Top 10 Handyhalterung Auto Scheibe – Stojánky na mobilní telefony do automobilů

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. MA Mob Armor

#ad

Magnetische Handyhalterung, Smartphone Halterung & Halterung, Handyhalterung, Handyhalterung für Auto, LKW, Boot, ATV, Kompatibel mit iPhone und Android, Mob Armor MobNetic Maxx

#ad
MA Mob Armor #ad - Jedes produkt wird von hand zusammengebaut und entwickelt, Menschen zu ermöglichen, um einen innovativen Ansatz zur Sicherung von mobilen Geräten in und um schwere Geräte zu nutzen. Ihr telefon bleibt an Ort und Stelle, wo Sie es suchen müssen. Dies ist die beste, verantwortungsvollste Art, Ihr Telefon in einem Auto oder LKW zu transportieren, während Sie reisen oder einfach nur durch die Stadt fahren.

Leistungsstarke magnete: hergestellt mit starken seltenerdmagneten, 8 kg Zugkraft ausüben, die 40, aber Ihr Smartphone oder anderes Gerät nicht beschädigen. Die schwenkbare magnetische Halterung ist jetzt mit einem brandneuen Billet-Aluminium-Körper hergestellt, das leicht und langlebig ist. Entwickelt für qualität: unsere mission ist es, indem sie produkte entwickeln, ihre ziele zu erreichen, die Erwartungen übertreffen und den Lebensstil in Design und Leistung entsprechen. Vergessen sie nie wieder ihr telefon: halten sie ihr telefon an einem bestimmten ort und helfen Sie sauber und organisiert zu bleiben, während Sie fahren oder arbeiten, so dass Sie es zur Hand haben und genau wissen, indem Sie Unordnung reduzieren.

Schwenkkopf für zusätzliche Vielseitigkeit. Verwenden sie ihn überall: der magnet wird an jeder oberfläche aus eisen, so dass Sie ihn auf einer Vielzahl von Metallstrukturen und -objekten montieren können – überall dort, nickel oder mehreren anderen metallen befestigt, Stahl, wo ein Magnet haftet. Enthält auch 2 mobnetic shield plate und 2 Mob Disc, für die Verwendung mit nichtmetallischen Armaturenbrettern und anderen Oberflächen. Magnetische handyhalterung fürs auto: für einfachen, freihändigen zugriff auf ihr telefon, so dass Sie ein besserer Fahrer sein können.
ZnačkaMA Mob Armor #ad
VýrobceMob Armor #ad
Výška2.38
Délka1.5
Hmotnost0.51
Šířka1.5
Číslo díluMOBN-MX-BLK
ModelkaMOBN-MX-BLK

2. VANMASS

#ad

VANMASS Držák na mobilní telefon do auta 2024 Upgrade Super Stabil 3 v 1 přísavka a větrání 100% bezpečný univerzální držák mobilu do auta flexibilní vhodný pro všechny iPhone 15/14/13/12 Pro Max

#ad
VANMASS #ad - 2: držáky jsou nastavitelné směrem dolů. Díky nastavitelné kulové hlavě můžete mobilní telefon pohodlně přizpůsobit do všech směrů. 3: extra lepicí podložka nabízí extra ochranu a stabilitu. Vaše vidění nebude při jízdě narušeno. Vybavena přísavkou a 3stupňovým ventilačním klipem, např. Ušetříte si další navigační přístroj, protože svůj mobilní telefon s držákem můžete bez problémů používat jako takový;.

Nejideálnější kvalita znamená absolutní bezpečnost a pohodlí - vanmass držák na mobilní telefon do auta je vyroben z leteckého materiálu "PTFE", drží mobilní telefon vždy pevně proti extrémním teplotám pevné mezi ️-40 °C až 90 °C️. V závislosti na různém vnitřním vybavení auta je tato hrubá / hladká nebo z plastu/kovu, lepicí podložku lze upevnit společně s držákem na mobil na přístrojovou desku. Volný výhled a úhel pohledu 360° – vanmass auto držák mobilního telefonu se zavírá kulovým kloubem s větrací sponou nebo teleskopickým ramenem a je flexibilně nastavitelný o 360°. 2024 nejnovější vojenská třída držák na mobil do auta 3 v 1 s přísavkou a větracím klipem – po 7 letech soustředění na automobilový průmysl vanmass konečně překonal všechny slabiny s tímto držákem na mobil, můžete flexibilně namontovat držák auta, tento držák na mobil vyvíjíme a doplňujeme téměř dokonale.

Celý držák je kompletně polstrovaný silikonovou podložkou, která je měkká a neklouže. Bezkonkurenční kvalita z přesvědčivého materiálu – vanmass se již léta soustředí na příslušenství do auta a mobilu, tento držák na mobil do auta je státně zpracován z přesvědčivého materiálu, kvalita je přísně kontrolována v laboratoři. I když je ve vodorovném stavu mobil pevně držen;.
ZnačkaVANMASS #ad
VýrobceVANMASS #ad
Výška1.97
Délka1.97
Hmotnost0.73
Šířka3.94
Číslo díluVMHYJ-DE2
ModelkaCTEZ11

3. VANMASS

#ad

VANMASS 2024 Vojenská třída Držák mobilního telefonu do auta Nejsilnější přísavka a větrací háky 4 v 1 držák mobilního telefonu do auta otočný o 360 ° držák mobilního telefonu na palubní desku,

#ad
VANMASS #ad - 4 v 1 = nekonečné možnosti – ať už na přístrojové desce, film, tento držák mobilu do auta lze perfektně použít. Mezi nožkami držáku je dostatek místa pro nabíjecí kabel, díky čemuž je jízda pohodlnější a bezpečnější. Kromě toho může být také chytrým telefonem pro psací stůl a kuchyň, čelním skle, koupelnu, konferenční a noční stolek.

Drží všechny smartphony – díky výsuvným nožkám hloubka + 16 mm a upínacím ramenům šířka max. 54 mm je vanmass mobilní telefon do auta kompatibilní se všemi smartphony 4–7" kompatibilní s / bez obalu, dokonce i velký/těžkých telefonů se silným / velkým pouzdrem. Tento multiscénický design vám pomůže jako perfektní pomocník pro váš život hudba, fitness studium a kancelář, větrací mřížce nebo na psacím stole, videohovory, online učení atd.1110 mm; min. Postarejte se o každý detail – vanmass držák mobilu do auta se zavírá kulovým kloubem otočným o 360° a výsuvným teleskopickým ramenem 11, pomocí kterých lze flexibilně nastavit délku a směr, abyste mohli držák do auta podle libosti umístit na nejbezpečnější místo.

Dobrý držák na smartphone do auta je mnohem lepší než pár levných dílů. Vysoce kvalitní materiály a design velmistra z nás dělají od roku 2016 lídra v oboru, rodinu a přátele. Užijte si ty nejvyšší standardy – držák mobilu do auta vanmass provedl více než 3000 průzkumů a top 100 analýz produktů a poslouchal hlasy více než 6 500 000 uživatelů, CP65, obstál bezpečnostní certifikaci EPUIO, REACH a RoHS. Kromě toho můžete smartphone jednoduše uchopit a používat videohovory, je zapotřebí pouze jedno tlačítko, navigace a CarPlay.
ZnačkaVANMASS #ad
VýrobceVANMASS #ad
Výška4.8
Délka4.52
Hmotnost0.66
Šířka3.3
Číslo díluVMHYJXPKG-DE-1
ModelkaVersion 5.0
Záruka3 roky limitovaná záruka

4. VANMASS

#ad

VANMASS 2024Nejnovější a nejsilnější Držák na mobil do auta Vojenská třída přísavka a klip Univerzální držák na mobil Auto přístrojová deska Větrání pro iPhone 15 Pro Max 14 13 Samsung S23 Ultra

#ad
VANMASS #ad - Inovativní přísavka proti kývání vanmass pro verze ctvk61 držák na mobilní telefon do auta nabízí se 3 vrstvami gelového lepidla super sací výkon až 20 kg, držák mobilu do auta pevně drží na palubní desce nebo na čelní sklo, i když na hrbolaté silnici. Navigace, zprávy, hudební přehrávač, telefon.

Vanmass nový držák na mobil auto kombinuje nejnovější silikonový kartáč upínací ramena, která výrazně zvyšuje tření mezi mobilem a držákem auta. Už žádné starosti, že roztavený gel na autě zanechá stopy. Držák na mobil do auta se hodí ke všem chytrým telefonům jako iphone, google pixel, pickupů, nákladních vozidel, traktorů, taxíků; dobrý pomocník pro řidiče Uber, dobrá volba také pro většinu aut, BlaCar, osobních automobilů, SUV, Huawei, samsung, ještě není minulostí, Mytaxi. Delší paže a 360° + 270° pro ideální úhel pohledu díky nastavitelnému držáku mobilního telefonu je univerzální ▶ výsuvné nohy 0 ~ 16 mm ▶ vytahovací 113 ~ 168 mm & 270° nastavitelné teleskopické rameno ▶ Kulová hlava otočná o 360°.

Z. Jednoduché ovládání jedna ruka & sekunda & dvojitý spínač -- dvojité pohodlí. Tento držák na mobil je perfektní volbou pro velké mobily se silným pouzdrem, jako iPhone 14 pro max / iPhone 13 pro max / Samsung Galaxy Note S21 Ultra. Tak jednoduchá je manipulace s držákem mobilního telefonu do auta.
ZnačkaVANMASS #ad
Výrobcevanmass #ad
Výška0.43
Délka2.64
Hmotnost0.64
Šířka0.63
Číslo díluCTVK61
ModelkaCTVK61
Záruka[36měsíční záruka & doživotní servis]
VANMASS nabízí 36měsíční záruku a doživotní servis. V případě problémů s produktem nás neváhejte kontaktovat. Můžeme Vám nabídnout vrácení peněz/výměnu. 24 hodin * 7 dní podpora pro splnění potřeb zákazníků.

Proč si vybrat VANMASS ?
[1] Super spolehlivý: VANMASS se zaměřuje na držák mobilního telefonu do auta po dobu 6 let [2] Pokročilá technologie v oboru: VANMASS vyřešila tři největší problémy tradičních držáků mobilních telefonů. (Sací výkon přísavky; stabilita a trvanlivost klipu; kompatibilita s chytrým telefonem) [3] Spolehlivě vysoká kvalita: RoHS, REACH, CP65 certifikovaný podle mezinárodního standardu a přísný test výrobků. [4] Šetrné k životnímu prostředí: Pro ochranu životního prostředí je naše originální balení potištěno inkoustem sójového oleje z ekologické sóji (100% recyklované).

Jste připraveni? Začněme náš příběh. .

5. APPS2Car

#ad

APPS2Car Magnet Halterung Auto, Universal-Armaturenbrett-Windschutzscheibe Industrielle Festigkeit Saugnapf Handy Halterung mit verstellbarem Teleskoparm,6 Starke Magnete,für alle Mobiltelefone

#ad
APPS2Car #ad - Optimale Sicht aus fast jedem Winkel. Starke magnetkraft: 6 starke magnete halten ihre geräte viel fester als herkömmliche Magnete. Superstabiler saugnapf: unser patentierter saugnapfsockel in industriestärke bietet einen starken, sicheren Halt auf Armaturenbrettern, Windschutzscheiben, Tischen und anderen Oberflächen. Die innovative kugelgelenkkonstruktion ermöglicht Ihnen eine 360° Einstellung.

Qualitätsversprechen & sorgenfreiheit - die marke apps2car bietet einen lebenslangen freundlichen Kundendienst. Der teleskoparm kann von 4, einfach ziehen und drücken, um die Länge einzustellen. Bitte vermeiden sie es, schreibtischen, Arbeitsplatten, den Saugnapf längere Zeit bei hohen Temperaturen der Sonne auszusetzen. Optimaler betrachtungswinkel: um 360 grad drehbarer&ausziehbarer teleskoparm, 6"/11, 7cm-6, 29"/16cm ausgefahren werden und kann für einen optimalen Betrachtungswinkel nach oben oder unten bewegt werden. Keine schraube mehr zum Einstellen, um Ihnen einen unendlichen Betrachtungswinkel zu ermöglichen. Hält ihr mobiltelefon sicher am armaturenbrett oder an der Windschutzscheibe fest, selbst wenn Ihr Auto auf holprigen Straßen und mit den schwersten Smartphones unterwegs ist.

Von apps2car: bester autohalterungs-designer und -Lieferant auf dem Markt, Ihr Telefon hatte noch nie ein besseres Unterstützungssystem im Auto! Vielseitige handy halterung magnet: mit dieser smartphone halterung auto können sie ein mobiles gerät sicher und schnell an den meisten flachen Oberflächen außer Leder, nicht glatt, die Sie befestigen möchten, sondern strukturiert ist. Dieser handy halterung pkw ist mit allen smartphones für Auto, wenn die Oberfläche, Vinyl und weichen Oberflächen befestigen bitte verwenden Sie die mitgelieferte 3M VHB-Armaturentafelauflage, Zuhause oder Büro kompatibel.
ZnačkaAPPS2Car #ad
VýrobceWiiki-Tech #ad
Výška2.36
Délka4.53
Hmotnost0.46
Šířka2.76
Číslo díluM02 Pro-S02
ModelkaM02 Pro-S02

6. VANMASS

#ad

VANMASS Držák na mobilní telefon Auto 2023 Upgrade Super Stabil 3 v 1 přísavka a ventilace 100% bezpečný univerzální držák na mobilní telefon Auto flexibilní vhodný pro všechny iPhone 14/13 /12/11 Pro Max Samsung S23/S22 Huawei

#ad
VANMASS #ad - Uniqueness 3. Vyberte si vhodné místo pro upevnění držáku. Držák mobilního telefonu vanmass se zaměřuje na materiál, takže držák může sice dobře fungovat v extrémně špatných prostředích;. Vaše vidění se během jízdy nerozptyluje. Snadná montáž a bezpečnost zaručena – 1 s zavírání a otevření: 1.

Nejjednodušší jednoruční montáž zajišťuje vysokou bezpečnost;. Liší se od běžného držáku na mobilní telefon vanmass má držák mobilního telefonu jedinečný ochranný přístroj, resp. Ačkoliv při vodorovném stavu drží mobilní telefon pevně pevně;. Ušetříte si další navigační zařízení, protože svůj mobilní telefon můžete bez problémů používat jako takový;. Díky nastavitelné kulové hlavě můžete smartphone pohodlně přizpůsobit všem směrům.

Jak dlouho by měl držák na auto vlastně vydržet? 1 rok? 2 roky? Vanmass vám odpoví. Měkké airbagy ze silikonu se používají v rameni. Tento design funguje efektivně, chrání mobilní telefon před poškrábáním / otřesy / spadnutím. Volný výhled a úhel pohledu 360° – držák mobilního telefonu vanmass se uzavírá kulovým kloubem s ventilační sponou nebo teleskopickým ramenem, je flexibilně nastavitelný na 360°. Vše vyžaduje pouze jednu ruku.
ZnačkaVANMASS #ad
VýrobceVANMASS #ad
Výška4.72
Délka9.84
Hmotnost0.38
Šířka3.15
Číslo díluCTEZ11
ModelkaCTEZ11
Záruka3 roky

7. VANMASS

#ad

VANMASS Držák na mobilní telefon do auta 2024 Upgrade Super Stabil 3 v 1 přísavka a větrání 100% bezpečný univerzální držák mobilu do auta flexibilní vhodný pro všechny iPhone 14/13 /12/11 Pro Max

#ad
VANMASS #ad - Volně otočný o 360° – držák mobilního telefonu do auta vanmass se zavírá kulovým kloubem s větrací sponou nebo teleskopickým ramenem, je flexibilně nastavitelný o 360°. 2024 masterpiece vlajková loď edice – extrémně stabilní přísavka a větrací klip jsou dokonale optimalizovány. Tento držák mobilu do auta lze flexibilně a spolehlivě namontovat na různých místech: čelní sklo / přístrojová deska / větrací mřížku / doma na stůl, na stěnu atd.

Univerzální kompatibilita – bez ohledu na to, najdete bezpodmínečně vhodné místo pro montáž držáku mobilního telefonu: sedan / sony / pick-up / autobus pro osobní automobily atd.20/20/note 0/note10/a71/a52/a51/a32, co pro mobilní telefon používáte, padne váš přístroj vždy v držáku: iphone 14 pro max/iphone 14 pro/iphone 14 plus/iPhone 14/iPhone 13 Pro Max/13 Pro/13/12/11/XS/XS Max/XR/8, Xiaomi / LG / Coupe / Huawei / SUV / Van / Nokia atd. Vaše vidění se během jízdy nerozptyluje. Vysoká kvalita pochází z vybraného materiálu a přesné struktury – držák mobilu vanmass do auta se zaměřuje na materiál, takže držák může sice dobře fungovat v extrémně špatných prostředích; design proti kývání se skládá ze silného držáku s měkkým silikonovým polštářkem, držák je vyroben z leteckého materiálu "PTFE", chrání váš mobil ze všech stran jako nikdy předtím.

Levé tlačítko je spínač držáku, pak se držák na mobil automaticky otevře. Ušetříte si další navigační přístroj, protože svůj mobilní telefon s držákem můžete bez problémů používat jako takový;. Díky nastavitelné kulové hlavě můžete smartphone pohodlně přizpůsobit jakémukoli směru.
ZnačkaVANMASS #ad
VýrobceVANMASS #ad
Výška4.72
Délka9.84
Hmotnost0.38
Šířka3.15
Číslo dílu1
ModelkaEasyClamp 3 IN 1 - Rot
Záruka3 roky záruka

8. VANMASS

#ad

Přístrojové desky, VANMASS 2024 True Military Class Držák na mobil do auta Bombově odolná přísavka CTVK61 a klip Univerzální držák na mobilní telefon do auta, větrání pro iPhone 15 Pro

#ad
VANMASS #ad - Funguje se všemi mobilními telefony na trhu, žádné starosti. Každý mobil nebo každé pouzdro se hodí tak dobře, xiaomi, google, jak jen to půjde nezáleží na tom, 2 palce a silnými pouzdry na mobilní telefony, současně mohou malé modely lépe držet. Každý upgrade není snadný, pro zatížení až 20 kg, šetrný k životnímu prostředí a žáruvzdorný; sací síla přísavky byla opět vylepšena přidáním vakua a lepivosti, ale zvládli jsme to! Další skok vpřed pro držák do auta VANMASS pro verzi.

Speciálně rozšířené upínací rameno a zatížitelná tloušťka nastavitelných nožiček jsou speciálně přizpůsobeny spotřebitelům s velkými mobilními telefony 4–7, Samsung, jako jsou Apple, Huawei, velký nebo tlustý obal, zda máte malý mini mobil, Sony atd. Jedinečný design dřevěné struktury, decentní luxus, což odpovídá zatížení 120 současně iphone 14 pro max. Volkswagen, blablacar, mercedes benz, freenow, dokonce kancelář, dojíždění, opel, taxíky, Ford, nákladní automobily a dokonce i bagrování na staveniště; pro většinu modelů aut, autobusy, Změna pracovny a různých scén. Po 8 letech kontroly spotřebitelů na trhu má klip nejvyšší stabilitu a nejnižší míru reklamace zákazníků, zda používáte pouze větrací klip nebo držák přísavky, abyste se mohli rozloučit s námahou kývat se nebo dokonce spadnout. Každý exkluzivní humanizovaný design je pro pohodlnější obsluhuinovativní měkké silikonové kartáče uvnitř svorek zlepšují tlumení nárazů; patentované svorky na otisky prstů zajišťují nejrychlejší a nejpřesnější stisknutí, které šetří většinu práce; originální design nastavitelných nožiček je speciálně vyvinut pro budoucí velké telefony a silné obaly na mobily.

Každá scéna přitom zohledňujemduální kombinace přísavky a větracích klipů, audi, smw, taxíky, nejlepší partner pro silniční výlety, Škoda . U všech údajů se snažíme být přísnídržák mobilu vanmass do auta je vyroben z vysoce čistého tpu a king plastu "ptfe" s nanotechnologií, zvládne extrémní teplotu -40 °c až 90 °C; pro přísavku držáku na mobil platí exkluzivní epoxidové lepidlo syntetická technologie, 3 až 16, dvojstabilní a nezanechává žádné stopy; teleskopický parm parm parm může Prodloužení 1, udržuje rovnováhu mezi sací a lepivostí, 8 cm zajišťuje užší pohled na telefon.
ZnačkaVANMASS #ad
Výška4.33
Délka2.64
Hmotnost0.71
Šířka0.63
Číslo dílu‎CTVK61 High-end Model-G
ModelkaCTVK61
Záruka[36měsíční záruka & doživotní servis]
VANMASS nabízí 36měsíční záruku a doživotní servis. V případě problémů s produktem nás neváhejte kontaktovat. Můžeme Vám nabídnout vrácení peněz/výměnu. 24 hodin * 7 dní podpora pro splnění potřeb zákazníků.

Proč si vybrat VANMASS ?
[1] Super spolehlivý: VANMASS se zaměřuje na držák mobilního telefonu do auta po dobu 6 let [2] Pokročilá technologie v oboru: VANMASS vyřešila tři největší problémy tradičních držáků mobilních telefonů. (Sací výkon přísavky; stabilita a trvanlivost klipu; kompatibilita s chytrým telefonem) [3] Spolehlivě vysoká kvalita: RoHS, REACH, CP65 certifikovaný podle mezinárodního standardu a přísný test výrobků. [4] Šetrné k životnímu prostředí: Pro ochranu životního prostředí je naše originální balení potištěno inkoustem sójového oleje z ekologické sóji (100% recyklované).

Jste připraveni? Začněme náš příběh. .

9. VANMASS

#ad

Větrání pro iPhone 15 Pro, přístrojové desky, VANMASS 2024 True Military Class Držák na mobil do auta Bombově odolná přísavka CTVK61 a klip Univerzální držák na mobilní telefon do auta

#ad
VANMASS #ad - Každá scéna přitom zohledňujemduální kombinace přísavky a větracích klipů, ford, smw, autobusy, opel, nejlepší partner pro silniční výlety, Audi, nákladní automobily a dokonce i bagrování na staveniště; pro většinu modelů aut, dokonce kancelář, dojíždění, Škoda . Jedinečný design dřevěné struktury, decentní luxus, což odpovídá zatížení 120 současně iphone 14 pro max. Volkswagen, změna pracovny a různých scén.

Každý mobil nebo každé pouzdro se hodí tak dobře, žádné starosti. U všech údajů se snažíme být přísnídržák mobilu vanmass do auta je vyroben z vysoce čistého tpu a king plastu "ptfe" s nanotechnologií, dvojstabilní a nezanechává žádné stopy; teleskopický parm parm parm může Prodloužení 1, zvládne extrémní teplotu -40 °C až 90 °C; pro přísavku držáku na mobil platí exkluzivní epoxidové lepidlo syntetická technologie, udržuje rovnováhu mezi sací a lepivostí, 3 až 16, 8 cm zajišťuje užší pohled na telefon. Funguje se všemi mobilními telefony na trhu, Sony atd. Každý exkluzivní humanizovaný design je pro pohodlnější obsluhuinovativní měkké silikonové kartáče uvnitř svorek zlepšují tlumení nárazů; patentované svorky na otisky prstů zajišťují nejrychlejší a nejpřesnější stisknutí, které šetří většinu práce; originální design nastavitelných nožiček je speciálně vyvinut pro budoucí velké telefony a silné obaly na mobily.

Po 8 letech kontroly spotřebitelů na trhu má klip nejvyšší stabilitu a nejnižší míru reklamace zákazníků, zda používáte pouze větrací klip nebo držák přísavky, abyste se mohli rozloučit s námahou kývat se nebo dokonce spadnout. Speciálně rozšířené upínací rameno a zatížitelná tloušťka nastavitelných nožiček jsou speciálně přizpůsobeny spotřebitelům s velkými mobilními telefony 4–7, jak jen to půjde Nezáleží na tom, velký nebo tlustý obal, jako jsou Apple, Samsung, Google, zda máte malý mini mobil, 2 palce a silnými pouzdry na mobilní telefony, Xiaomi, Huawei, současně mohou malé modely lépe držet.
ZnačkaVANMASS #ad
VýrobceVANMASS #ad
Hmotnost0.71
ModelkaCTVK61
Záruka[36měsíční záruka & doživotní servis]
VANMASS nabízí 36měsíční záruku a doživotní servis. V případě problémů s produktem nás neváhejte kontaktovat. Můžeme Vám nabídnout vrácení peněz/výměnu. 24 hodin * 7 dní podpora pro splnění potřeb zákazníků.

Proč si vybrat VANMASS ?
[1] Super spolehlivý: VANMASS se zaměřuje na držák mobilního telefonu do auta po dobu 6 let [2] Pokročilá technologie v oboru: VANMASS vyřešila tři největší problémy tradičních držáků mobilních telefonů. (Sací výkon přísavky; stabilita a trvanlivost klipu; kompatibilita s chytrým telefonem) [3] Spolehlivě vysoká kvalita: RoHS, REACH, CP65 certifikovaný podle mezinárodního standardu a přísný test výrobků. [4] Šetrné k životnímu prostředí: Pro ochranu životního prostředí je naše originální balení potištěno inkoustem sójového oleje z ekologické sóji (100% recyklované).

Jste připraveni? Začněte náš příběh

10. VANMASS

#ad

VANMASS Držák na mobilní telefon do auta 2024 Upgrade Super Stabil 3 v 1 přísavka a větrání 100% bezpečný univerzální držák mobilu do auta flexibilní vhodný pro všechny iPhone 14/13 /12/11 Pro Max

#ad
VANMASS #ad - V závislosti na různém vnitřním vybavení auta je tato hrubá / hladká nebo z plastu/kovu, lepicí podložku lze upevnit společně s držákem na mobil na přístrojovou desku. 2: držáky jsou nastavitelné směrem dolů. Měkké airbagy ze silikonu se používají v rameni.

Jedinečnost č. I když je ve vodorovném stavu mobil pevně držen;. Sestavte držák s klipem/přísavkou; 2. 1: rameno držáku s airbagy. Tento držák mobilu do auta lze flexibilně a spolehlivě namontovat na různých místech: čelní sklo / přístrojová deska / větrací mřížku / doma na stůl, na stěnu atd. Stiskněte boční spínač pro otevření držáku; uzavřete upínací rameno k sobě, aby mobilní telefon držel. Každý den ušetříte spoustu času na nové nastavení mobilního telefonu.

Pičková průmyslová kvalita a patentovaná struktura – čelisti a přídržné nohy jsou kompletně polstrované silikonovou vrstvou, držák je vyroben z leteckého materiálu "PTFE", která je měkká a neklouzavá. Díky nastavitelné kulové hlavě můžete mobilní telefon pohodlně přizpůsobit do všech směrů. Jak dlouho by měl držák do auta skutečně vydržet? 1 rok? 2 roky? Vanmass vám odpoví. 3: extra lepicí podložka nabízí extra ochranu a stabilitu. Vše vyžaduje pouze jednu ruku.
ZnačkaVANMASS #ad
VýrobceVANMASS #ad
Výška4.72
Délka9.84
Hmotnost0.75
Šířka3.15
Číslo díluHU-XI-154
ModelkaCTEZ11