Top 7 Marantz Cinema 70s – A/V přijímače a zesilovače

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Marantz

#ad

Streamování hudby, HEOS Multiroom, Dolby Atmos, WLAN, 6 HDMI vstupů a 1 výstup, HiFi zesilovač, 8K video, AirPlay 2, kompatibilní s Alexou, černý, Bluetooth, Marantz Cinema 70s 7.2kanálový AV přijímač

#ad
Marantz #ad - Ultimativní domácí zážitek, dolby vision, hybrid log-gamma hlg, připraveno na 8k – sledujte své filmy v bezkonkurenční jasnosti s průchodem 8K/60 Hz a upscalingem a HDR10, HDR10+, Dynamic HDR a Quick Media Switching QMS. Kompaktní a krásný design – design marantz cinema 70s, vhodný k nejhudebnějšímu zvuku Marantz probudí hudbu a filmy k životu zcela zvláštním způsobem.

Detailní a strhující zvuk pro výjimečný zážitek z poslechu – pro váš vlastní zvukový systém domácího kina má CINEMA 70s 7kanálové zesílení až 50 W/kanál. Streamujte svou oblíbenou hudbu – použijte bluetooth, tidal, tunein internetového rádia, Apple AirPlay 2 nebo aplikaci HEOS pro přehrávání hudby ze Spotify, Deezer a dalších služeb streamování hudby. Podporuje nejaktuálnější hlasové asistenty – použijte chytrý reproduktor nebo svůj chytrý telefon k ovládání AV přijímače pomocí Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri dostupnost a rozsah funkcí se liší v závislosti na regionu a hlasovém asistentovi.

Hraní příští generace – pozvedněte své hry na vyšší úroveň s průchodem 4k/120 Hz a upscalingem a proměnlivou obnovovací rychlostí VRR, Quick Frame Transport QFT a Auto Low Latency Mode ALLM. Působivý surround sound - ponořte se do 3d audia, přijímač domácího kina podporuje Dolby Atmos, dolby atmos height virtualization Technology, DTS:X a DTS Virtual:X. Posílete dosah své hudby – díky multiroomové technologii heos built-in můžete propojit další AV přijímače, soundbary nebo bezdrátové reproduktory s vestavěným HEOS s přijímačem a poslouchat hudbu po celém domě.
ZnačkaMarantz #ad
VýrobceMarantz #ad
Výška4.29
Délka15.12
Hmotnost25.79
Šířka17.4
Číslo díluCINEMA70S/N1B
ModelkaCINEMA70S/N1B
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

2. Marantz

#ad

6 HDMI vstupů a 1 výstup, 8K video, kompatibilní s Alexou, WLAN, streamování hudby, Dolby Atmos, Marantz Cinema 70s 7.2kanálový AV přijímač, AirPlay 2, Bluetooth, HEOS Multiroom,, HiFi zesilovač

#ad
Marantz #ad - Hraní příští generace – pozvedněte své hry na vyšší úroveň s průchodem 4k/120 Hz a upscalingem a proměnlivou obnovovací rychlostí VRR, Quick Frame Transport QFT a Auto Low Latency Mode ALLM. Posílete dosah své hudby – díky multiroomové technologii heos built-in můžete propojit další AV přijímače, soundbary nebo bezdrátové reproduktory s vestavěným HEOS s přijímačem a poslouchat hudbu po celém domě.

Působivý surround sound - ponořte se do 3d audia, přijímač domácího kina podporuje Dolby Atmos, dolby atmos height virtualization Technology, DTS:X a DTS Virtual:X. Podporuje nejaktuálnější hlasové asistenty – použijte chytrý reproduktor nebo svůj chytrý telefon k ovládání AV přijímače pomocí Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri dostupnost a rozsah funkcí se liší v závislosti na regionu a hlasovém asistentovi.

Kompaktní a krásný design – design marantz cinema 70s, vhodný k nejhudebnějšímu zvuku Marantz probudí hudbu a filmy k životu zcela zvláštním způsobem. Detailní a strhující zvuk pro výjimečný zážitek z poslechu – pro váš vlastní zvukový systém domácího kina má CINEMA 70s 7kanálové zesílení až 50 W/kanál. Ultimativní domácí zážitek, připraveno na 8k – sledujte své filmy v bezkonkurenční jasnosti s průchodem 8K/60 Hz a upscalingem a HDR10, Hybrid Log-Gamma HLG, HDR10+, dolby vision, Dynamic HDR a Quick Media Switching QMS.
ZnačkaMarantz #ad
VýrobceMarantz #ad
Výška19.69
Délka9.06
Šířka20.47
Číslo díluCINEMA70S/N1SG
ModelkaCINEMA70S/N1SG
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

3. Marantz

#ad

Marantz CD60 HiFi CD přehrávač, Marantz HDAM přehazovačka, zesilovač sluchátek, CD přehrávač s Hi-Res audio, digitální/analogový převodník

#ad
Marantz #ad - Více než cd přehrávač: cd 60 umí přehrávat soubory ve formátech mp3, alac, aiff až 192 khz/24 bitů a dsd až 5, WMA, aac a wav, FLAC HD, 6 MHz z připojeného USB paměťového média. Výkonný zesilovač sluchátek: pro perfektní přizpůsobení téměř každé značce sluchátek a optimální zážitek z poslechu je CD 60 vybaven exkluzivním modulem HDAM-SA2 s impedančním ovládáním nízký/střední/vysoký a funkcí automatického vypnutí.

Měnič digitální/analogem prémiové třídy: cd 60 je vybaven novým převodníkem D/A s vysokým rozlišením referenční třídy se dvěma volitelnými možnostmi filtrování.

Optimalizované přepínání hdam: hdam obvod vyvinutý firmou marantz byl dále optimalizován pro CD 60: Součásti jsou nyní symetricky uspořádány na desce a byla vytvořena přímější dráha signálu. Hifi zaŘÍzenÍ: optika a technologie cd 60 jsou perfektně sladěny s modelem 40n, model 30 a dalšími Marantz zesilovači.
ZnačkaMarantz #ad
VýrobceMarantz #ad
Číslo díluCD60/N1SG
ModelkaCD60/N1SG
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

4. Marantz

#ad

Bluetooth, kompatibilní s Alexou, HEOS Multiroom, HiFi zesilovač, WLAN, Wi-Fi, AirPlay 2, streamování hudby, 6 HDMI vstupů, Marantz NR1510 5.2kanálový AV přijímač

#ad
Marantz #ad - Integrace do vašeho chytrého domova – nr1510 lze integrovat do vaší stávající chytré domácnosti a umožňuje ovládání vaší chytré televize a AV přijímače pomocí stejného dálkového ovládání.

Nebo požádejte alexu, aby přes Echo nebo Dot změnila vstup. Streamujte svou oblíbenou hudbu – použijte bluetooth, apple airplay2 nebo aplikaci HEOS pro přehrávání hudby ze Spotify, TIDAL, TuneIn, Deezer a dalších služeb streamování hudby. Působivý surround zvuk – nr1510 podporuje dolby truehd, dts-hd a hdmi earc, připojte 5 reproduktorů až 85 W/kanál pro váš vlastní zvukový systém domácího kina.

Kompatibilní s alexou – uvolněte se a užívejte si hudbu, aniž byste museli používat dálkové ovládání. Ivé barvy – av přijímač podporuje dolby vision, hlg a hdr10, bt-2020, takže si můžete užívat své oblíbené filmy a nejlepší hry v kvalitě 4K Ultra HD.
ZnačkaMarantz #ad
VýrobceMarantz #ad
Výška4.13
Délka17.32
Hmotnost18.08
Šířka14.88
Číslo dílu90766127
Modelka90766127
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

5. Marantz

#ad

Schwarze Oberfläche, AV-Verstärker Marantz Cinema 60 Dab

#ad
Marantz #ad - Teil der heos-soundarchitektur; hören sie Musik im Streaming dank Bluetooth, Wi-Fi und HEOS Built-In. Modernes, elegantes und luxuriöses Design; ausgewählte Materialien für dauerhafte Leistung.

Ausgestattet mit den besten audio-technologien wie Dolby Atmos und DTS:X, 8K Ultra HD; mit Umgebungskorrektur-Technologie und Raumoptimierung Audyssey MultEQ. Hochleistungs-av-synoverstärker mit 7, 2 kanälen für 100 w leistung; mit 6 HDMI-Eingängen 3 sind 8 K UHD, Preamp-Modus und Dual-Ausgang für Subwoofer. Ansprechender raum, warmer und satter ton und dynamischer und realistischer Klang sind die legendären Markenzeichen des Marantz-Klangs; die mitgelieferte Fernbedienung, die Frontpanel-Bedienelemente und ein intuitiver Konfigurationsprozess auf dem TV-Bildschirm lassen Sie sich sofort wie ein erfahrener Benutzer fühlen.
ZnačkaMarantz #ad
VýrobceMarantz #ad
Výška6.5
Délka17.4
Šířka13.94

6. Marantz

#ad

AV-Verstärker Marantz Cinema 50, Schwarz

#ad
Marantz #ad - Ausgestattet mit den besten audio-technologien wie dolby atmos, dtS:X und Auro-3D; mit Umgebungskorrektur-Technologie und Optimierung des Raumes Audyssey MultEQ; sehr einfache Bedienung, mit intuitivem und auf dem TV-Bildschirm geführtem Konfigationsprozess.

Immensive klangbreite, warme, satte Töne und realistische Dynamik sind die legendären Markenzeichen des Marantz-Klangs. Modernes, elegantes und luxuriöses design; ausgewählte Materialien für dauerhafte Leistung; mit versteckter Tür, die die Bedienplatte für hervorragende Eleganz sorgt.

9. 4-kanal premium av-verstärker mit 110 w leistung, ideal für heimkino-räume und wohnbereiche jeder Größe; mit 6 8K UHD Eingängen und Pre-amp Ausgängen für alle Kanäle kann 11. 4 kanäle verarbeiten; Pilot bis zu vier unabhängige Subwoofer. Teil der heos-soundarchitektur; hören sie Musik im Streaming dank Bluetooth, Wi-Fi und HEOS Built-In.
ZnačkaMarantz #ad
VýrobceMarantz #ad
Výška6.5
Délka17.4
Šířka15.91
Záruka2 Jahre Herstellergarantie

7. Denon

#ad

AirPlay 2, Denon AVR-X2800HDAB 7.2kanálový AV přijímač, DAB, HEOS Mulitroom, kompatibilní s Alexou, Bluetooth, 6 HDMI vstupů a 2 výstupy, DTS:X, WLAN, HiFi zesilovač s Dolby Atmos, 8K HDMI, černý

#ad
Denon #ad - Ultimativní domácí kino: tři 8k hdmi vstupy celkem 6 vstupů, 2 výstupy přijímače domácího kina podporují 8K/60Hz a 4K/120Hz video passthrough s 40 GBit/s, navíc poskytuje přístroj 8K upscaling pro zábavu extra třídy. Hudba v každém prostoru: díky multiroomové technologii heos built-in můžete propojit další přijímače, soundbary nebo bezdrátové reproduktory s vestavěným HEOS zabudovaným reproduktorem, jako např.

Vstup phono pro přehrávače: přes integrovaný phono vstup můžete svůj gramofon snadno připojit k AVR-X2800HDAB a poslouchat své oblíbené skladby na vinylu. Vyvážený zvuk: pro váš vlastní zvukový systém domácího kina poskytuje 7kanálový zesilovač 150 wattů na kanál, navíc je použitelný s širokou paletou reproduktorů i s nízkou impedancí. Bezdrátové streamování: použijte bluetooth, apple airplay 2 nebo aplikaci heos pro přehrávání hudby ze Spotify, TuneIn internetového rádia, tidal, Deezer a dalších služeb streamování hudby nebo si užívejte digitální rádio s DAB+.

Vytvořte 5. 2. 2 dolby-atmos surround systém pro ultimativní zážitky z domácího kina. Reproduktory denon home, s AV přijímačem a poslouchat hudbu po celém domě. Fascinující surround sound: avr podporuje dolby atmos, dolby atmos height virtualization technology, DTS:X a DTS Virtual:X.
ZnačkaDenon #ad
VýrobceDenon #ad
Výška6.57
Délka12.99
Hmotnost25.93
Šířka17.09
Číslo díluAVR-X2800HDAB
ModelkaAVR-X2800HDAB
ZárukaZáruka výrobce 2 roky