Top 10 BOSU Balance Trainer – Balanční desky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Sportneer

#ad

Vnitřní deska, Sportneer Balanční deska, skateboard, surfování, balanční prkno s nastavitelnými zarážkami – balanční prkno ze dřeva – koloběžka a 7,1cm míč součástí, 7 režimů kývání se sedmi režimy

#ad
Sportneer #ad - Trénujte s tímto balančním prknem pro lepší rovnováhu pro boardové sporty jako surfování, skateboarding a paddling se stojánkem. Kromě toho může pomoci zlepšit váš výkon při sportu jako basketbal, baseball a další. Soukromý trenér rovnováhy: zvyšte svůj výkon s balanční deskou sportneer balance. Fitness booster: rovnováha je opravdu důležitá.

Pečlivě zpracovaný váleček slibuje žádné nahromadění vlasů nebo poškození podlahy, zatímco celogumový váleček eliminuje nepříjemnost při úniku vzduchu. Tato balanční deska, skateboardisty, což z něj dělá nezbytnost pro sportovce, snowboardisty, která mění hru, surfaře, zvýšení rovnováhy a vytrvalosti a vybudování pevné jádrové síly, byla vyvinuta pro zostření svalové paměti, stand-up paddleboardisty a další. Vysoce kvalitní a stabilní konstrukce: balanční prkno sportneer je vyrobeno z vysoce kvalitní břízy a odolává opotřebení a má robustní nosnost 204 kg. Perfektní sidekick pro trénink vzpěračů, lyžování, hokej, golf, snowboarding, lední hokej a aerobik.

Kromě toho zajišťují 4 jednotlivé magnetické odnímatelné zarážky plynulé přepínání mezi režimy a pohodlnou demontáž. Univerzální sada 2 v 1 každá sada se dodává s 1 balanční deskou, 1 válečkem a 1 míčem, takže se můžete postupně pohybovat směrem nahoru, které nabízejí 7 jedinečných režimů výzev, abyste zlepšili svou sílu a rovnováhu. Ultimativní pohodlí: rozlučte se s klouzáním. Se speciálně vyvinutým protiskluzovým povrchem eva nabízí tato balanční deska ideální množství přilnavosti a chladný, hmatový pocit, což z něj dělá perfektní balanční prkno pro trénink s bosými nohami nebo botami.
ZnačkaSportneer #ad
VýrobceSportneer #ad
Výška4.72
Délka30.31
Šířka11.81
Číslo díluY22-83000-20

2. Trickboard

#ad

Trickboard Classic All Season Balance Board Balance Trainer

#ad
Trickboard #ad - Použijte trickboard balance board s vaší každodenní tréninkovou rutinou, gymnastikou, kombinujte jej se vzpíráním, jógou nebo jakýmkoli jiným tréninkem. Trickboard balance board vám dává možnost zlepšit vaši stabilitu a rovnováhu a používat jej s jinými sportovci jako kanoistika, jízda na kole, bojové sporty, tanec, basketbal a mnoho dalších. Sada z prkna a skútru. Ručně vyrobeno v polsku z nejlepších materiálů. Cvičte při každém počasí na každém místě.
ZnačkaTrickboard #ad
VýrobceTrickboard #ad
Výška5.91
Délka34.25
Hmotnost12.57
Šířka11.81
Číslo díluunknown

3. MFT Bodyteamwork

#ad

MFT Fit Disc – balanční deska ze dřeva I Profi přístroj pro fyzioterapii I přístroj pro rovnováhu pro posílení svalstva a koordinace I balanční deska pro dospělé a děti I Made in Rakousko I ø 44 cm

#ad
MFT Bodyteamwork #ad - Naše balanční deska je ideální do kanceláře pro aktivní přestávky pro aktivaci pohybového aparátu. Fitness přístroj pro domácnost nebo kancelář: mft fit disk je oblíbený jako domácí tréninkový přístroj u osob dbajících na zdraví. Herniated disk nebo pro zlepšení pohyblivosti ve stáří.

Výhody a oblasti použití: mft fit disc je ideální pro prevenci zranění, léčení problémů s páteří a kloubů, k posílení boků nebo zad např. Balanční desky mft se vyrábějí podle nejvyšších standardů kvality v Rakousku, přitom se používají pouze ty nejlepší materiály. Klademe důraz na krátké přepravní cesty a spolupracujeme s domácími dodavateli. Náš trenér rovnováhy je již od cca 20 let na trhu a tisíce zákazníků jej oceňují pro svou kvalitu. Disk mft fit disc jistě objevíte v mnoha gymnázích a rehabilitačních zařízeních.

Profesionální balanční deska: mft fit disk je oblíbený u fyzioterapeutů a profesionálních sportovců. Sedět je nové kouření – buďte aktivní a předcházejte zraněním a nemocem cíleným cvičením. Made in austria – naši zákazníci oceňují kvalitu našich balančních prken, přesné zpracování a stabilitu. Precizní tréning: s fitness přístrojem lze implementovat cílená sportovní cvičení, která přispívají k posílení specifických svalových skupin a vedou ke zlepšení stability, schopnosti koordinace a rovnováhy.
ZnačkaMFT Bodyteamwork #ad
VýrobceMFT #ad
Výška3.15
Délka20.08
Hmotnost8.91
Šířka16.14
Číslo dílu633021000
Modelka2005-N
Záruka24 měsíců

4. BoarderKING

#ad

BoarderKING Indoorboard – Balance Board pro vnitřní surfování a bruslení, deska pro trénink neuroMuscular Response, vč. ochranné rohože, kruhy, 100 mm x 40 cm Ø x D

#ad
BoarderKING #ad - S dřevěnou balanční deskou do interiéru ušetříte čas, peníze a energii a můžete si doma hravě sedět. Ekologické + udržitelné: boarderking chrání životní prostředí. Cnc technika pro malé prořezávání.

Vlastní 100% solární výroba v Německu. Asově efektivní trénink: někdy nemáte dost času na to, abyste šli do posilovny nebo na kurzy. Pičkový výkon: kromě balanční desky je u nás vždy k dispozici role a ochranná rohož na podlahu. Trénujte jako sportovci: věděli jste, že trénink s balančním prknem, známý také jako trénink neuromuscular response je prospěšný pro všechny fitness nadšence? Doporučuje se balanční deska s pohyblivým prknem zejména pro sporty, které vyžadují tělesný pohyb.

Chrání nejen vaši podlahu před poškrábáním, ale nabízí vždy nejlepší chování při valení a chrání před nehodami, protože deska na rohoži okamžitě zastaví a nesklouzne. 100% recyklovaný plast pro naše plastová kolečka. Vysoká kvalita: boarderking znamená vysokou kvalitu, funkčnost, komfort a udržitelnost.
ZnačkaBoarderKING #ad
VýrobceBoarderKING #ad
Hmotnost13.01
Číslo díluFIA2-FlowCircle

5. Togu

#ad

TOGU Jumper Balance Ball originál

#ad
Togu #ad - Pro větší stabilitu, sílu, vytrvalost a koordinaci. Multifunkční tréninkový přístroj pro mnohostranné použití. Dynamický míč a stabilní spodní plocha – vhodné pro začátečníky i výkonnostní sportovce. Protiskluzový materiál – pro bezpečný trénink na všech rovných podkladech. Made in germany – ze 100% recyklovatelného plastu.
ZnačkaTogu #ad
VýrobceTOGU #ad
Výška9.84
Délka21.65
Hmotnost11.02
Šířka21.65
Číslo dílu0246601
Modelka410204
ZárukaZákonná záruka

6. WAHU

#ad

WAHU Prkno – korková polokoule začátečníci – pro perfektní rovnováhu se valí na téměř každém povrchu – 100% přírodní – nyní zažijte zábavu z prkna

#ad
WAHU #ad - Díky patentovanému tvaru rocker-shape Board budete po roli doslova klouzat jako při surfování na skutečné vlně. Mezi více prodejci na trhu jsme byli oceněni jako značka roku 2022. Funsport pro doma – korková kulička wahu pro tvůj balanční prkno vám umožní příjemné rolování a mnoho možností triků.

Perfektní duo – znáte již naše balanční desky wahu balance? ty se totiž perfektně hodí k tomuto korkovému válečku. Důvěra více než + 100 000 zákazníků a toto ocenění hovoří jasným jazykem – Wahu je #1 na balančním sportovním trhu. Z vášně k přírodě – naše korkové kuličky jsou vyrobeny ze 100% čistého korku – bez jakýchkoliv přísad jako plast nebo pěnová hmota! Kolečka jsou zasílána v obalech bez plastů nebo plastů. Pořiďte si k tomu ještě svůj Wahu Board. Vezmeme tě krok za krokem do ruky s našimi bezplatnými cvičebními videy a v krátké době z vás uděláme profesionála v rovnováze.

Pojďme společně vylepšit svět. Vaši přátelé a rodina budou překvapeni tvou křivkou učení a nově naučenými triky s tvým balančním prknem. Dné škrábance na podlaze – korková koule zabraňuje abrazivním známkám, které by vznikly například plastovým válečkem na parketové podlaze. Na kouli – hotovo – wahuuu – vše na začátku je těžké. Kromě toho korek absorbuje velkou část zvuků – tak si můžete užívat nekonečných možností triků, aniž byste někoho rušili! Vynikající jako značka roku 2022! - rok 2022 je skutečným milníkem pro wahu.
ZnačkaWAHU #ad
VýrobceWAHU GmbH #ad
Hmotnost4.12
Číslo díluWB_Parent

7. Bosu

#ad

Bosu Balance Trainer Pro Limited Black Edition 65 x 22 cm

#ad
Bosu #ad - Klasika pro trénink rovnováhy – kompletně v černé barvě! Oboustranně použitelné pro ještě větší rozmanitost cvičení. Made in USA. Průměr: cca 65 cm. Nosnost až cca 150 kg.
ZnačkaBosu #ad
VýrobceBOSU #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost0
Šířka0
Číslo dílu72-10850-5PBLKBLK

8. Amazon Basics

#ad

černá, Amazon Basics Balanční deska ze dřeva

#ad
Amazon Basics #ad - Balanční deska v černé barvě může pomoci zlepšit sílu jádra, koordinaci, držení těla a rovnováhu. Ideální pro rehabilitační centra, fitness studia nebo domácí studio. Rozměry: 40 × 40 × 8 cm d × Š × V. Masivní dřevěný povrch unese až 120 kg. Vhodné pro celou řadu cviků včetně kliků, vazů, stojatých rovnovážných póz a cílených cvičení k posílení určitých svalů, prken, šlach a kloubů. Pro jednotlivce a sportovce.
ZnačkaAmazon Basics #ad
VýrobceAmazon #ad
Výška3.15
Délka15.75
Hmotnost2.76
Šířka15.75
Číslo díluIR97339-BK
ModelkaIR97339-BK

9. Yes4All

#ad

Yes4All Balance Board aus Holz; Brett mit hochwertiger rutschfester Oberfläche; Balance Trainer & Wackelbrett für das Ganzkörpertraining.

#ad
Yes4All #ad - Solide construction: premium wooden balance board ankle ist aus hochwertigem Holz gefertigt und trägt bis zu 136kg; Pad auf der Oberfläche sorgt für besseren Halt während des Trainings; 40cm Durchmesser ist groß genug für beide Füße.

Vielseitiges & kompaktes balance board: mit dem leichten, tragbaren Design können Sie das Wooden Wobble Board überall hin mitnehmen, um zu trainieren, im Freien, z. B. 360-grad-drehung: ermöglicht eine dynamische bewegung der Beine und Füße, während das Brett wackelt, ist die Körpermitte ständig im Einsatz, um das Gleichgewicht zu halten. Preferable for building strength: wenn sie auf dem wobble Board stehen und Ihr Gewicht in einer 360-Grad-Drehung verlagern, werden Ihre Unterschenkel-, Kniesehnen-, Leisten- und Rumpfmuskeln beansprucht und gedehnt.

In fitnessstudios, oder sie können es mit ins Büro nehmen und das Balance Board als Stehpult verwenden. Eine gute ergÄnzung zur tÄglichen fitness-routine und zum stehenden tisch: Balance Board Core Trainer hilft Ihnen, Ihre Rumpfkraft zu entwickeln, die Muskeln zu stabilisieren, das Gleichgewicht und die Koordination zu verbessern.
ZnačkaYes4All #ad
VýrobceYes4All #ad
Výška3
Délka15.5
Hmotnost3.08
Šířka15.5
Číslo díluMBLG
ModelkaB62R

10. Bosu

#ad

Sílu, kardio, 65 cm modrá, BOSU 72-10850-2BB Home Gym Equipment Balance Trainer pro rovnováhu, jádro a trénink celého těla, flexibilitu, domácí trénink

#ad
Bosu #ad - Bosu lze použít pro nebo s: sportovní kondicionér aerobik i anaerobní – stabilizace, trénink pohyblivosti – silový, stabilizační a flexibilní trénink zavazadlového prostoru – síla pro celé tělo. Tento bosu je také kompatibilní s Bosu Powerstax. Rozměry: průměr 65 cm a výška 25, 4 cm při plném nafouknutí. Lze použít jak na kopuli, tak i na plošině, s integrovanými polohami ruky v plošině a nabízí nejširší paletu možností stání, když stojíte na kopuli. Vyrobeno z materiálu bez latexu a má maximální zatížení 136 kg.
ZnačkaBosu #ad
VýrobcePhysical Company #ad
Výška6
Délka24.6
Hmotnost8.82
Šířka24.6
Číslo díluBOSUR
Modelka72-10850-2BB