Top 10 Pflanzkübel Groß Außen – Velké spotřebiče

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. BERTY·PUYI

#ad

Květináč s dřevěnými nohami – pro vnitřní a venkovní modrá

#ad
BERTY·PUYI #ad - Dodává se se 3 dřevěnými nohami, abyste je mohli použít jako stojan. Je ideální na umístění na podlahu, stole, psací stůl nebo balkon. Tři nohy se jednoduše našroubují na květináč a prezentují vaši rostlinu.

Zkrášlete si svůj obývací pokoj, kuchyň, ložnici nebo dokonce kancelář tím, že do tohoto volně stojícího květináče. Materiály jsou vhodné i pro venkovní použití. Je elegantní, perfektní do kanceláře a na zahradu. Pořiďte si jednoduše tento květináč a vychutnejte si pěstování pokojových rostlin. Vaše rostlina tak vynechává z půdy, které můžete jednoduše připevnit na dno hrnce, což zabraňuje skvrnám od vody a skvrnám na podlaze nebo koberci.

Jednoduchý, čistý design a neutrální barva umožňuje snadné kombinovat květináč s jakýmkoli moderním dekorem, tento květináč si zamilujete. Květináč je perfektní pro pěstování vašich oblíbených květin, bylinek nebo jiných pokojových rostlin.
ZnačkaBERTY·PUYI #ad
VýrobceBERTY·PUYI #ad
Číslo díluBERTY·PUYI-46799521

2. XD Designs

#ad

Dřevěný truhlík na květiny rustikální květináč na zahradu pro domácnost Outdoor aranžmá na květiny Dekorativní nádoba na rostliny 32 x 21 cm

#ad
XD Designs #ad - Květináč ze dřeva, kreativní a nový design. Vyrobeno z kvalitního dřeva pro trvalé a pohodlné používání. Jedinečné dekorativní zahradní květináče pro váš domov. Skvělý dárek pro přátele, rodinu a kolegy atd. Multifunkční nádoba na rostliny: vhodná pro malé sukulenty, mini kaktusy, vzduchové rostliny, umělé rostliny nebo květiny atd.
ZnačkaXD Designs #ad
VýrobceXD Designs #ad
Číslo díluXD Designs-LB121739

3. XD Designs

#ad

XD Designs Dřevo Květinové nádoby Rustikální květináč Zahrada pro domov Outdoor Květinový aranžmá dekorativní nádoba na rostliny 27 x 18 cm

#ad
XD Designs #ad - Multifunkční nádoba na rostliny: vhodná pro malé sukulenty, nafukovací rostliny, mini kakty, umělé rostliny nebo květiny atd. Nádoba na rostliny ze dřeva, kreativní a inovativní design. Jedinečné dekorativní zahradní květináče pro váš domov. Vyrobeno z kvalitního dřeva pro trvalé a pohodlné použití. Skvělý dárek pro přátele, rodinu a kolegy atd.
ZnačkaXD Designs #ad
VýrobceXD Designs #ad
Číslo díluXD Designs-LB121739

4. BERTY·PUYI

#ad

BERTY·PUYI Květináč s dřevěnými nohami – pro vnitřní i venkovní použití, tmavě šedý

#ad
BERTY·PUYI #ad - Tři nohy se jednoduše našroubují na květináč a prezentují vaši rostlinu. Vaše rostlina tak vynechává z půdy, což zabraňuje skvrnám od vody a skvrnám na podlaze nebo koberci. Je ideální na umístění na podlahu, psací stůl nebo balkon.

Dodává se se 3 dřevěnými nohami, které můžete jednoduše připevnit na dno hrnce, abyste je mohli použít jako stojan. Pořiďte si jednoduše tento květináč a vychutnejte si pěstování pokojových rostlin. Květináč je perfektní pro pěstování vašich oblíbených květin, stole, bylinek nebo jiných pokojových rostlin.

Zkrášlete si svůj obývací pokoj, kuchyň, ložnici nebo dokonce kancelář tím, že do tohoto volně stojícího květináče. Materiály jsou vhodné i pro venkovní použití. Jednoduchý, čistý design a neutrální barva umožňuje snadné kombinovat květináč s jakýmkoli moderním dekorem, tento květináč si zamilujete. Je elegantní, perfektní do kanceláře a na zahradu.
ZnačkaBERTY·PUYI #ad
VýrobceBERTY·PUYI #ad
Číslo díluBERTY·PUYI-46799521

5. CLQ

#ad

Stroh Květináč na rostliny úložný koš proutý květináč ručně tkaný ratan pro domácí zahradu Home Decor-L

#ad
CLQ #ad - 2, americké tkané koše, každý koš na květiny má dobře sladěné celkové uspořádání květin, ručně tkané koše na květiny s umělými květinami, které lze použít také k uložení předmětů při dekorování.

Materiál: nordtkán ručně tkaný přírodní slámkový koš, kvalitní ruční práce z přírody, silný a s dlouhou životností. 3. Květiny ve venkovském stylu se hodí jako dekorace v obývacím pokoji nebo v kavárně a jako dekorace balkonů, vstupů nebo výloh, skvělý dárek pro vás a vaše přátele milovníků květin. 5, že kvůli rozdílnému měření může dojít k odchylce 2–3 cm.

4, rozměry: velikost velký: kalibr 25 cm výška 14 cm dole 20 cm; velikost střední: kalibr 20 cm výška 13 cm nízké 15 cm; velikost malé: kalibr 14 cm výška 12 cm nízké 10 cm; výběr z mnoha velikostí. Upozorňujeme, neváhejte se na nás konzultovat a my vám poradíme. Pokud máte jakékoliv dotazy, Dovolte prosím odstíněné barevné rozdíly. 1.
ZnačkaCLQ #ad
VýrobceCLQ #ad
Číslo díluCLQ-48896558

6. XD Designs

#ad

XD Designs Dřevo Květinové nádoby Rustikální květináč Zahrada pro domov Outdoor Květinový aranžmá dekorativní nádoba na rostliny 23 x 15 cm

#ad
XD Designs #ad - Jedinečné dekorativní zahradní květináče pro váš domov. Nádoba na rostliny ze dřeva, kreativní a inovativní design. Multifunkční nádoba na rostliny: vhodná pro malé sukulenty, mini kakty, nafukovací rostliny, umělé rostliny nebo květiny atd. Skvělý dárek pro přátele, rodinu a kolegy atd. Vyrobeno z kvalitního dřeva pro trvalé a pohodlné použití.
ZnačkaXD Designs #ad
VýrobceXD Designs #ad
Číslo díluXD Designs-LB121739

7. CLQ

#ad

Svatební dekorace, Ručně vyrobený koš ze slámy Gewebte ratan a vrbový koš květináč nádoba na zahradu

#ad
CLQ #ad - Výrobek je ručně tkaný koš na květiny, který chrání květy rodinných rostlin a může obnovit pastorální styl. Jednoduchý a elegantní design, přírodní barva, minimalistický koš jsou nejlepší speciální dekorací na vašem balkonu. Lze jej použít nejen jako koš na květiny, ale také jako úložný koš na látky. Ručně vyrobený koš z přírodních materiálů. Náš koš je krásný a praktický, svěží a divoký, lze jej umístit kamkoli chcete.
ZnačkaCLQ #ad
VýrobceCLQ #ad
Číslo díluCLQ-48862565

8. qiuqiu

#ad

Přírodní barva, květináč, květináč, venkovní nádoba na rostliny, 3 kusy – Style1, mořská tráva, Květináč

#ad
qiuqiu #ad - Můžete schovat plastové nádoby na rostliny a podnos, aniž byste si museli dělat starosti s vytékáním. Přírodní nádoby na rostliny určitě přinesou nádech přírody a zeleně do skříní, stolů, pultů, regálů. Všestranný koš na rostliny, lze použít také k organizaci kosmetických štětců, kult, toaletních potřeb, kuchyňských potřeb nebo jiných krytů na květináče. Ručně vyrobené květináče s přírodním mořským trávníkem, lehký a trvanlivý květináč. 3 různé velikosti květináčů, které můžete ozdobit uvnitř nebo venku.
Značkaqiuqiu #ad
Výrobceqiuqiu #ad
Číslo díluqiuqiu-52825534

9. XD Designs

#ad

3 kusy ručně vyráběných herbářů tkaný koš ratan květinový koš květináč kontejner tkaný úložný koš

#ad
XD Designs #ad - Design je působivý a krásně zpracovaný. Vhodné pro místa jako psací stoly, parapety, koupelny a barové pulty atd. Krásný a lehký koš je silný a obsahuje, což zajišťuje, že je výrobek čistý a mnohostranný. V případě dotazů k tomuto výrobku jsme našim zákazníkům kdykoli k dispozici. Udržujte svůj obytný prostor čistý a uspořádaný, přineste velký komfort pro váš každodenní život. Jednoduchý a krásný vzhled. Dekorativní tkaný úložný koš, který vašemu prostoru dodá více šarmu a krásy.
ZnačkaXD Designs #ad
VýrobceXD Designs #ad
Číslo díluXD Designs-LB415837

10. CLQ

#ad

Košík na květiny, květináč, mořský trávník, 3 kusy květináče, béžový vnitřní, venkovní nádoba na rostliny

#ad
CLQ #ad - To leží na umělohmotném povrchu uvnitř květináče a je také perfektní pro umělé květiny. 3 v různých velikostech květináčů se můžete cítit volně jako dekorace uvnitř nebo venku.

Můžete schovat plastové nádoby na rostliny a podnos, aniž byste se museli starat o úniky. Nápadné nádoby na rostliny propůjčují skříni, pulty, stoly, regály a jistě nádech přírody a zelené. Všestranný koš na rostliny, kuchyňských potřeb, toaletních potřeb, lze také použít k organizaci kosmetických štětců, lotionů, elektrických přístrojů nebo jiných úložných potřeb. Ručně vyrobené květináče s přírodním mořským trávem, lehké a s dlouhou životností.
ZnačkaCLQ #ad
VýrobceCLQ #ad
Číslo díluCLQ-48527993