Top 10 Schreibtischlampe Zum Klemmen – Lampy na stolech

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. EYOCEAN

#ad

Pro čtenáře, stmívatelná lampa na denní světlo, ochrana očí, architekty, 24 W, lampa pro architekty, lampa na monitor, do kanceláře, 80 cm, EYOCEAN Stolní lampa LED, stolní lampa s ovládáním gestem

#ad
EYOCEAN #ad - 1 x stolní lampa materiál: hliníková slitina v letecké kvalitě, matně černá povrchová úprava; 1 x dálkové ovládání; 1x adaptér GS délka: 180 cm / 71 palců; 1x uživatelská příručka český jazyk nelze zaručit. Nastavitelný husí krk a teleskopická tyčvysoká a stabilní teleskopická tyč nastavitelná výška: 80 cm – 105 cm z kovu ve spojení s flexibilním husím krkem vám nabízí flexibilní nastavení výšky a více úhlů osvětlení.

Naše hlava lampy z vysoce kvalitní hliníkové slitiny s dobrou tepelnou vodivostí, 80 teplých světel; 5 barevných teplot × 5 stupňů jasu dokáže realizovat celou řadu režimů kombinace světla. Abyste mohli při práci, videokonferencích atd. Asymetrický optický design naše led stolní lampa má asymetrický optický design, žádné oslnění a měkký světelný zdroj chrání vaše oči před únavou. Má také funkci časovače 10/40 min.

Paměťová funkce si pamatuje vaše poslední nastavení, žádné modré světlo, snižuje odrazy obrazovky, reset není nutný. Co obdržítetříletá záruka bez starostí. Silná kovová svorka podporuje desku stolu až 6, 8 cm a šetří cenné místo na vašem psacím stole. Díky teleskopické tyči výškově nastavitelné se ideálně hodí pro velké monitory nebo více monitorů atd. 80 cm ultra široký skrytý světelný zdroj 160 zabudovaných led čipů šetrných pro oči 80 studené bílé, aby vyhovovaly vašim různým požadavkům na osvětlení.
ZnačkaEYOCEAN #ad
VýrobceEYOCEAN #ad
Výška31.5
Délka2.17
Šířka32.28
Číslo díluCLED-3927C
ModelkaCLED-3927C

2. tomons

#ad

LED stolní lampa v klasickém dřevěném designu, tomons Lampa na psací stůl, stolní lampa do obývacího pokoje do kanceláře, bílá, lampa s nastavitelným ramenem, lampa na noční stolek

#ad
tomons #ad - Rovka obsažena: 110 v – 220 v u žárovky e27, závit k zašroubování. Samozřejmě můžete lampu pro uložení také kompletně demontovat. Kabel je potažen nylonem a tím nejen robustní, ale také velmi flexibilní.

Klasický styl: klasické pevné dřevo se setkává s kovem, jednoduché a přesto elegantní. Materiál, kterému můžete důvěřovat: lampa je většinou kompletně vyrobena ze dřeva, bez chemických přísad. Led žárovka e27 v teplé bílé barvě je součástí dodávky 3000 k/4 W. Jednoduché ovládání a skladování: lampa je nastavitelná a na mnoha místech, čímž můžete libovolně nastavit výšku a úhel. Upozornění: vážení zákazníci, díky jednoduchému a nadčasovému designu lampy je dodatečné nastavení lampy možné pouze uvolněním křídlových šroubů.
Značkatomons #ad
Výrobcetomons #ad
Výška18.5
Délka6.3
Hmotnost4.23
Šířka6.3
Číslo díluDL1001EUW
ModelkaDL1001EUW

3. EYOCEAN

#ad

Otočné rameno architektonické světlo, pracovní světlo, dotykové ovládání kancelářská stolní lampa, 10W, Eyocean LED lampa na psací stůl, ochrana očí, plynulé stmívání, nastavitelné teploty barev

#ad
EYOCEAN #ad - Flexibilní lampa na psací stůl s dlouhým otočným ramenem – tříosý design a volně nastavitelný úhel, otočná světelná hlava, se kterou můžete přizpůsobit směr světla podle vašich osobních potřeb. Přístup jedním kliknutím do režimu čtení 4000 k a 100% jas, abyste si mohli klidně užívat příjemné čtení.

Světlo se po nastaveném čase automaticky vypne. Světlo lze jednoduše připevnit na váš psací stůl nebo kancelářský stůl, což šetří místo na psacím stole. Péče o oči, nemihotají a oslňují. Extra široké kovové klipy, energeticky úsporné – extra široké kovové klipy, silná svorka podporuje až 5, 1 cm stolní desku. To znamená mnohem nižší účet za elektřinu a méně CO2 nohy otisk. Funkce časování, režim čtení – nastavte funkci časovače, když chcete spát. Vysoce účinných 98 led diod spotřebuje o 80 % méně energie než běžné žárovky a vydrží 50 000 hodin. 10 minut nebo 40 minut zpoždění osvětlení.

Co dostanete – 1 × upínací světlo na psací stůl materiál: prémiová hliníková slitina v letecké kvalitě s tenkou, 1× CE adaptér délka síťového kabelu 1, 8 metru, kartáčovanou povrchovou úpravou, 1× návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Plynulé stmívání, plynulé stmívání, hobby, práce, hraní, nastavitelné teploty barev od 3000 k do 5500 k s paměťovou funkcí, která pokryje celý váš psací stůl, kreslení, nastavitelné teploty barev – 40 cm hlava lampy, ideální pro každou příležitost: čtení, rovnoměrná světelná účinnost, tvoření atd.
ZnačkaEYOCEAN #ad
VýrobceEYOCEAN #ad
Výška47.24
Délka2.17
Hmotnost2.18
Šířka1.57
Číslo díluZY-EJ-0821-35
ModelkaCLED-026C
Záruka180denní záruka vrácení peněz a 24měsíční záruka na oči.

4. EYOCEAN

#ad

Lampa na psací stůl, upínací lampa s paměťovou funkcí a funkcí časovače, Eyocean LED lampa na ochranu očí, nastavitelné stmívání a teploty barev, lampa s husím krkem, 12 W,, kancelářská stolní lampa

#ad
EYOCEAN #ad - Péče o oči, ideální pro každou příležitost: čtení, hraní, kreslení, plynulé stmívání, práce, nastavitelné teploty barev od 3000 k do 5500 k s paměťovou funkcí, nastavitelné teploty barev – 34 cm hlava lampy, rovnoměrná světelná účinnost. Přístup jedním kliknutím do režimu čtení 4000 k a 100% jas, když lampu zapnete, režim čtení – Naše architektonická lampa má paměťovou funkci, abyste si mohli klidně užívat příjemné čtení.

Světlo se okamžitě zapne a vypne, silná svorka podporuje až 5, kompatibilní s nástěnnými spínači a inteligentními zástrčkami – extra široké kovové klipy, 3 cm stolní desku. Extra široké kovové klipy, což šetří místo na psacím stole. 1 x upínací světlo na psací stůl, nikdy neztrácejte elektřinu tím, 1 x návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Plynulé stmívání, hobby, tvoření atd. Světlo lze jednoduše připevnit na váš psací stůl nebo kancelářský stůl, pokud světlo ovládáte pomocí nástěnného spínače nebo inteligentního reproduktoru.

Energeticky úsporné, 8 metru, 1 x napájecí zdroj ce délka síťového kabelu 1, zabudovaná automatická vypínání 10/40 minut, co dostanete – vysoce účinné 84 led diod spotřebuje o 80 % méně energie než běžné žárovky, že zapomenete vypnout světlo. Měkký světelný zdroj, flexibilní lampa na psací stůl s husím krkem – jednoduché ovládání se čtyřmi tlačítky, žádné blikání a oslnění. Tyřtlačítkové dotykové ovládání, snadné ovládání. Flexibilní husí krk o 360°, úhel volně nastavitelný pomocí kterého můžete přizpůsobit směr světla podle vašich osobních potřeb.
ZnačkaEYOCEAN #ad
VýrobceCep #ad
Výška8.58
Délka13.4
Hmotnost2.38
Šířka13.39
Číslo dílu196B
ModelkaCLED-0196C
Záruka180-denní záruka vrácení peněz a záruka 24 měsíců eyocean bezstarostná po prodeji.

5. AmazLit

#ad

Svorkovná, kancelářská lampa, dvojité světelné zdroje, stmívatelná, 12 W, AmazLit LED lampa na psací stůl, funkce časování,, nastavitelná teplota barvy, stolní lampa, otočné rameno pro architekty

#ad
AmazLit #ad - Led světelné zdroje jsou energeticky úsporné a ekologické. Robustní kov může upnout na psací stůl s maximální tloušťkou 5, 3 cm a šetří tak místo na psacím stole. Záruka 180denní záruka vrácení zdarma a 24měsíční záruka amazlit po prodeji. Stolní lampa amazlit se svorkou materiál: hliníková slitina v letecké kvalitě, síťový zdroj CE délka kabelu: 180 cm/71 palců, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit, matně černá kartáčovaná, dálkové ovládání.

Rozšíření oblasti osvětlení a možnost samostatného ovládání světelných lišt. Různé režimy osvětlení, noční světlo a režim čtení se těší velké oblibě v každodenním životě. Plynulá teplota barev a plynulé stmívání led stolní lampu lze přepínat mezi 5 stupni jasu a 5 teplotami barev 3000 k-5500 k a pokryje tak základní preference osvětlení většiny lidí. Tíhlý a moderní design z kvalitního materiálu je umělečtější.

Kromě toho lze led stmívací lampu plynule nastavit podle potřeby a preferencí v barvě a jasu. Flexibilita a kovová svorka stolní lampa s otočným ramenem má 7 otočných bodů, čímž lze těleso lampy bez problémů umístit do libovolné polohy. Dvojitý světelný zdroj a vysoký jas stolní lampa amazlite má integrovanou nastavitelnou lištu s dvojitým osvětlením, což je vhodné pro práci, kreslení, kutilství, která zvyšuje jas o 40 %. Přijměte 154 kusů smd led, které nezpůsobují oslnění a blikání.
ZnačkaAmazLit #ad
VýrobceAmazLit #ad
Výška2.1
Délka1.55
Hmotnost2.25
Šířka3.1
Číslo díluCLED-2601C
ModelkaCLED-2601C
Záruka24 měsíců.

6. Lepro

#ad

3 barvy a 5 stupňů jasu, světlo na čtení do pokoje kanceláře,, LED stolní lampa, 3000 K-6500 K, stmívatelná s USB přípojkou, ochrana očí, stolní lampa, 655 lm, stolní lampa, 15 W, Lepro Stolní lampa

#ad
Lepro #ad - Bezpečnost a servis: provozní napětí činí 12 v, perfektní pro dospělé a děti. Práce, učení, spaní atd. 1× led lampa na psací stůl, 5 metru, větší bezpečnost a stabilní extrémně nízké teplo, 1× 10 V/2 A CE síťový zdroj délka síťového kabelu 1, 1× návod k obsluze český jazyk nelze zaručit.

Led korálky jsou o 75 % energeticky účinnější než žárovky se stejným jasem, prodloužená životnost. Ochrana očí: s 96 led žárovkovými perlami ve dvou řadách je světlo rovnoměrnější a bez blikání, osvětluje každý roh, je šetrnější k očím a snižuje únavu. Může nabíjet i chytré telefony, zatímco používáte stolní lampu, což dokonale řeší problém s nedostatečnými zásuvkami. S usb přípojkou: tato lampa na noční stolek má funkci usb nabíjení a používá usb nabíjení 5 v/1 a.

Další funkce: citlivý dotykový senzor zlepšuje pocit při používání. Přizpůsobte si své světlo: tato stolní lampa má 655 lumenů jasné led světlo, 3 barvy a 5 stmívatelných světelných režimů, které mohou splnit celou řadu potřeb a scénářů využití, čtení, jako např. Pomocí paměťové funkce se nastavený jas a barevný režim automaticky vyvolají při příštím zapnutí stolní lampy, a je zde také funkce časování.
ZnačkaLepro #ad
VýrobceLepro #ad
Výška1.97
Délka16.93
Hmotnost1.9
Šířka5.12

7. Neatfi

#ad

Nový model Neatfi XL pracovní světlo 2 200 lumenů, 24W super jasná lampa, korelovaná teplota barev 3000–6000 K, 117 SMD LED CCT se svorkou, stmívatelné, černá

#ad
Neatfi #ad - Profesionální pracovní osvětlení – led lampa neatfi xl 2 200 lumenů se svorkou je ideální pro profesionály a amatéry, práce s počítačem, dílen a čítářů. Pokud byste z nějakého důvodu nebyli s nákupem spokojeni, uděláme to správně.

Kompletní tříletá 3 záruka je zahrnuta. Flexibilní design příjemný pro oči – vyvinuto pro komfort očí, aby se minimalizovalo namáhání a únavu. Je mnohostranně použitelná pro úkoly jako psaní, vhodná do kanceláří, kutilství a další. Iroké osvětlení – vybavené 117 smd led světly osvětluje širokou plochu 51 cm, perfektní pro velké psací stoly.

Záruka spokojenosti – tato lampa je dodávána se zárukou spokojenosti. Individuální osvětlení – má 4 stupně jasu 100%, 50%, 75%, 25% a 3 světelné režimy 3000 k – 6000 k pro individuální potřeby osvětlení, od projektů až po čtení. Zajišťuje rovnoměrné rozložení světla při detailní práci. Dodává se s nastavitelnou svorkou pro snadné umístění a požadovaný úhel.
ZnačkaNeatfi #ad
VýrobceNeatfi #ad
Výška32.28
Délka37.4
Hmotnost4.85
Šířka19.69
Číslo dílu9501LED CCT
Modelka9501LED CCT

8. AmazLit

#ad

Pracovní lampa, lampa pro péči o oči, kancelářská lampa s paměťovou funkcí, 12 W, bez oslnění obrazovky, ovládání gestem, AmazLit LED lampa na psací stůl, nastavitelný jas a teploty barev, bílá

#ad
AmazLit #ad - Paměťová funkce si zapamatuje vaše poslední nastavení, není nutné žádné resetování. Prostorově úsporný a nastavitelný husí krk silná kovová svorka podporuje desku stolu až 5, 3 cm / 2, 1 palce a šetří tak cenné místo na vašem psacím stole. 180denní záruka vrácení peněz a 24měsíční bezstarostný zákaznický servis AmazLit. Snímání gest a nastavitelný světelný režim pohybujte rukou a lampu na psací stůl zapínejte a vypínejte, že se lidé uvolní a cítí se dobře, aniž byste se jí dotýkali.

Ochrana očí, vynikající světelný zdroj naše stolní lampa používá nejnovější led technologii, žádné modré světlo a žádné oslnění, měkký světelný zdroj chrání vaše oči před únavou. Teplé světlo může přispět k tomu, chladné světlo umožňuje lidem pracovat koncentrovaněji a efektivněji. Asymetrický optický design asymetrický optický design pro práci v domácí kanceláři nebo profesionálové na více obrazovkách, světelný zdroj vyzařovaný 45° po stranách je skrytý v hlavě lampy, které vytvářejí většinu běžných stolních lamp, eliminuje odrazy obrazovky, a osvětluje pouze pracovní prostor.

Vysoký a robustní držák z hliníkové slitiny ve spojení s flexibilním husím krkem vám nabízí flexibilní nastavení výšky a více úhlů osvětlení. Co obdržíte a garantu 1 x stolní lampa se svorkou materiál: hliníková slitina, kov, silikon; 1 x adaptér gs délka: 71" / 180 cm; 1 x uživatelská příručka český jazyk nelze zaručit. Jas a teplotu barev můžete v případě potřeby také ručně nastavit pomocí dotykového ovládání. Tato led světelná lišta nabízí nejen vynikající světelný zdroj pro vaše pracoviště, ale lze ji také jednoduše použít k osvětlení vašeho obličeje při videokonferencích.
ZnačkaAmazLit #ad
VýrobceAmazLit #ad
Výška31.5
Délka1.57
Hmotnost2.38
Šířka16.14

9. KableRika

#ad

LED stmívatelná, moderní kancelářská, svorkovatelná pro domácí kancelář, KableRika Stolní lampa s dvojitou hlavou, světlá stolní lampa, lampa s husím krkem se 4 barevnými režimy a jasem, ochrana očí

#ad
KableRika #ad - Dlouze stiskněte tlačítko zapnutí, dokud lampa dvakrát neblikne. Pokud složíte tyče lampy jako boční lampu, široký rozsah osvětlení a ideální pro více úloh LED lampa na psací stůl pro domácí kancelář má dvě tyče, můžete se více soustředit na příslušnou oblast práce/práce. Kovová svorka zabírá málo místa a podporuje maximální šířku psacího stolu 4, 5 cm.

Díky citlivému ovládacímu panelu na předním dotyku jsou tlačítka viditelná a snadno ovladatelná, čtení, když sedíte na monitoru, perfektní pro práci, kompletně černý design se skrytými kabely, studium atd. Super energeticky úsporné a pohodlné osvětlení stolní lampa s ochranou očí se svorkou poskytuje rovnoměrně měkké, cri>90 a chrání vaše oči před únavou. Vybaveno kvalitními žárovkovými kuličkami, rozptýlené světlo bez oslnění nebo blikání, spotřebuje o 85 % méně energie než běžné žárovky. Odolný silikonový husí krk podporuje nastavitelnou pracovní výšku 39 cm – 62, 5 cm, aby vyhovoval vašim různým potřebám ve výškách nebo úhlech. V případě dotazů nebo obav neváhejte kontaktovat zákaznický servis.

Prostorově úsporná samostatná svorka a vysoce flexibilní husí krk s oddělenou c svorkou lze vysokou stolní lampu namontovat v libovolném směru. Dné nepořádné kabely a snadno se dotýkají předních tlačítek stolní lampa kablerika s dvojitou hlavou led má minimalistický, který je stylovým doplňkem pro pracovní prostor. 16 kombinovaných režimů osvětlení a funkce časovače na 30 minut led stolní lampa nabízí jemné přepínání 4 barevných teplot 3000 k – 6000 k a 4 stupně jasu 25 % – 100 %, aby se aktivovala 30minutová funkce automatického vypnutí přerušení dlouhým stiskem, dokud kontrolka jednou nezačne blikat, abyste si mohli přizpůsobit požadované kombinované režimy.
ZnačkaKableRika #ad
VýrobceKableRika #ad
Výška24.8
Délka1.97
Hmotnost1.98
Šířka26.77
Číslo díluEP-24V-670
ModelkaEP-24V-670

10. LASTAR

#ad

24 W, lampa na psací stůl, stmívatelná, LASTAR LED lampa na psací stůl s dálkovým ovládáním, 82 cm, s husím krkem, ochrana očí, architektonická lampa s dotykovým ovládáním a časovačem do práce,

#ad
LASTAR #ad - Silná ochrana očí: stolní lampa lastar se svorkou je vyrobena z hliníkové slitiny a materiálu abs. Duální ovládací systémy: stolní lampa lastar disponuje dotykovým a dálkovým duálním ovládáním. Kromě toho je k dispozici tlačítko max s jedním tlačítkem, má 5 režimů osvětlení a 5 stupňů jasu.

Ať už pracujete, hrajete hry nebo relaxujete, čtete, můžete jednoduše přepínat mezi různými režimy stisknutím tlačítka. Led lampa na psací stůl kromě toho disponuje nočním světlem a praktickými funkcemi časovače a zajišťuje tak uklidňující spací prostředí. Tato stolní lampa pro domácí kancelář se velmi dobře hodí pro kancelářské práce, design, architektonické kreslení, malování, učení a umělecké tvoření. S dálkovým ovládáním led lampy nemusíte ani opustit své sedadlo, abyste nastavili jas nebo teplotu barev. Pro větší pohodlí podporuje lampa také Smart Plugs. Poloha lampy se řídí podle vašich potřeb a kovová svorka nastavitelná o 360° usnadňuje upevnění na jakýkoli povrch.

Víceúhlové nastavení: naše stolní lampa na počítač je perfektní kombinací flexibility a funkčnosti. Lampa na psací stůl s dvojitou hlavou: ultra široká dvojitá hlavice nabízí široký rozsah osvětlení. Teplota barvy se pohybuje od 3000 k – 3800 k-4500 k-5500 k a jas lze nastavit od 5 % do 25 %–50 % – 75 % – 100 %, které v každé situaci zajišťuje nejjasnější světlo. Zajišťuje rovnoměrné a dalekosáhlé osvětlení bez oslnění a je tak perfektní pro ochranu očí a snižuje únavu očí.
ZnačkaLASTAR #ad
VýrobceLastar #ad
Výška12.95
Délka0.98
Šířka11.42
Číslo díluDL024
ModelkaDL024