Top 10 Smartwatch Mit Nfc Zahlung Herren – Chytré hodinky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Donerton

#ad

Sportovní hodinky, 1,85" chytré hodinky, dámské s funkcí telefonu/upozornění na zprávy, vodotěsné IP68, fitness hodinky s monitorem pulzního, Donerton Chytré hodinky pánské, 112 + sportovní režimy

#ad
Donerton #ad - 112+ sportovních režimů a vodotěsnost ip68: tento fitness tracker podporuje 112+ sportovních režimů: chůzi, horolezectví atd. Nepoužívejte tyto chytré hodinky pro lékařské účely. S vodotěsnou funkcí ip68 jej můžete nosit při mytí rukou nebo při dešti.

Sportovní hodinky mohou během tréninku zaznamenávat kalorie a kroky, běh, švihadlo, jógu, které vám pomohou lépe dosáhnout vašich tréninkových cílů. Sledování zdraví v reálném čase: dámské hodinky používají vysoce přesný senzor pohybu, bdění, 24 hodin denně nepřetržitě monitorovat srdeční frekvenci. Kromě toho mohou tyto pánské chytré hodinky měřit záznamy o spánku, aby vám pomohly lépe porozumět kvalitě vašeho spánku. Sportovní hodinky pánské jsou kompatibilní s Android 5.

0 / ios 9. 0 nebo vyšším. Bluetooth hovory a připomenutí informací: chytré hodinky mají integrovaný reproduktor a mikrofon s vysokým rozlišením. Sledování dat v reálném čase vám pomůže přizpůsobit intenzitu vašeho tréninku pro optimální výsledky. Nastavitelný 4stupňový jas obrazovky, abyste ukázali svůj osobní styl. Po spojení s telefonem přes bluetooth můžete přijímat nebo uskutečňovat hovory přímo z pánských hodinek.
ZnačkaDonerton #ad
VýrobceDonerton #ad
ModelkaT50H

2. KIPTUMTEK

#ad

Pro iOS Android, monitorem spánku, fitness hodinky s monitorem srdeční frekvence, Vánoce, krokoměrem, dotykový displej Smart Watch s Bluetooth hovory, Chytré hodinky pro dámy a pány, vodotěsné IP68

#ad
KIPTUMTEK #ad - 100+ sportovních režimů a vodotěsnost ip68: tyto sportovní hodinky podporují 100+ sportovních režimů: běh venku, baseball, badminton, volejbal, jóga, skákání přes švihadlo, fotbal, basketbal, jízda na kole, horolezectví atd. Pro lepší pochopení vašeho fyzického zdraví.

Dlouhá výdrž baterie a kompatibilita: fitness hodinky mají 300mah baterii, kterou lze rychle nabíjet: 7–10 dní používání při nabíjení 2 hodiny a 30 dní pohotovostního režimu. Může také automaticky sledovat spánek a analyzovat kvalitu spánku díky hlubokému a lehkému spánku. Podporuje také oznámení o zprávách v reálném čase z aplikací jako WhatsApp / Instagram / Facebook / Skype atd, všechna oznámení se zobrazují na vašem zápěstí.

Je to také velmi dobrý dárek pro rodinu a přátele. Sledování dat v reálném čase vám pomůže přizpůsobit intenzitu vašeho tréninku pro optimální výsledky. S vodotěsností ip68 jej můžete nosit při mytí rukou nebo v dešti. Systém sledování zdraví: fitness tracker je vybaven nejnovější technologií senzoru lc11s, který dokáže 24 hodin denně přesně sledovat srdeční frekvenci 24 hodin denně. Kompatibilní s Android 5. 2 / ios 9. 0 nebo vyšším.
ZnačkaKIPTUMTEK #ad
VýrobceKIPTUMTEK #ad
Výška0.79
Délka9.84
Hmotnost0.66
Šířka4.72
Číslo díluTS63
ModelkaTS63

3. Amazfit

#ad

Amazfit T-Rex 2 Outdoor Smartwatch, sledováním srdeční frekvence a SpO2, Multisport GPS fitness hodinky, 10 ATM vodotěsné vojenské sportovní hodinky s výškoměrem, barometrem, kompasem

#ad
Amazfit #ad - 150+ sportovní režimy & 10 atm vodotěsné t-rex 2 sportovní hodinky mají více než 150 sportovních režimů, např. Vodotěsnost 10 atm je vhodná pro plavání, surfování nebo objevování tajemného podvodního světa. Připraveno na dobrodružství ať už při pěší turistice, trailovém běhu nebo lyžování, chytré hodinky amazfit t-rex 2 mají přístup k více globálním navigačním satelitním systémům gps, Galileo, GLONASS, BeiDou, jízdě na horském kole, QZSS a podporují duální pásmo.

S kapacitou 500 mah si můžete užívat 50 hodin plného GPS sledování nebo 24 dní běžného používání. Díky optimalizovaným inteligentním algoritmům peakbeats získáte rozšířené analýzy stavu tréninku: kompletní dobu odpočinku, tréninkové zatížení a efekt tréninku při silovém tréninku a maximální absorpce kyslíku VO2 Max při outdoorovém běhu.

Výkonný operační systém zepp a podpora aplikací třetích stran. Můžete zažít miniaplikaci s bohatým ekosystémem, který zahrnuje více než 10 mini aplikací a dokonce i aplikace Home Connect a GoPro od třetích stran. Je jedno, máte dostatek času na to, abyste si mohli užít svůj koníček. Jediným klepnutím získáte výsledky monitorování 4 zdravotních metrik za 45 sekund. Běh, plavání v bazénu, triatlon, golfový švih, jízda na kole, tanec.
ZnačkaAmazfit #ad
VýrobceAmazfit #ad
Výška0.54
Délka1.85
Hmotnost0.15
Šířka1.85
Číslo díluAmazfit T-Rex 2
ModelkaAmazfit T-Rex 2
Záruka1 year manufacturer

4. HUAWEI

#ad

Vodotěsné 5 ATM, fitness tracker, Huawei Watch GT Sport Smartwatch 46 mm Amoled dotyková obrazovka, měření srdeční frekvence, černé, GPS

#ad
HUAWEI #ad - Robustní konstrukce s keramickým lemováním, 39" amOLED dotykový displej s 10, nerezová ocel a povrchová úprava Diamond-like Carbon DLC. Huawei trusleep 2.

0 identifikuje různé problémy se spánkem a nabízí více než 200 možných návrhů, abyste mohli lépe spát. 1, 6 mm jednoduše ultra tenkým. Tyto chytré hodinky huawei jsou vybaveny globálním 3satelitním polohovacím systémem GPS+GLONASS+GALILEO a nabízí vám přesnou lokalizaci; díky čemuž můžete umístit kdekoli. S nepřetržitým sledováním srdeční frekvence 24/7; obdržíte měření srdeční frekvence v reálném čase, které monitoruje vaše zdraví po celý den monitorování tlaku. Až 2 týdny bez dobíjení díky dvojité konstrukci čipové sady a nízké inteligentní spotřebě energie; zůstaňte informováni, ať jste kdekoli.
ZnačkaHUAWEI #ad
VýrobceHuawei #ad
Výška0.42
Délka1.83
Hmotnost0.1
Šířka1.83
Číslo dílu55023255
Modelka55023255
Zárukažádný údaj

5. HUAWEI

#ad

100+ tréninkových režimů, přesné sledování srdeční frekvence, celodenní monitorování SpO2, dlouhá výdrž baterie, trenažér KI, HUAWEI Chytré hodinky WATCH GT 3 46 mm, černé

#ad
HUAWEI #ad - Nezáleží na tom, jízda na kole, plavání, turistika, zda se ponoříte do bazénu nebo se potíte na sportovišti, můžete si svůj trénink užívat naplno. Díky tomu jste nejlépe připraveni sledovat každý trénink a nezmeškáte žádnou kontrolu zdraví. Huawei watch gt 3 neustále zaznamenává hodnotu SpO2 – bez ohledu na to, zda pracujete, trénujete nebo spíte.

Přesné zaznamenání srdeční frekvence: aktualizovaný modul srdeční frekvence se skládá z osmi kruhově uspořádaných fotodiod a dvou světelných zdrojů v kombinaci s vypouklou skleněnou čočkou, která zajišťuje příjemný pocit při nošení a současně snižuje poruchy způsobené externími zdroji světla. Více než 100 tréninkových režimů: podpora více než 100 druhů sportů jako běh, skákání přes švihadlo a lyžování. Osobní běžecký trenažér ai: huawei watch gt 3 chytré hodinky mohou ocenit vaše sportovní schopnosti na základě vašich historických údajů a poskytnout vám vědecký a profesionální plán běhu pro vaše každodenní zdravotní běhy a přípravu na soutěže, nezávisle na tom, zda jste začátečník nebo pokročilý běhoun, a poskytnout vám kompletní návod na sledování.

Algoritmus ai byl optimalizován pro efektivnější odfiltrování rušivých signálů, takže je možné přesné zaznamenání srdeční frekvence. Celodenní měření spo2: saturace kyslíkem v krvi spo2 je jedním z důležitých vitálních znaků, které mohou naznačovat zásobování těla kyslíkem. Dlouhá výdrž baterie: při plném nabití můžete huawei watch gt 3 46 mm používat až 14 dní. Hodiny můžete používat také k přehrávání hudby.
ZnačkaHUAWEI #ad
VýrobceHUAWEI #ad
Výška2.2
Délka0.43
Hmotnost0.09
Šířka1.81
Číslo dílu55026956
Modelka55026956
Záruka30 Monate Herstellergarantie

6. HUAWEI

#ad

AI běžecký trenažér, přesné sledování srdeční frekvence, dlouhá výdrž baterie, hnědá kůže, celodenní monitorování SpO2, německá verze, HUAWEI Chytré hodinky WATCH GT 3 46 mm, 100+ tréninkových režimů

#ad
HUAWEI #ad - Chytré hodinky huawei watch gt 3 posoudí vaše sportovní schopnosti na základě vašich historických údajů a poskytne vám vědecký a profesionální běžecký plán pro vaše každodenní zdravotní běhy.

Celodenní měření spo2: saturace kyslíkem v krvi spo2 je jedním z důležitých vitálních znaků, které mohou poskytnout informace o zásobování těla kyslíkem. Přesné snímání srdeční frekvence: aktualizovaný modul srdeční frekvence se skládá z osmi kruhově uspořádaných fotodiod a dvou světelných zdrojů v kombinaci s vypouklou skleněnou čočkou, která zajišťuje příjemný pocit při nošení a současně snižuje rušení způsobené externími zdroji světla.
ZnačkaHUAWEI #ad
VýrobceHUAWEI #ad
Výška2.2
Délka0.43
Hmotnost0.09
Šířka1.81
Číslo dílu55028448
Modelka55028448
ZárukaZáruka výrobce 30 měsíců

7. uaue

#ad

Pánské, 1,85", hodinky s měřením tepu, plně dotykové, dámské s funkcí telefonu, fitness hodinky se 113 sportovními režimy, Chytré hodinky, monitor spánku, krokoměr, chytré hodinky, vodotěsné IP68,

#ad
uaue #ad - Váš spánek lze také automaticky sledovat přes dámské hodinky a v aplikaci a analyzovat kvalitu vašeho spánku hluboký spánek, REM spánek a doba probuzení, aby vám pomohl při vývoji zdravějšího životního stylu. Tyto dámské fitness hodinky podporují také zprávy a sociální média Facebook, Instagram, Twitter atd. Náramkové hodinky pánské mohou sledovat kyslík v krvi a připomenutí fyziologického cyklu.

Můžete dokonce použít vlastní fotografie jako pozadí individuálního ciferníku, abyste zdůraznili svou osobnost. Díky tomu můžete intuitivněji porozumět své fitness situaci. S vodotěsností ip68 jej můžete nosit při mytí rukou nebo v dešti. Multifunkční: tyto chytré hodinky obsahují více praktických funkcí, sms a sns zprávy, ovládání hudby, gmail, zdraví žen, ovládání kamery, hodinky s měřením tepu, trénink dýchání, fitness tracker krokoměr, 113 sportovních režimů, časovač, pulzní oxymetr, hlasový asistent, monitorování spánku, předpověď počasí. Sedsedsedsedsedsedsedkalkulačka, přijímání hovorů, nastavení jasu, kalendář, vzdálenost aktivity, kalorie, stopky, budík atd.

Bluetooth hovory, whatsapp, inteligentní oznámení a hlasový asistent: po připojení bluetooth můžete pomocí vestavěného mikrofonu a reproduktoru uskutečňovat a přijímat hovory přímo na chytrých hodinkách, synchronizovat kontakty a zobrazovat protokoly hovorů. Aplikace "gloryfit" navíc nabízí na výběr více než 100 personalizovatelných pozadí ciferníku. Fitness tracker, 113 sportovních režimů a vodotěsnost ip68: pánské hodinky nabízejí 113 sportovních režimů jako chůze, běh, jóga, vzdálenost a kroky, které mohou splnit vaše každodenní tréninkové potřeby.
Značkauaue #ad
Výrobceuaue #ad
Výška1.18
Délka1.57
Hmotnost0.09
Šířka0.79
Číslo díluT50S
ModelkaT50S

8. HUAWEI

#ad

Android a iOS, profesionální management zdraví, GPS, management kalorií, SpO2, černé, výdrž baterie až 2 týdny, německá verze, HUAWEI Chytré hodinky WATCH GT 4 46 mm

#ad
HUAWEI #ad - Nová aplikace stay fit, podporovaná technologií huawei truseen 5. 5+, vám pomůže na první pohled zjistit, aktivní kalorie, kolik kalorií odebíráte a spotřebujete – s výmluvnými naměřenými hodnotami jako příjem kalorií v reálném čase, klidové kalorie a deficit kalorií.

Rozsáhlá kompatibilita huawei watch gt 4 je kompatibilní s iOS i s Androidem, aby vám umožnil vše. Rozšířené řízení zdraví 24/7, optimalizované huawei truseen 5. 5+, sledování spánkového dýchání, monitorování srdeční frekvence, monitorování spánku založené na datech, inteligentní sledování cyklu. Inteligentní lifestyle assistant zcela nový design ux, kalendář s funkcí připomenutí, přizpůsobitelné ciferníky, Bluetooth hovory, funkce rychlé odezvy SMS.

Fff. Inteligentní pole satelitní antény zvyšuje přesnost gnss signálů huawei watch gt 4 46 mm o 30 %, takže zůstaneš ve všem, parcích nebo obytných oblastech vždy na správné cestě a díky inteligentnímu algoritmu fúze budou chytré hodinky stále přesnější, čím častěji s nimi běžíte. Výdrž baterie až 2 týdny maximální výdrž baterie 14 dní, výdrž baterie 8 dní při typickém používání. Dvoupásmový pětisystémový polohování gnss. Inteligentní správa kalorií.
ZnačkaHUAWEI #ad
VýrobceHUAWEI #ad
Hmotnost0.68
Číslo dílu55020BGS-DE
Modelka55020BGS-DE
Záruka24 měsíců

9. HUAWEI

#ad

Android a iOS, management kalorií, německá verze, hnědé, GPS, HUAWEI Chytré hodinky WATCH GT 4 46 mm, výdrž baterie až 2 týdny, profesionální management zdraví, SpO2

#ad
HUAWEI #ad - Rozšířené řízení zdraví 24/7, sledování spánkového dýchání, monitorování spánku založené na datech, monitorování srdeční frekvence, optimalizované HUAWEI TruSeen 5.5+, inteligentní sledování cyklu. Nová aplikace stay fit, aktivní kalorie, kolik kalorií odebíráte a spotřebujete – s výmluvnými naměřenými hodnotami jako příjem kalorií v reálném čase, podporovaná technologií HUAWEI TruSeen 5.

5+, vám pomůže na první pohled zjistit, klidové kalorie a deficit kalorií. Výdrž baterie až 2 týdny maximální výdrž baterie 14 dní, výdrž baterie 8 dní při typickém používání. Inteligentní pole satelitní antény zvyšuje přesnost gnss signálů huawei watch gt 4 46 mm o 30 %, parcích nebo obytných oblastech vždy na správné cestě a díky inteligentnímu algoritmu fúze budou chytré hodinky stále přesnější, takže zůstaneš ve všem, čím častěji s nimi běžíte.

Dvoupásmový pětisystémový polohování gnss. Inteligentní lifestyle assistant zcela nový design ux, kalendář s funkcí připomenutí, Bluetooth hovory, přizpůsobitelné ciferníky, funkce rychlé odezvy SMS. Rozsáhlá kompatibilita huawei watch gt 4 je kompatibilní s iOS i s Androidem, aby vám umožnil vše. Fff. Inteligentní správa kalorií.
ZnačkaHUAWEI #ad
VýrobceHUAWEI #ad
Hmotnost0.66
Číslo dílu55020BGW-DE
Modelka55020BGW-DE
Záruka24 měsíců

10. HUAWEI

#ad

Management kalorií, GPS, Android a iOS, SpO2, německá verze, výdrž baterie až 2 týdny, HUAWEI Chytré hodinky WATCH GT 4 46 mm, profesionální management zdraví, černé + FreeBuds SE 2

#ad
HUAWEI #ad - Inteligentní správa kalorií nová aplikace stay fit, vám pomůže na první pohled zjistit, jako je příjem kalorií v reálném čase, kolik kalorií odebíráte a spotřebujete – s výmluvnými naměřenými hodnotami, podporovaná technologií HUAWEI TruSeen 5.

5+, aktivní kalorie, klidové kalorie a deficit kalorií. Tak zůstaneš v alulech, parcích nebo obytných oblastech vždy na správné cestě a díky inteligentnímu algoritmu fúze budou chytré hodinky stále přesnější, čím častěji s nimi běžíte. Dvoupásmový pětisystémový polohování gnss inteligentní pole satelitní antény zvyšuje přesnost gnss signálů huawei watch gt 4 46 mm o 30 %. Rozsáhlá kompatibilita huawei watch gt 4 je kompatibilní s iOS i s Androidem, aby vám umožnil vše.

Rozšířené řízení zdraví 24/7optimalizované monitorování srdeční frekvence huawei truseen 5. 5+, sledování spánkového dýchání, monitorování spánku založené na datech, inteligentní sledování cyklu. Výdrž baterie až 2 týdny maximální výdrž baterie 14 dní, výdrž baterie 8 dní při typickém používání. Inteligentní asistent pro životní stylzcela nový design UX, kalendář s funkcí připomenutí, Bluetooth hovory, individuální ciferníky, funkce rychlé odezvy SMS.
ZnačkaHUAWEI #ad
VýrobceHUAWEI #ad