Top 9 Warmweiße Glühbirne – Lampy a osvětlení

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. LED-Mafia

#ad

Modelářská železnice, studená bílá teplá bílá, teplá bílá, 10 x E5,5 LED žárovky – 10 V až 22 V

#ad
LED-Mafia #ad - Barva světla teplá bílá nebo studená bílá. Pro pouliční osvětlení, osvětlení vozů, fasádní osvětlení, osvětlení jeslí, osvětlení domu, modelářství. Led-mafia produkt, kompatibilní s modelovou dráhou a hračkami. 10 x e5, 5 led žárovky vždy s 1 smd – 10–22 V provoz. Montáž plug & play - zaslání z německa - žádné chybové hlášení.
ZnačkaLED-Mafia #ad
VýrobceLED-Mafia #ad
Číslo díluE5,5 1SMD Glaskopf WW / W
ModelkaGlaskopf E5,5

2. LED-Mafia

#ad

12 V modelová železnice modelářství teplá bílá MS4, LED-Mafia 10 x MS4 nebo E5,5 žárovky

#ad
LED-Mafia #ad - Led mafie produkt, vhodný pro modelovou dráhu TT H0 Bahn Piko Märlin Siba. Barva světla teplá bílá. 10 x ms4 nebo e5, 5 žárovky – provoz 12 V. Pro pouliční osvětlení, osvětlení betlém, fasádní osvětlení, osvětlení vozů, osvětlení míst, osvětlení domu, modelářství. Plug & play vestavba – zaslání z německa – žádné chybové hlášení.
ZnačkaLED-Mafia #ad
VýrobceLED-Mafia #ad
Číslo dílu10x MS4 oder E5,5 Glühlampen

3. LED-Mafia

#ad

Vhodné pro Piko TT H0, LED-Mafia 10 x 20 x MS4 žárovky, 6 V, modelová železnice modelářství teplá bílá 20

#ad
LED-Mafia #ad - Plug & play vestavba - zaslání z Německa - bez chybového hlášení. Modelová železnice vhodná pro TT H0 železnici Piko Siba. 20 x ms4 žárovky – provoz 6 V. Pro pouliční osvětlení, osvětlení domu, osvětlení fasád, osvětlení lokomotivy, osvětlení vozů, osvětlení betlémů, modelářství. Barva světla teplá bílá.
ZnačkaLED-Mafia #ad
VýrobceLED-Mafia #ad
Číslo díluMS4 6V Halogener

4. LED-Mafia

#ad

MS4, 10x LED E5,5 nebo MS4 10V-22V modelová železnice žárovky modelová železnice AC DC studená bílá

#ad
LED-Mafia #ad - 10–22 v – 0, 12 w při 8–9 lumenech – vhodné pro stejnosměrný proud a střídavý proud AC/DC. Studená bílá nebo teplá bílá. Všechny názvy produktů uvedené na stránkách a citované obchodní značky a autorská práva podléhají ochraně vlastnictví jejich příslušných vlastníků.

Nejmodernější led technika – montáž Plug & Play. 10x ms4 led světelný zdroj - kompatibilní s mini adventními hvězdami, modelová železnice TT H0 železnice Piko Märklin Siba. Pro pouliční osvětlení, osvětlení betlémů, osvětlení domu, osvětlení vozů, fasádní osvětlení lokomotivy, modelářství. Jedná se o originální výrobky firmy led-mafia.
ZnačkaLED-Mafia #ad
VýrobceLED-Mafia #ad
Číslo díluMix
Modelka2x2835SMD

5. Idena

#ad

Arkádový oblouk s baterií jako vánoční dekorace do interiéru, Idena 8582092, LED adventní světlo z přírodního dřeva se 7 teple bílými LED svíčkami

#ad
Idena #ad - S přihrádkou na baterie v patici, pro provoz potřebujete 2 1, 5V AA baterie nejsou součástí dodávky. Decentní design se dřevem v přírodním vzhledu a bílými svíčkami, zdobený malými věnci.

Dekorativní adventní oblouk ve tvaru trojúhelníku se 7 led svíčkami v teplé bílé barvě světla teplota barvy 2700 k, velikost cca 40 x 30 cm, vhodné pro vnitřní použití. Ideální jako dekorace a pro náladové osvětlení doma, na Vánoce a v adventní době. Již žádné nebezpečí z otevřeného ohně, žádný nepříjemný zápach, bezpečné pro domácnosti s dětmi, žádný kouř, domácími zvířaty a seniory.
ZnačkaIdena #ad
VýrobceIdena #ad
Výška11.81
Délka15.75
Hmotnost1.28
Šířka1.97
Číslo dílu8582092
Modelka8582092
ZárukaZákonná záruka.

6. Guangcailun

#ad

Guangcailun Maßstab 1:87 Single Head Straßenlaternen Lampe Glühbirne Dekoration für Miniatur, Grau/Warmweiß

#ad
Guangcailun #ad - Sanfte beleuchtung: die straßenlaterne verfügt über eine weiche Beleuchtung, die nicht blendet und Ihr Auge schützen kann. Robustes material: die miniatur straßenlaterne wählt hochwertiges Metall und ABS, die solide und robust sind und nicht leicht zu brechen sind.

Feine handwerkskunst: die Miniaturlampe ist klein und zeichnet sich durch feine Handwerkskunst und exquisite Details aus. Umfangreiche verwendung: die mini straßenlaterne ist weit verbreitet und eignet sich für Gebäude, Moos, Gärten, Parks, Eisenbahnanlagen usw. Maßstab 1:87: das miniaturlicht verfügt über einen Maßstab von 1:87, der exquisit und filigran ist.
ZnačkaGuangcailun #ad
VýrobceGuangcailun #ad
Výška0.2
Délka3.66
Hmotnost0
Šířka0.83
Číslo díluFLX000000028769

7. Guangcailun

#ad

černá/teplá bílá, Guangcailun 1:50/1:87 pouliční osvětlení vlak, železnice rozložení jednotlivých světlometů dekorativní miniaturní mech žárovka dvůr park zahrada

#ad
Guangcailun #ad - Robustní materiál: malá lampa vybírá vysoce kvalitní kov a ABS, které vykazují dobrou odolnost proti opotřebení pro dlouhodobé používání.

Mnohostranně použitelné: mini pouliční lampa je velmi rozšířená a hodí se pro budovy, zahrady, mech, parky, železniční zařízení atd. Miniaturní: miniaturní lampa je malá a vyznačuje se jemným zpracováním a vynikajícími detaily. Různé barvy: k dispozici jsou 3 různé barvy, takže můžete podle potřeby dekorovat. Měřítko 1:50/1:87: pouliční lampa s jednou hlavou má měřítko 1:50 a 1:87, takže si můžete vybrat podle potřeby.
ZnačkaGuangcailun #ad
VýrobceGuangcailun #ad
Výška0.2
Délka3.54
Hmotnost0
Šířka0.94
Číslo díluAEL000000033918

8. Funmo

#ad

Svatby, kulaté mini LED světlo, do klubu, narozeniny, Funmo 100 kusů LED balónků, party světlo pro karneval, vánočního nového roku, blesk, papírové lucerny, party dekorace

#ad
Funmo #ad - Perfektní party dekorace 100 pestrých led světel se hodí pro každý druh festivalových nebo scénních dekorací, Halloween, restaurace, hotel, bar, karnevaly, Vánoce, jako jsou svatby, narozeninové oslavy, taneční sál, klub atd. Udržitelná třpytivá koule 100 kusů pestrých kulatých led balónkových světel, každé světlo vyzařuje více barev a automaticky mění barvy během několika sekund.

Dlouhá životnost a opětovné použití mini led světlo nelze použít na jedno použití, 2 hodiny jsou nejlepší jas. Vodotěsné mini led světlo svítí normálně ve vodě, lahví v bazénu a všude tam, do váz, sklenicích na vodu, kde chcete vytvořit atmosféru. Mini led žárovka, je malý, vložte balonkovou žárovku do balónku a vyfukujte do vzduchu, do sklenice/skla nebo kdekoli chcete dekorovat.

Tato mini led světla vytvářejí útulnou a překvapivou atmosféru, ideální pro zdařilý večírek. Snadné použití mini led světelný blesk je vyroben z ekologického vysoce kvalitního plastu, dobíjecí. Při nepoužívání lze izolační fólii opět zasunout do přihrádky na baterie, může se používat opakovaně, vydrží více než 24 hodin jasu, aby se prodloužila její životnost. Nechte své fantazii volný průběh a vytvořte nezapomenutelnou a jedinečnou party. Jednoduše vytáhněte izolační fólii, lehký a energeticky úsporný.
ZnačkaFunmo #ad
VýrobceFunmo #ad
Výška0.55
Délka0.55
Šířka0.55
Číslo díluXY-003
ModelkaXY-003
ZárukaČ.

9. ML-Train

#ad

ML-Train Osvětlení koncového tahu evropské s LED 7-24 V – osvětlení vozu – zahradní dráha kolej G příslušenství

#ad
ML-Train #ad - Rozsah dodávky: rozsah dodávky zahrnuje evropskou žárovku se tahem, teple bílou šroubovací LED E5. 5 s objímkou, 10cm připojovací kabel a konektor na okraj. OsvĚtlenÍ: koncové světlo je optimálním doplňkem pro vaše nostalgické vozy Spur-G a konstrukčně stejné se světlem 68331. Vozík: koncové světlo lze přizpůsobit mnoha vozům značky Spur-G a nabízí tak optimální osvětlení.
ZnačkaML-Train #ad
VýrobceML-Train #ad
Výška0
Délka0
Šířka0
Číslo dílu83801040
Modelka83801040
Záruka2 roky