Top 10 Chemiebaukasten Ab 12 Jahre – Vzdělávací vědecké sady

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. National Geographic

#ad

NATIONAL GEOGRAPHIC Mega Fossil Dig Kit – vykopávka 15 pravých prehistorických fosilií, dětská sada fosilií, pedagogická hračka, skvělá exkluzivně v obchodě Amazon

#ad
National Geographic #ad - Vysoce kvalitní hračka na učení – jsme hrdí na naše vysoce kvalitní vědecké hračky a nabízíme výjimečný servis pro všechny produkty. Nabízí hodiny vzdělávací zábavy a inspiruje celoživotní lásku k učení! prozkoumejte paleontologii – vykopávání neuvěřitelných pravých fosilií pomocí dodávaných nástrojů: dláto, štětec a lupa.

Pokud vaše zkušenost není astronomická, informujte nás a my to uděláme lépe. Je to perfektní mint aktivita pro děti! plná aktivita učení – tato mega vykopávací sada obsahuje vše, dláta, co děti potřebují pro hodiny kopání a učení, včetně vykopávkového kamene plného fosilií, štětce a lupy!.

Vykopejte skutečné fosílie – tyto skutečné fosílie jsou milióny let staré! ! Hledejte žraloky a rejnoky, brachiopody, Mosasaury a další. Tato sada je vynikajícím stem dárkem pro chlapce a dívky! 16stránkový návod k učení – tento barevný, podrobný návod k učení ilustruje, jak vznikají fosilie a pomáhá mladým vědcům identifikovat každý objevený exemplář.
ZnačkaNational Geographic #ad
VýrobceDiscover with Dr. Cool #ad
Výška10
Délka7.2
Hmotnost1.65
Šířka2.2
Číslo díluNGSUPERFOS
ModelkaNGSUPERFOS
ZárukaNo Warranty

2. National Geographic

#ad

National Geographic | Sada senzorických experimentů | Senzorický hrací písek Sliz dětská modelína | Drahokamy pro děti | Skvělá interaktivní výuka a hračka pro odbourání stresu | pěstování krystalů

#ad
National Geographic #ad - Pokud nebudete spokojeni, abychom to mohli napravit. Společné hraní: sada vědců obsahuje skvělé experimenty pro děti, které si mohou užívat s přáteli, rodinou nebo spolužáky. Materiály v této experimentální krabičce nejen skvěle vypadají, ale jsou také fantastické.

Povzbuzuje přírodovědce děti k vědeckému myšlení: náš podrobný návod na učení je plný zajímavých, vědeckých faktů, díky nimž je tato sada ultimativní senzorickou objevitelskou sadou pro děti. Sada pro výzkumníky pro trvalé hraní – opakovaně: písková, modelína a sliz jsou opakovaně použitelné a nabízejí každý den zábavu při interaktivním a kreativním hraní.

Sada pro děti je vysoce kvalitní vzdělávací hračka, dejte nám vědět, která dělá spoustu zábavy. Sada pro objevitele se senzorickou stimulací: hračka pro chlapce a dívky obsahuje vodoodpudivý a smyslový modelovací písek, modelovací hmota a sliz. Sada pro děti s garantovanou spokojeností: sortiment national geographic mint nabízí dětem přírodní vědy.
ZnačkaNational Geographic #ad
VýrobceNational Geographic #ad
Výška3.15
Délka11.81
Hmotnost1.61
Šířka8.66
Číslo díluNGMEGAEARTH
ModelkaNGMEGAEARTH
ZárukaNo warranty provided.

3. Kosmos

#ad

Start, zkoumání vzrušujících elektrických obvodů s motorem a měřicím přístrojem, experimentální krabice na elektrotechniku, Kosmos 620547 Easy Elektro

#ad
Kosmos #ad - Tuto sadu lze kombinovat se všemi experimentálními boxy KOSMOS řady Easy Elektro. Pičkové pokusy: cool poplašná zařízení s relé, nechte vrtule proplout vzduchem, postavte elektrický kódový zámek.

Na základě jednoduchých a pokročilých pokusů se sériovým a paralelním zapojením, motorem, měřicím přístrojem, magnetem a cívkou se děti krok za krokem naučí základní pojmy elektřiny. Jak se pomocí magnetů vytváří proud? jak funguje elektrický kódový zámek? sada pro začátečníky pro napájení, napětí, elektrické obvody a magnetismus – jednoduchá a intuitivní pro děti od 8 do 12 let. Ideální kombinace: systém easy click s praktickými patentkami doplňuje snadno srozumitelné a ilustrované schémata zapojení pro děti k napodobení.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška2.76
Délka9.06
Hmotnost2.23
Šířka12.99
Číslo dílu620547
Modelka620547
ZárukaZákonná záruka

4. VFENG

#ad

Elektronická stavebnice NoDNA pro děti – 300 napínavých experimentů pro děti od 8 let, elektrická experimentální sada od 8 let včetně výukového kvízu a ilustrovaného návodu – elektrická stavebnice pro

#ad
VFENG #ad - Hodí se jako dárek pro děti od 8 let, jako dárek pro děti, částečně i dříve. Včetně kvízu na učení: naše stavebnice od 8 let nabízí nejen experimenty, ale také vzdělávací kvíz, který podporuje logické myšlení a technické porozumění dětí a hravě se ptá na naučené děti. Skvělý nápad na dárek: experimentální stavebnice je skvělá hračka a perfektní jako dárek pro hosty k dětským narozeninám, jako dárek pro dívky a chlapce.

Bezpečný design pro děti: stavebnice na elektroniku byla vyvinuta se zaměřením na bezpečnost, aby děti mohly hravě a bez rizika prozkoumávat svět elektroniky. S touto elektrickou stavebnicí se děti od 8 let mohou naučit sestavovat a provádět různé experimenty. Vzdělávání zaměřené na budoucnost: se zaměřením na dovednosti STEM matematika, přírodní vědy, informatika, technika klade elektrostavebnice základní kámen pro technické porozumění. Obrázkový návod: elektroexperimentální box obsahuje snadno srozumitelný a ilustrovaný návod.

Podněcuje radost z experimentování: box byl navržen tak, aby vzbudil přirozenou zvědavost dětí a povzbuzoval je, aby s nadšením a kreativitou zkoumaly téma elektroniky. Jednoduchý zacvakávací systém: pomocí velmi lehkého systému patentů lze všechny pokusy rychle a jednoduše rozložit a složit. Elektrický box pro děti podporuje různé kompetence, jako jsou dovednosti STEM, koordinace ruka-oko a mnoho dalšího. Hrací učení: naše experimentální krabice od 8 let je nejen perfektním dárkem pro děti, kreativita a fantazie, ale také pedagogicky hodnotná.
ZnačkaVFENG #ad
VýrobcenoDNA #ad
Výška1.57
Délka13.78
Šířka9.84
Číslo dílu24995
Modelka24995
Záruka2 roky

5. Kosmos

#ad

Zvukové zařízení, KOSMOS 620608 Easy Elektro – Big Fun, poplašné zařízení, budování rádia, experimentální schránka pro, napínavé experimenty na elektrických obvodech se sériovým a paralelním zapojením

#ad
Kosmos #ad - Nejlepší pokusy: vlastní fm rádio a různě zapojená poplašná zařízení čekají na děti od 8 do 12 let. Tuto sadu lze kombinovat se všemi experimentálními boxy KOSMOS řady "Easy Elektro". Další pokusy a prohloubení znalostí o elektrických obvodech s řadami a paralelním zapojením nabízejí pohled na základy elektroniky a elektriky. Deale kombinace: systém easy click s praktickými patentkami je doplněn snadno srozumitelnými a věkově ilustrovanými schématy zapojení. Velká sada elektronických obvodů se zvukovými, poplašnými a rádiovými moduly Big Fun.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška2.56
Délka12.01
Šířka16.77
Číslo dílu620608
Modelka620608
ZárukaZákonná záruka

6. EQLEF

#ad

Vědecké sady na doma modrá, děti, zkumavky se stojanem a kapátkem pro kreativní vědecké experimenty, pedagogické hračky, EQLEF Pipeta pro děti

#ad
EQLEF #ad - S hračkou na zkumavky mohou učitelé snadněji upozornit děti na výuku přírodovědných věd. Zábavná sada zkumavek oblíbená pipeta pro děti a zkumavky se stojanem bude pro vaši dětskou vědeckou cestu tak zábavná. Dárková pipeta a zkumavka super speciální vědecká sada pro vaše děti nebo vnoučata.

Kids science kit obsažena 4 x 50 ml zkumavky z umělé hmoty s modrým víčkem, oranžová a červená, modrá, velikost: 17, 5 cm, velikost: 11 * 2, 1 x rám zkumavky, 4 x 5 ml pipeta v barvách zelená, 5 * 4 cm, velikost: 12 cm. Děti mohou míchat barvy, mýdlo a šampon. Bezpečné a snadné čištění velké zkumavky s dlouhou životností se stojanem a silikonovými pipetami lze používat vždy a znovu bezpečně. Povzbuďte své děti, aby přemýšlely o vědě a objevovaly přírodu. V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit a my pro vás najdeme správné řešení.

100% záruka spokojenostinabízíme vám 12měsíční záruku kvality a přátelský zákaznický servis pro tuto chemickou sadu pro děti. Po každém "experimentu" jednoduše vypláchněte, aby děti vyčistili, plastové zkumavky a odkapávací pipetu lze snadno důkladně vyčistit oddělením víček. Tato dětská pipeta a zkumavky velké s víkem jsou pestré a veselé, ideální pro kreativní aktivity pro děti, jednoduše upoutají pozornost dětí a bezpečně si hrají, užijte si veselé rané vědecké experimenty.
ZnačkaEQLEF #ad
VýrobceEQLEF #ad
Výška1.57
Délka6.89
Šířka1.57
Číslo dílu00938/01055
Modelka00938/01055
Zárukano

7. National Geographic

#ad

4 pravé krystaly, vědecká sada k dostání exkluzivně na Amazonu, NATIONAL GEOGRAPHIC Chovná laboratoř pro obří krystaly – pěstujte rychle 3–4 dny 6 barevných krystalů se svítícím stojanem

#ad
National Geographic #ad - Pěstování je snadné – snadné následné instrukce a 2 silikonové pěstební chambers pro růst vašich krystalů. Téměř rostoucí crystals v 6 barvách – červená, modrá, zelená, fialová, žlutá a zářící ve tmě; Crystal Chemistry nemá téměř žádnou rostoucí ve 3–4 dnech, zábavné a barevné.

If your experience is anything less than extraordinary, let us know so we can make it right for you. Nightlight display – show off your 5 favorite home-grown crystals on the included light-up display. Kolekce start a rock – obsahuje 4 speciální prvky z pravého kamene a STEM learning guide teaching all about crystal formation.

Naše nové čiré křišťálové rocky lze vložit do vašich jemných krystalů a rostlých krystalů přímo do vašeho displeje. Satisfaction guaranteed – série national geographic stem poskytuje dětem vysoce kvalitní vzdělávací hračky, které jsou hodně zábavy.
ZnačkaNational Geographic #ad
VýrobceJMW Sales, Inc. #ad
Výška10.25
Délka8
Šířka5
Číslo díluNGMEGACRYSTAL2
ModelkaNGMEGACRYSTAL2

8. Galt

#ad

Ages 5 Years Plus, Rainbow Lab, Galt Toys, Science Kit for Kids

#ad
Galt #ad - Nicht in dt. Enthält 3 reagenzgläser, aufkleber, farben-mischbecher, Spiegel, Pipette, regenbogenbrille, Reagenzglashalter, 3 plastikbecher, 3 Lebensmittelfarbstoffe, Schutzbrille, Polyacrylamid-Kristalle, Schreibblock und mehr.

Mit farbmischungen experimentieren und gel-ähnliche Kristalle züchten. Erstellen sie einen Regenbogen im Reagenzglas! Inkl. Sprache. Einem 24-seitigen, farbigen Laborbuch mit 12 lustigen Experimenten evtl. Geeignet für Kinder ab 5 Jahren. Ein wissenschafts-kit, um frühes lernen in den Bereichen Naturwissenschaft und Technik zu fördern und um wissenschaftliches Denken anzuregen - und dabei Spaß zu haben.
ZnačkaGalt #ad
VýrobceGalt #ad
Výška8.66
Délka12.2
Hmotnost0.86
Šířka2.76
Číslo dílu1004864
Modelka1004864
ZárukaKeine Garantie

9. National Geographic

#ad

Vědecká a pedagogická STEM sada, 4 zrnitosti, 1,36 kg surových kamenů, uzávěry na šperky, National Geographic Sada vahadla na skály – velmi velká kapacita 1,36 kg

#ad
National Geographic #ad - Vytvořte si vlastní drahokamy – bubnování kamenů je velmi oblíbeným koníčkem pro děti i dospělé. Vylepšený, nepropustný buben má víko z ušlechtilé oceli a je o 75 % tišší než bubny z plastu. Kompletní sada bubnů – tato sada obsahuje vše, co potřebujete a ještě více! získáte 1, 5 kg surových kamenů s devíti různými druhy drahokamů, štěrkem, pěti upevňovacími prvky šperků, sítkem a naší inovativní novou leštičkou na kameny GemFoam.

Kámen s dlouhou životností – motor s dlouhou životností má nastavení času a rychlosti, takže jej můžete jednoduše nastavit a zapomenout. S tímto robustním kamenným bubnem je zábava a snadné přeměnit drsné kameny na krásně broušené drahokamy, díky jednoduchému ovládání a designu s dlouhou životností.

ZÁruka spokojenosti – Řada mint od national geographic nabízí vysoce kvalitní výrobky, které přinášejí spoustu zábavy! Pokud by vaše zkušenost nebyla výjimečná, dejte nám vědět, abychom to pro vás mohli udělat správně. Použijte mfoam pro lesklé výsledky – tato sada kamenných bubnů se liší od ostatních díky naší nové, opakovaně použitelné leštičce na kameny GemFoam! Dejte do bubnu GemFoam a vodu po poslední fázi bubnu a vaše drahokamy získají neuvěřitelný lesk.
ZnačkaNational Geographic #ad
VýrobceJMW Sales, Inc. #ad
Výška6.69
Délka12.76
Hmotnost9.92
Šířka10.31
Číslo díluNGTUMBLER3LB
ModelkaNGTUMBLER3LB
ZárukaNo Warranty

10. National Geographic

#ad

National Geographic Crystal Growing Kit – 3 pestré krystaly pro pěstování s osvětleným stojanem a návodem český jazyk nelze zaručit český jazyk nelze zaručit český jazyk nelze zaručit včetně 3

#ad
National Geographic #ad - ZÁruka spokojenosti – Řada mint od national geographic nabízí vysoce kvalitní výrobky, dejte nám vědět, které přinášejí spoustu zábavy! Pokud by vaše zkušenost nebyla výjimečná, abychom to pro vás mohli udělat správně. Naše jedinečná flexibilní růstová komora vám umožňuje snadno odstranit Vaše krystaly bez poškození.

Se 7 jednotlivými barevnými režimy, duhovým barevným režimem, 3 světelnými displeji a 3 stupni jasu na výběr zazáří vaše krystalické poklady. Růstový prášek, růstová komora, jasné osivo, osvětlený displej a snadno srozumitelné pokyny. S tímto napínavým a pedagogicky vědeckým experimentem pro děti nebyla chemie nikdy tak zábavná a pestrá! Displej nočního světla – ukažte své vlastní krystaly na dodaném osvětleném displeji.

Pěstujte živé barevné krystaly – pěstujte krystaly ve 3 úžasných barvách: modrá, fialová a zelená. Začněte sbírku kamenů – tato sada obsahuje 3 exempláře pravých drahokamů, spolu s podrobným návodem na výuku, zelený fluorit a modrý kalcit, který vysvětluje, mezi nimi Geode, jak rostou krystaly a další! Vynikající STEM dárek pro chlapce a dívky. Kompletní sada na vychytávání – obsahuje vše, co potřebujete.
ZnačkaNational Geographic #ad
VýrobceJMW Sales, Inc. #ad
Výška11.22
Délka9.06
Hmotnost2.25
Šířka3.54
Číslo díluNGLITCRYSTAL
ModelkaNGLITCRYSTAL