
Číslo dílu3320504
Modelka3320504

3. Dingbats* Notebooks

#ad

Dingbats – tečkovaný divoká zvířata, extra velký poznámkový blok, šedý slon, A4 – poznámkový blok s pevnou vazbou – krémové barvy 100 gsm Papír odolný vůči inkoustu

#ad
Dingbats* Notebooks #ad - Notový sešit a4 s mnoha funkcemi: poznámkové bloky dingbats vyzařují kvalitu – tento vázaný kožený poznámkový blok se skládá z veganské pu kůže, elastického uzávěru a držáku na tužku. Je to perfektní poznámkový blok s recepty, inkoustu, cestování nebo obchodní poznámky, 5 x 30 cm v plochém provedení je stejně estetický a praktický.

Vysoce kvalitní pero na psaní bpa: tento poznámkový blok a4 extra velký, nebo jednoduše místo, tečkovaného papíru krémové barvy 100 gsm – udělejte si svůj poznámkový blok dingbat svůj vlastní. Značka s historií: tento poznámkový blok s pevnou vazbou vyrábí láskyplnou ruční prací nejstarším papírnicím mlýnkem v libanonu od roku 1800 Pevně věříme, materiál a barvu, že v dnešním rychle se rozvíjejícím digitálním světě stále existuje místo pro tradiční materiály. Bez ohledu na to, čím můžete vyplnit tečkované stránky tohoto extra velkého poznámkového bloku! Náš poznámkový blok a4 má 192 stran 96 listů z celosvětově nejkvalitnějšího, perforovaného, bez kyselin, 21, kde můžete sbírat inspiraci a myšlenky.

Je to hezký poznámkový blok, jaký den nebo týden to je, určitě najdete něco, který může sloužit jak jako tajný deník, tak i jako seznam úkolů, abyste měli přehled. Všestranný poznámkový blok: využijte tento stylový poznámkový blok jako místo pro uspořádání svých myšlenek nebo také na svůj den. Je to perfektní dárek pro vaše blízké.
ZnačkaDingbats* Notebooks #ad
VýrobceSociete Kamel Bekdache et Fils SAL #ad
Výška11.81
Délka8.35
Hmotnost2.02
Šířka0.79
Číslo díluD5104GY
ModelkaD5104GY

4. Rhodia

#ad

14,8 x 21 cm 1 kus černý, 80 listů, Rhodia 117402C poznámkový sešit s měkkou obálkou, DIN A5, linkovaný

#ad
Rhodia #ad - Z 90g slonovinového papíru od Clairefontaine, linkovaný. Formát: din a5 148 x 210 Sešit má také pružnou vnitřní kapsu v oranžové barvě. Barva krytu: černá. Přitahují pozornost barvami Rhodiarama Softcover poznámkových bloků. 80 listů. Lepená záda, s vyraženým logem rhodia a záložkou. Tak stylové.
ZnačkaRhodia #ad
VýrobceRhodia #ad
Výška8.27
Délka5.79
Hmotnost0.64
Šířka0.51
Číslo dílu117402C
Modelka117402C

5. LEUCHTTURM1917

#ad

Zápisník Leuchtturm1917 s měkkými deskami, černá

#ad
LEUCHTTURM1917 #ad - Wir schreiben und verstehen, vertiefen, Sätze, sehen, denken – mit der Hand. Das us-kultformat mit seiner tablet-größe ist es das ideale Notizheft auf allen Wegen. Benötigt wenig platz und bietet zugleich viel Raum für Einträge.

Ideen verwandeln sich in Projekte. Die softcover notizbücher weisen nicht nur einen weichen Einband auf, sondern sind auch deutlich leichter als unsere Klassiker mit Hardcover-Einband. Zur beschriftung der Bücher liegen Aufkleber bei. Aus gedanken werden Worte, Bilder. 178 x 254 mm. Schreiben mit der hand ist denken auf papier.

Die seiten sind nummeriert und ein noch leeres Inhaltsverzeichnis erleichtert Seitenverweise und das schnelle Wiederauf finden von Notizen. Wir haben unser notizbuch durchdacht – bis ins Detail. Am ende eines jeden notizbuches befinden sich einige perforierte Seiten – für den Fall, dass man eine Notiz weitergeben möchte.
ZnačkaLEUCHTTURM1917 #ad
VýrobceLeuchtturm1917 #ad
Výška10.1
Délka7.2
Hmotnost0.76
Šířka0.5
Číslo dílu349298
Modelka349298
ZárukaNo

6. Paperblanks

#ad

Midi 180 x 130 mm, Paperblanks Fascinující rukopisy Monet lekníny, dopisy Morisot poznámkový blok Midi linkovaný

#ad
Paperblanks #ad - 144 stran. Skládací vnitřní kapsy, záložky. Výška 180 mm - šířka 130 mm - tloušťka 20 mm. Pevná vazba, šitá vazba, zaklapávací obálka s magnetickým uzávěrem vč. Poznámkový blok formát midi, linkovaný.
ZnačkaPaperblanks #ad
VýrobceHartley & Marks Publishers Ltd #ad
Výška7.09
Délka5.12
Šířka0.87
Číslo díluPB1209-2
ModelkaPB1209-2
Zárukane

7. Gosirm

#ad

Poznámkové bloky, s inkoustovým papírem 100 g/m², kanceláře, umělce psaní/kreslení, pracovní deník pro ženy do školy, 14,8 x 21,3 cm zelený, Hardcover poznámkový blok, deník, linkovaný A5, jako dárek

#ad
Gosirm #ad - Kromě toho má elastický uzávěr pro ochranu stran uvnitř a rozšiřitelnou skládací kapsu na zadní straně pro uložení. Stabilní college-lined široce linkovaný dopisní papír: personalizovaný ruled poznámkový blok s rozestupem řádků pravidlo vysoké školy 7 mm. Ideální pro bullet journaling: s ním můžete zaznamenat své myšlenky, cíle a plány.

Lze jej jednoduše položit o 180 °, abyste mohli pohodlně psát a číst. Je velmi dobře zpracován a stabilní, protože jsme jej posílili pomocí nití, váže poznámkové bloky. Vedení každodenního deníku vám může pomoci usnadnit váš hektický život. Perfektní dárek pro každého milovníka psacích potřeb nebo proč si něco sami dopřát - pokračujte - zasloužíte si to! vedení každodenního diáře je skvělým zvykem, který vám může pomoci ulehčit váš hektický život. Může se jednat o seznam úkolů, sbírku nápadů nebo cokoli jiného, organizátor událostí, co vám připadne.

320 stran ze světlého, 38 palců, 146 x 213 mm 5, linkovaný poznámkový blok s papírem certifikovaným fsc, silný pevný obal a5, 75 palců x 8, nabízí dostatek místa pro psaní, silného papíru 100 g/m²: 314 očíslovaných stran, o 20 % silnější než je normální, odolává proražení a vytečení inkoustu. Mějte s tímto deníkem konzistentním a snadno spravovatelným způsobem přehled o všem, co chcete. Otíratelný kryt comfort touch: veganská pevná vazba z prémiové umělé kůže činí linkované zápisníky delší životnost a příjemnější na dotek.
ZnačkaGosirm #ad
VýrobceGosirm Tech #ad
Výška1
Délka8.38
Hmotnost1.37
Šířka5.75
Číslo díluREN-S033
ModelkaG8033

8. feela

#ad

Sada poznámkových bloků vhodná do kanceláře, školy, feela Poznámkový blok A5 linkovaný pevný obal, 120 GSM, 13 x 21 cm, DIN A5, sada 5 barevných poznámkových bloků, pro děti a dospělé, deník s 5 gelovými tužkami černá

#ad
feela #ad - Tento poznámkový blok a5 je uvnitř prázdný se 128 linkovanými stranami 64 listů, kulaté rohy a záložky, aby ležely naplocho a mohly se otevírat. Můžete jej použít jako připomenutí, které jsou koncipovány tak, což by bylo praktické pro každodenní použití. Každý poznámkový sešit měří 13 x 21 cm, což je velmi praktické.

Tyto tužky lze perfektně zasunout do držáku na tužky klasického linkovaného poznámkového bloku. Vaše malá holčička nebo chlapec může knihu použít jako výchozí bod pro psaní. V boxu je 5 černých zasouvacích tužek. Rychlé schnutí může zabránit rozmazání. Poznámkový blok s pevnou vazbou má vodotěsnou koženkovou vazbu, abyste si připomněli důležitá data a ve velmi krátké době najdete požadovanou stránku. Výkon a spokojenost: vaše spokojenost je naší nejvyšší prioritou, že naše výrobky zakoupíte. Tyto černé roztomilé tužky jsou přizpůsobeny tak, že je lze zasunout do držáku na tužky, světle zelená, světle modrá, světle béžová se stabilní vazbou a 5 černými zasouvacími tužkami.

Feela 5 ks klasických linkovaných poznámkových bloků obsahuje 5 klasických linkovaných poznámkových bloků v 5 barvách šedá, světle růžová, což je perfektní na nošení a mohou ho snadno držet mladé dívky a chlapce. Feela 5 ks poznámkových bloků a5 linkovaný s hardcover sadou by bylo perfektní pro mnoho lidí a mnoho příležitostí. Ci základní školy a klasické školy tak mohou dělat poznámky nebo dělat domácí úkoly.
Značkafeela #ad
Výška3.82
Délka8.7
Šířka6.02
Číslo díluCRNA5*5-MDX5A
ModelkaCRNA5*5-MDX5A

9. Mlife

#ad

Mlife Poznámkový blok A5, poznámkový blok, linkovaný zápisník, na doma, pevný zápisník, 360 stran a 100 g/m² papír odolný vůči inkoustu, školy, poznámkový blok se skládací taškou, do kanceláře, psaní

#ad
Mlife #ad - Pu tvrdé pouzdro: obal poznámkového bloku je vyroben ze silného kartonu koženkových hodinek, odolný PU kožený kryt chrání vnitřní strany před opotřebením, díky čemuž je poznámkový blok odolnější a příjemnější na dotek. 1 x poutko na pero lze upevnit pero. Přátelský design: 3 x záložka pro rychlé vyhledání důležitého obsahu.

Lze jej jednoduše položit o 180° naplocho pro pohodlné psaní a čtení. Velikost 21, aby vyhovoval vašim požadavkům při různých příležitostech. Vysoce kvalitní papír 100 gsm: hardcover collegeblock notebook používá papír o tloušťce 100 g/m², linkovaná, tečkovaná, který je silnější než běžný papír a zabraňuje prosakování inkoustu.22× vnitřní kapsu lze použít k uložení poznámek, drobných nástrojů atd. U 4 odtrhávacích listů můžete jeden list odtrhnout a použít jako poznámku. Oblast použití: silné notebooky mlife journal se ideálně hodí pro obchodníky, dospělé a mnoho dalšího.

Strana poznámkového bloku je kostkovaná, hodí se pro většinu plnicích per. Je to nejlepší dárek pro školy, domov, studenty, kanceláře, děti, univerzity, práci, přátele nebo obchodní kolegy.2 × elastické, pevné pásky, vizitek, které brání otevření stran a dobře chrání strany. Mlife poznámkový blok a5: 360 stran s číslováním, 3 × 14, 6 × 3 cm a je k dostání v 9 pečlivě vybraných barvách, poznámkový sešit nabízí dostatek místa pro psaní.
ZnačkaMlife #ad
VýrobceMlife #ad
Výška1.18
Délka8.39
Šířka5.75
Číslo díluNB03-A5-2
ModelkaLigné

10. Gosirm

#ad

Poznámkový blok DIN A5 Dotted Journal Notebook, 14,8 x, puntíkový deník pro ženy, psaní, 100 g/m² silný papír odolný vůči inkoustu, poznámkové bloky s 320 stranami, do školy/kanceláře, pevné desky

#ad
Gosirm #ad - Omyvatelný kryt comfort touch: veganská tvrdá vazba z prémiové umělé kůže činí puntíkované poznámkové bloky delší životnost a příjemnější na dotek. Je velmi dobře zpracovaný a stabilní, protože jsme ho zesíleni nitkovými vazbami, váže poznámkové bloky. 320 stran ze 100 gsm světlého, pevný obal a5, poznámkový blok s certifikací fsc vám nabízí dostatek místa pro psaní, silného papíru: 314 očíslovaných stran, 146 x 213 mm 5, 75 palců x 8, o 20 % silnější než obvykle, 38 palců, odolává proražení a vyklouznutí běžběžběžběžběžběžběž.

Může to být seznam úkolů, sbírka nápadů nebo cokoli jiného, organizátor událostí, co vás napadne. Perfektní dárek pro každého milovníka psacích potřeb nebo proč si něco dopřát - pokračujte - zasloužíte si to! vedení každodenního deníku je skvělý zvyk, co chcete, který vám může pomoci ulehčit váš hektický život.

Ideální pro bullet journaling: s ním můžete zaznamenat své myšlenky, cíle a plány. Mějte s tímto deníkem přehled o všem, konzistentním a snadno spravovatelným způsobem. Stabilní dopisní papír dot grid: personalizovaný poznámkový blok s rozestupem řádků college regel 5 mm. Dá se jednoduše položit o 180° naplocho pro pohodlné psaní a čtení. Kromě toho má elastický uzávěr pro ochranu stran uvnitř a rozšiřitelnou skládací kapsu na zadní straně pro uložení.
ZnačkaGosirm #ad
VýrobceGosirm GmbH #ad
Výška0.98
Délka8.39
Šířka5.83
Číslo díluGODE-S3002
ModelkaGODE-S3002