Top 10 Clown Nase Kinder – Dětský make-up na hraní

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Eleanore's Diary

#ad

Bezpečné a netoxické, omyvatelné dětské líčidla, masopustní barvy obličeje, karnevalová barva na líčení pro, Sada 14 barev kosmetických tužek pro děti, Eleanore's Diary karneval líčidla barvy těla

#ad
Eleanore's Diary #ad - Upozornění: jako u všech kosmetických přípravků doporučujeme před nanášením provést malý kožní test, vhodný také pro citlivou pokožku, protože každý člověk má jinou pokožku. Malování na tělo je vhodné pro děti, školní akce, masopust, party, kostýmové party, umělecká představení, hraní rolí, prenatální malby na břicho, karneval, narozeninové oslavy, dospělé a těhotné ženy.

Včetně: černá, bílá, hnědá, růžově červená. Pro odstranění make-upu jednoduše otřete vlhkými ubrousky a omyjte mýdlem a teplou vodou z obličeje, oblečení. Sada líčidel dobře splní vaše i vaše děti po krásném a zasněném make-upu na večírcích, tmavě modrá, žlutá, béžová, nebeská modrá, oranžová, červená, světle fialová, světle zelená, růžová, tmavě zelená, karnevalu a Halloweenu atd. Je nejen netoxický a bezpečný, děti a těhotné ženy. Sada dětských líčidel je perfektní jako dárek ke dni dětí, posílit sociální povědomí a povědomí o kráse a hrát si s rodiči, vánoční dárek pro děti.

Jednoduše zapnuto, jednoduše vypnuto: barva na obličej se skládá z rozpustné receptury, těla, je velmi hladká a zůstává dobře a dá se také snadno odstranit. Make-up hra umožňuje dětem hrát si s přáteli a komunikovat, narozeninový dárek, dárek na Halloween, aby podpořily vztah rodičů a dětí. Iroké spektrum použití: sada kosmetických tužek se velmi dobře hodí pro cosplay, halloween, divadelní představení atd. 14 svítících a zasněných barev: naše dětská sada líčidel obsahuje 14 živých a různých barev.
ZnačkaEleanore's Diary #ad
VýrobceEleanore's Diary #ad
Výška1.38
Délka6.18
Šířka5.87
Číslo díluE-008
ModelkaE-008

2. Mrabbitoo

#ad

Děti, narozeninové dárky pro dívky 4 5 6 7 8 9 10 11 let, Sada dětských líčidel pro dívky, princezna, dětská sada na líčení pro dívky, Vánoce, dívčí hračky, sada na líčení – 57 ks

#ad
Mrabbitoo #ad - Ať už je to krásný make-up nebo nehtové umění, tvářenky, pilník na nehty a kosmetického kufříku se zrcátkem, štětce na líčení, může být pro dívku opravdovým potěšením nosit. Jsou to perfektní dárky pro holčičku, narozeniny, aby se potěšila a křičela. Zabraňte také svým malým v ničení drahých produktů na make-up. Make-up pro děti dívčí sada na líčení vhodná pro každou příležitost, hraní rolí, školní tance.

Sada dětských líčidel pro dívky, které lze omýt mýdlem a vodou, sada líčidel pro děvčatanaše sady na líčení pro děti jsou vyrobeny z bezpečných, nebo si prostě užijete malování barev na celém obličeji, ať už make-up nanáší pečlivě, rodiče se spoléhají na jemné složky této sady. Sada dětských líčidel pro děvčatasada líčidel pro dívky, vosku, obočí, lesku na rty, lak na nehty, rtěnky s lisovaným pudrem, 57 produktů sady líčidel včetně očních stínů, štětcem na líčení a houbičkou na líčení. Nechte holčičku realizovat sen o princezně. Kombinujte vzdělávání se zábavou tato kompletní sada dětských líčidel pro dívky dokáže splnit vše, fantazii, co děti potřebují k líčení, jako jejich matka.

Dětská sada líčidel pro dívkypřipravili jsme pro vás sadu dětského líčidla pro dívky s různými barvami a nástroji, který obsahuje vše, co vaše princezna potřebuje, které jsou potřebné pro líčení. Kufřík na líčení pro dívky, která obsahuje téměř všechny díly, krásně zabalené v roztomilé tašce, dětská sada líčidel pro dívky, abyste objevili a uspokojili svou zvědavost a krásu a naučili se, co znamená trochu make-upu. Ideální dětská hračka pro dívkysada dětského líčidla pro dívky.
ZnačkaMrabbitoo #ad
VýrobceMrabbitoo #ad
Výška3
Délka7.96
Šířka6
Číslo dílu18
Modelka18
ZárukaDodavatel nabízí 90denní záruku

3. Beesjuy

#ad

Na narozeninovou oslavu / masopust/vánoce / Nový, Sada 12 barevných tužek na líčení, snadné použití, bezpečné a netoxické, sada omyvatelných dětských líčidel, barvy obličeje, interakce rodičů a dětí

#ad
Beesjuy #ad - 12 svítících barevsada kosmetických tužek má 12 různých barev, jmenovitě: hnědá/černá/bílá/světle zelená/zelená/světlá/fialová/nebeská modrá/béžová/růžová/žlutá/oranžová/červená. Po použití této dětské kosmetiky si nemusíte dělat starosti, lze jej snadno odstranit.

Je vhodný pro děti, doporučujeme před použitím provést test na alergie na ruce. Bezpečné a netoxickésada kosmetických tužek se skládá z absolutně bezpečných látek, dospělé a těhotné ženy každého věku. Snadné použití při kreslení nemusíte používat žádné nástroje, abyste nakreslili svůj oblíbený vzor. Je to nejlepší volba pro narozeninové oslavy, Halloween, hraní rolí, přátele nebo rodinu. Aby se zabránilo podráždění kůže, bez vonných látek a netoxických.

Můžete také použít různé barvy pro diy design, jednoduše vyjměte barevnou tužku, abyste si vytvořili svůj vlastní exkluzivní vzhled. Můžete mít interakce rodičů a dětí se svými dětmi a bavit se svým vlastním způsobem. 12 zářivých a jedinečných barev pro splnění všech vašich barevných potřeb. Je to perfektní dárek pro děti, slavnostní make-up, festivaly a různé velké akce. Je velmi vhodný pro děti a osoby s citlivou pokožkou.
ZnačkaBeesjuy #ad
VýrobceBeesjuy #ad
Číslo díluBeesjuyBees213
ModelkaBeesjuy-260

4. Beliky Girl

#ad

Profesionální paleta krásy, kostým, 20 barev oleje na malování na tělo, umění, halloweenská party make-up, bezpečné pro děti/dospělé, flash tetování

#ad
Beliky Girl #ad - Je bezpečné nanášet na kůži, jedná se o druh malování na obličej na bázi oleje, nikoli na vodní bázi. Nejlepší pro bláznivý vzhled! jako veselé tematické party, karneval, Halloween, kostýmy, Fiesta;. Tyto barvy jsou certifikovány jako netoxické a neobsahují žádné škodlivé chemikálie. Vhodné pro každý druh uměleckého make-upu nebo barvení se speciálními efekty. Barvy lze snadno zastínit dohromady a dosáhnout tak velkého počtu efektů. 20 zářivých barev a 2 třpytivé odstíny.
ZnačkaBeliky Girl #ad
VýrobceBeliky Girl #ad
Číslo díluBU210401-A
ModelkaBU210401-A

5. Blue Squid

#ad

Otočné pastelky | nejlepší kvalita sada na malování na tělo | barva na tělo pro děti od Blue Squid 24 pastelek, malování, 12 barev, křídy, žádný nepořádek, Sada dětských líčidel na obličej

#ad
Blue Squid #ad - Bez vody stačí barevné tužky natřít přímo na Vaši malou pokožku. A to je ještě ne všechno: na rozdíl od podobných produktů, aby se používaly pro 80 + obličeje. Ideální do školy, karnevaly, narozeninové oslavy, divadelní představení, role. Mit den saubersten body Painting Produkt keine Flecken und keine reinigen diese verfügbar sind.

Bavte se s vašimi dětmi: nemusíte se bát umělci nebo profesionálnímu malíři na obličej, nikdy nezapomenete na malování na obličej. Za nízkou cenu zaváděcí ceny – bez nečistot, otočné křídy: vaše modré squid barvy na obličej jsou tak jednoduché a snadno se používají s nulovou čistotou. Ideální pro citlivou pokožku: vaše děti, bez parabenů, netoxické a fda-compliantní, squid, hypoalergenní, díky čemuž jsou ideální pro děti s citlivou pokožkou. Asné barvy: snadná obsluha, kostela, festivaly, slavnosti, fotbal a jiné sportovní akce, vaše nejlepší kvalita na malování obličeje jsou 2 x větší 14 cm s dostatkem barvy na jednu barvu, jednoduše otočte lak a barvu pleti jako vy – obraz IT 'S jako duha.

Záruka vrácení peněz: vaše spokojenost je naší prioritou # 1. Objednejte si dnes bez rizika. To je důvod, proč nabízíme barevné tužky na modrou Squid na obličej s doživotní zárukou vrácení peněz. Obličej je na bázi vody, modré facepainty jsou profesionální vysoce kvalitní kosmetika, takže je snadné a rychlé jako setření barvy otíráním dítěte nebo umyjte žínku a mycí prostředek.
ZnačkaBlue Squid #ad
VýrobceBlue Squid #ad
Výška0.98
Délka9.45
Šířka5.51
Číslo díluBS006
ModelkaBS006
ZárukaUnzutreffend

6. Relaxdays

#ad

Karneval, děti a dospělí, masopust, kostým klauna nos, červená, Halloween, pěnová hmota, Relaxdays 50 ks klaunských nosů v sadě

#ad
Relaxdays #ad - Pro velké i malé: Červený nos pro děti a dospělé – hodí se na každý čichový orgán. Zábava na párty: pěnový nos je ideální pro masopust, karneval, Halloween a kostýmní party. Měkké: klaun nos z příjemně měkké pěnové hmoty – sedí pohodlně a bez stlačení. Veselé: 50 křiklavých červených nosů v sadě – perfektní doplněk pro každý klaunský kostým. Detaily: průměr nosu: cca 5 cm – po stlačení se opět narovná.
ZnačkaRelaxdays #ad
VýrobceRelaxdays #ad
Výška1.97
Délka1.97
Hmotnost0.09
Šířka1.97
Číslo dílu10031870
Modelka10031870

7. CCbeauty

#ad

Zombie, sada barev na obličej pro dětské oslavy, tematické party, klaunové, Halloween, upíři, CCbeauty Face Paint divadelní líčidla bílá modrá červená s klaunským nosem a štětcem na make-up, karneval

#ad
CCbeauty #ad - Každý může být jeho ClowVytvořit n-Look. Před použitím doporučujeme provést malý kožní test pro všechny druhy Comestic, protože citlivost kůže je individuálně odlišná. Bezpečné pro mládež a dospělé. Jemně nanášejte kolem očí. Pro dosažení definovanějšího vzhledu a nechá se mezi vrstvami asi pět minut schnout Clown Face Paint Kit pro blázna vypadá zcela jednoduše.

Sušení chvíli trvá, sypký prášek, ale ne úplně suché. Perfektní pro široké příležitosti – dobrý výběr profesionálních klaunů a mimenů. Nejlépe očistěte obličej čisticím olejem nebo čisticím krémem. Vynikající doplněk pro líčení klaunů, líčení pennywise, kostru, živé akční hry na role, upír, zombie cosplay, oblékací make-up nebo podobné neobvyklé party, žolík, tématický make-up na Halloween kostým.

Profesionální sada clown makeup – tyto barvy jsou živé, odolné a nepraskají, průhledné, syté, tuto sadu barev pro začátečníky na bázi oleje lze dobře a snadno míchat, abyste vytvořili nekonečnou paletu barev. Netoxická receptura bez pokusů na zvířatech! – přátelské pro citlivou pokožku. Pokožka je velmi tenká a citlivá. Vyhněte se tažení nebo natažení pokožky. A po nanesení olejové barvy doporučujeme použít čirý, aby se prodloužila doba držení vašeho make-upu a snížila se deformace a rozmazání.
ZnačkaCCbeauty #ad
VýrobceCCbeauty #ad
Číslo díluYYDE20220714
ModelkaYYDE20220714

8. Kryolan

#ad

červená, karneval, Kryolan Pěnová hmota Pintura klaunský nos, masopust, večírky, cirkus a Halloween – veselé nosy pro nezapomenutelné okamžiky, 4 kusy – perfektní pro dětské líčidla

#ad
Kryolan #ad - Dlouhá životnost a opětovně použitelné: klaunské nosy mají dlouhou životnost a lze je používat vícekrát. Mnohostranně použitelné: tyto klaunské nosy jsou ideální pro dětské líčidla, masopusty, karnevaly, večírky, cirkusové představení a halloweenské kostýmy.

Snadná instalace: klaunské nosy se snadno aplikují a pohodlně padnou na nos. Zachovávají si svůj tvar a kvalitu i po opakovaném použití. Vysoce kvalitní pěna: klaunské nosy jsou vyrobeny z kvalitní pěny, která se příjemně nosí a dobře sedí. Lze je snadno kombinovat s barvami na líčení nebo make-upem pro vytvoření požadovaného klaunského vzhledu.
ZnačkaKryolan #ad
VýrobceKryolan #ad

9. Kryolan

#ad

20 g, Kryolan Pintura klaun bílý, party, LARP & make-up umělci, vysoká krycí schopnost – ideální pro dětské líčidla, karneval, krémové líčidla, divadelní líčení, Halloween, masopust

#ad
Kryolan #ad - Dermatologická snášenlivost s pokožkou potvrzena. K odstranění je třeba použít odličovací prostředek. Ce vhodné pro děti. Made in Germany. Bez lepku. Perfektní pro malování na obličej a tělo. Kryolan vyvíjí a vyrábí profesionální make-up již 75 let ve 3. Ideální pro děti, karneval, party, masopust, divadlo Halloween, LARP & make-up umělce. Bílé krémové líčidlo s mimořádně vynikající krycí schopností a zářivostí barev. Každý výrobek, vyvinutý a vyrobený v Německu, podléhá přísným standardům kvality. Generace.
ZnačkaKryolan #ad
VýrobceKryolan Professional Make-up #ad
Výška0.75
Délka2.68
Hmotnost0.13
Šířka2.44
Číslo dílu86100
Modelka86100

10. Balinco

#ad

Balinco 25 × červený klaunský nos | klaun nos z pěnové hmoty – perfektní pro větší party skupiny na karneval | masopust nebo tematická party

#ad
Balinco #ad - Sada 25 ks klaunských nosů červená vhodná pro dospělé a děti jako doplněk k převlečení jako klauna nebo pro váš klaunský kostým! Mnohostranné: červené nosy lze nosit na karneval, masopust, Halloween, festival nebo na tématické party. Rozsah dodávky: 25 x červené klaunské sázy z pěnové hmoty. Materiál: pěnová hmota. Zvláště známý díky "red nose day" – v tento den má červený nos zvláštní význam, protože je zde věnován pro dobrý účel.
ZnačkaBalinco #ad
VýrobceBalinco #ad
Číslo dílulocalisation_B0848TR14Z
Modelkalocalisation_B0848TR14Z