Top 10 Siebträgermaschine Zubehör Set – Pěchovadla na kávu

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Breville

#ad

Breville BCB100 Barista-Style Kaffee Knock Box, Silber, Edelstahl

#ad
Breville #ad - Maße: 16, 8 x 18, 2 x 17, 1 cm. Robuste klopfbox im Barista-Stil. Klopfstange aus technischen Polymeren. Herausnehmbares Innengefäß; spülmaschinenfest im oberen Geschirrkorb. Polymer-ring an der Unterseite verhindert ein Verrutschen.
ZnačkaBreville #ad
VýrobceBreville #ad
Výška7
Délka6
Hmotnost1
Šířka7
Číslo díluBCB100
ModelkaBCB100BSS

2. Sage

#ad

SAGE SES100 Espresso klepací nádoba The Knock Box Mini

#ad
Sage #ad - Povrch z kartáčované ušlechtilé oceli. Rozměry balení: 14, 2 d x 16, 0 v x 14, 8 W centimetry. Protiskluzová rukojeť. Odnímatelná patka pro snadné čištění.
ZnačkaSage #ad
VýrobceSage Appliances #ad
Výška4.33
Délka4.33
Hmotnost1.15
Šířka4.33
Číslo díluSES100NEU0NEU1
ModelkaSES100
ZárukaZáruka výrobce.

3. Practimondo

#ad

Kávovar – Premium Barista ušlechtilá ocel tlačná na kávu espresso razítko, Practimondo 51 mm Espresso Tamper Set vč. tampperové rohože a konvičky na mléko 350 ml – Deluxe mlýnek na kávu pro držák síta

#ad
Practimondo #ad - A díky odnímatelné nožce z ušlechtilé oceli se tamper snadno čistí. Tamper 51 mm set ultimativní design > > > naše pěchovačka na kávu a espresso 51 mm je vysoce kvalitní designový produkt z ušlechtilé oceli s ergonomickou hliníkovou rukojetí.

Všechen set > > > kromě tampéru obdržíte kromě toho vhodnou odkládací plochu na tamper a konvičku na mléko "Latte Art" 350 ml pro ozdobení vaší kávy. Vezměte prosím na vědomí, že noha tampperu má průměr 51 mm – držák síta musí mít tedy o něco větší průměr.

Ergonomie > > > s elegantní prémiovou hliníkovou rukojetí a dynamickým designem se tamper obzvlášť dobře drží v ruce – pro přípravu nejlepší kávy. Systém: > > náš teploměr je kompatibilní se všemi nosiči kávy a espresa od delonghi, saeco, aso atd. Je výborně vhodný pro přípravu plného italského espresa s nádhernou vůní a chutí.
ZnačkaPractimondo #ad
VýrobceXL Enterprises Ltd. #ad
Hmotnost0.93
Číslo díluPMCT-51MM-ALMJ
ModelkaPMCT-51MM-ALMJ

4. Navaris

#ad

Navaris Espresso Válec na kávu 51 mm – razítkovací tyčinka z ušlechtilé oceli s dřevěnou rukojetí – vč. silikonové podložky – kávovaru pro kávovary

#ad
Navaris #ad - Optimální sada pro milovníky kávy. Moderní pravá rukojeť: díky ergonomické rukojeti z ořechového dřeva se zarážka dobře drží v ruce. Upozornění k čištění: mlýnek na kávu není vhodný do myčky a po použití jej lze bez problémů ručně čistit.

Pro intenzivní arota: s vysoce kvalitním kávovým košem snadno lisujete prášek do sítka a zajistíte tak intenzivní chuťový zážitek u každého šálku kávy. Cíleným tlakem dosáhnete perfektních výsledků. Včetně silikonové podložky: kromě lisu dostanete silikonovou podložku, do které můžete bojovat na kávu v případě nepoužívání postavit. Podrobnosti: obdržíte šťávač na espresso z ušlechtilé oceli o průměru 51 mm a silikonovou podložku o průměru 7, 5 cm. Dřevěná rukojeť má výšku 8, 5 cm.
ZnačkaNavaris #ad
VýrobceKW-Commerce #ad
Výška3.35
Délka2.95
Hmotnost0.73
Šířka2.95
Číslo dílu51802.01.29
Modelka51802.01.29_m001482

5. watchget

#ad

Schwarzes Silikon, 20,3 x 15,2 cm, watchget Espresso-Tamping-Matte, wasserdicht und hitzebeständig, lebensmittelechtes Pad, Espresso-Zubehör, Kaffee-Tamp-Station, Kaffee-Tamper-Matte

#ad
watchget #ad - 4. Nur 1 Tampermatte enthalten. Silikon-material, dick und hat einen gewissen Grad an Härte, geruchlos, griffig, flexibel und langlebig. Eck-design lässt sie am rand der arbeitsplatte stampfen. Größe: 21, 5 x 15 x 4 cm. Schützt theken und Siebträger vor Kratzern und Beschädigungen. 2. 5. Schafft eine stabile und flache Stopffläche, entworfen für Café oder zu Hause Espresso-Arbeitsplatz. 3. Schützen sie ihre Arbeitsplatte und machen Sie gleichzeitig ein besseres Stampfen. Waschbar und leicht zu reinigen.
Značkawatchget #ad
Výrobcewatchget #ad

6. Navaris

#ad

Navaris Espresso Tamper na kávu 51 mm – razítka z ušlechtilé oceli s dřevěnou rukojetí – napařovač na kávu vč. silikonové podložky a konvičky na mléko

#ad
Navaris #ad - Optimální sada pro milovníky kávy! upozornění k čištění: mlýnek na kávu není vhodný do myčky a lze jej po použití bez problémů čistit ručně. Konvici na mléko lze mýt v myčce.

Navíc dostanete konvici na mléko 150 g, 5 cm. Podrobnosti: obdržíte škrabku na espresso z ušlechtilé oceli o průměru 51 mm a silikonovou podložku o průměru 7, 5 cm. Moderní rukojeť z pravého dřeva: díky ergonomické rukojeti z ořechového dřeva padne zátka dobře do ruky. Cíleným tlakem dosáhnete perfektních výsledků. Rukojeť má výšku 8, 350 ml, výška: 9 cm.

Včetně silikonové rohože: kromě lisu dostanete silikonovou podložku, do které můžete v případě nepoužívání vložit kávový hrnec. Pro intenzivní aroma: s vysoce kvalitním razítkem na kávu snadno stlačíte prášek do svého sítka a zajistíte tak intenzivní chuťový zážitek při každém šálku kávy.
ZnačkaNavaris #ad
VýrobceKW-Commerce #ad
Výška3.54
Délka2.95
Šířka2.95
Číslo dílu53238.01.02
Modelka53238.01.02_m002433

7. LEUOVE

#ad

Ušlechtilá ocel, sada na espreso bázi, LEUOVE Kávový tamper 51 mm, dřevěná rukojeť se silikonovou podložkou, barista příslušenství

#ad
LEUOVE #ad - Espresso tampper: zpracování tampperu s těžkou ušlechtilou ocelí jako noha a dřevo jako rukojeť je top, ale také se opravdu dobře drží v ruce.

Tuto silikonovou podložku můžete uložit espresso, ascaso, Saeco, která chrání pracovní desku před poškrábáním. 100% záruka vrácení peněz: pokud nejste z jakéhokoli důvodu zcela spokojeni, můžete vrátit každou položku v původním stavu do 7 pracovních dnů po dodání za plnou náhradu nebo výměnu. Tamper 51 mm: vhodné pro stroje delonghi, atd. Dobrá těžká hmotnost: mletou kávu lze mnohem lépe zhutnit, což má za následek lepší konzistenci a silnější chuť kávy. Snadné čištění: lze jej bez problémů odšroubovat, aby bylo možné spodní díl snadno čistit.
ZnačkaLEUOVE #ad
VýrobceLEUOVE #ad
Výška3.58
Délka2.01
Hmotnost303
Šířka2.01
Číslo díluJM11-0651

8. De'Longhi

#ad

Blau/silber, De'Longhi DLSC058 Kaffee-Tamper aus Edelstahl mit Holzgriff

#ad
De'Longhi #ad - Hergestellt in Italien. Geeignet für Siebträgermaschinen. Durchmesser der Edelstahl-Basis: 51 mm. Tamper aus Edelstahl mit Holzgriff. Echtholz-Griff Esche.
ZnačkaDe'Longhi #ad
VýrobceDe'Longhi #ad
Výška3.58
Délka2.01
Hmotnost0.63
Šířka2.01
Číslo díluwubin003
ModelkaDLSC058
Záruka2 year manufacturer.

9. Motta

#ad

Motta 8100/B tamper z ušlechtilé oceli, rovinný s černou rukojetí z pravého dřeva, 58 mm

#ad
Motta #ad - Průměr základny: 58 mm. Vhodné pro stroje sítkových nosičů: Asteria, ECM, Gaggia, Bezzera, Faema, Izzo. Dvoudílný tamper z ušlechtilé oceli s dřevěnou rukojetí. La cimbali, rocket, la marzocco, Quickmill, rancilio, san remo, Vibiemme, Wega. Rovná přítlačná plocha.
ZnačkaMotta #ad
VýrobceMotta #ad
Výška2.28
Délka2.28
Hmotnost0.77
Šířka3.62
Číslo dílu8100/B
Modelka8100/B
ZárukaZáruka výrobce.

10. scarlet bijoux

#ad

Scarlet espresso | Distributor »Grande TRE«, rovnoměrné rozložení mleté kávy v sítovém nosiči před napařováním, nastavení 5-13 mm sada: 58,5 mm + tampperová police, barista nářadí

#ad
scarlet bijoux #ad - Rovnoměrná kvalita: díky lisu má kávový puk vždy stejnou hustotu, díky čemuž se perfektně podaří extrakce a káva vždy chutná stejně dobře.

Návodu od scarlet espresso. Tak se to skvěle hodí lis na kávu jednoduše na naplněné síto, otáčejte 3 až 4 krát ve směru hodinových ručiček a následně utlumte. Ideální pro baristy a gastronomii: tento robustní nástroj je optimální zejména v kavárnách a restauracích, kde různí lidé připravují kávu a kvalita proto může silně kolísat. Perfektní káva ze sítkového stroje: po mletí se v sítku nachází většinou špičatá hromada kávy – aby se uvolnila cenná vůně kávy, distributor ideálně rozvádí mletí. Rozsah dodávky: 1 x distributor "Grande TRE" vč.
Značkascarlet bijoux #ad
Výrobcescarlet bijoux #ad
Číslo dílu3