Top 10 Kunststoffspitzen Für dartpfeile – Hroty na šipky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. LSTYLE

#ad

Závit 2BA, Šipky ve stylu L-stylu: Premium Lippoint, - černá/červená, Softtip Dart Points

#ad
LSTYLE #ad - Robustní a s dlouhou životností: díky jedinečnému tvarovacímu procesu jsou tyto hroty extrémně silné a s dlouhou životností a neohýbají se v segmentech prkna, aby se zabránilo tomu, že šipky visí a stojí v cestě jiným házením šipek. Normální délka 24, 52 mm a hmotnost 0, 29 g.

Jednoduché oblékání bez použití jiných nástrojů nebo hrotů, jakož i jednoduché odstranění. Dobře vyvinutý design: funguje skvěle na každé desce, také u výrobců obvodových desek. Vhodné pro všechny standardní šipky se závitem 2BA. Kvalita a trvanlivost 30 prémiových špiček lippoint odlišuje L-Style od firem, které nabízejí méně výrobků ve velkém množství. Vyrobeno v japonsku, distribuováno po celém světě. Tyto tipy byly vyvinuty speciálně pro hráče, proto se tyto tipy staly nejoblíbenějšími prémiovými softovými tipy na světě.

Praktické balení: není nutné tahat stovky hrotů. Pičky ve tvaru l se dodávají v malých uzavíratelných sáčcích po 30 kusech. Každá špička má na spodní straně špičky dodatečný vzor rukojeti prstů a strukturovanou špičku, aby se zabránilo vyskočení, ale přesto ji lze snadno vytáhnout z prkna. Jedinečný závit: na rozdíl od jiných hrotů šipek mají tyto prémiové hroty l-style inovativní upevňovací závit, který drží pevně na vašich sucích šipkách, což vede k menšímu uvolnění a zlomení.
ZnačkaLSTYLE #ad
VýrobceL-style #ad
Hmotnost0.04
Číslo díluN9-PREMLIP-RED-BLACK
ModelkaN9-PREMLIP-RED-BLACK

2. WINMAU

#ad

WINMAU Ostřič V-Groove Dart

#ad
WINMAU #ad - Pouze pro použití s ocelovými špičkami. Trojité v-drážky. Za krátkou dobu vám poskytne ostré body. Udržujte své ocelové hroty ostré, abyste zabránili nákladným radám.
ZnačkaWINMAU #ad
VýrobceWINMAU #ad
Hmotnost0
Číslo dílu8437
Modelka8437

3. Viper by GLD Products

#ad

100 ks v balení, 100 kusů, Viper by GLD Products Unisex Viper Dart příslušenství pro dospělé, Tufflex III 2BA závit Soft Tip hroty, neonově zelené, zelené

#ad
Viper by GLD Products #ad - Extrémně silný a s dlouhou životností, se zesíleným kuželem, který odolává síle 20 gramů šipky. Pičky šipek s měkkou špičkou jsou nezbytné pro držení v ruce, takže můžete vyměnit zlomený nebo opotřebovaný hrot šipek. Navrženo s blokovacím otvorem, který umožňuje úzkou, bezpečnou montáž a snadné odstranění. Viper 2ba tufflex tips iii hroty šipky jsou kompatibilní se všemi vývrtky 2BA. Každá špička šipek s měkkou špičkou měří 3, 2 cm v celkové délce 2, 5 cm bez závitu.
ZnačkaViper by GLD Products #ad
VýrobceGLD Products #ad
Výška1.3
Délka3.1
Hmotnost0.01
Šířka2.4
Číslo dílu37-1652-10
Modelka37-1652-10

4. L-style

#ad

Premium Lippoint Twotone, balení 30 ks barva černá, L-Style

#ad
L-style #ad - Optimalizovaný závit 2ba zabraňuje volnému otáčení hrotů. Rozsah dodávky: 30 hrotů v balení. Délka hrotu: 25 milimetrů. Extrémně odolné a robustní. 2barevné prvotřídní rtěnky ve stylu L v 8 barvách na výběr.
ZnačkaL-style #ad
VýrobceL-style #ad
Výška0.35
Délka3.54
Hmotnost0.02
Šířka2.76
Číslo dílu2TONELIP-PREM-BLK
Modelkalit1008

5. Target Darts

#ad

Target Darts Bílé hroty Pixel Softdart, balení 50 ks

#ad
Target Darts #ad - Hroty s měkkými hroty jsou perfektní pro elektronickou sadu šipek. Hroty šipek jsou ideální pro domácí nebo na závody a pro amatéry i profesionály.

Rozsah dodávky – 50 x bílé pixelové měkké špičky. Ipky target darts, jeden krok dále – pro hráče šipek byl vytvořen profesionální výrobek – sada 50 ks měkkých špiček Softdart pixelů. Jedinečné držadlo pixelů poskytuje dodatečnou oporu na prstech, zatímco kvalitní materiály zajišťují silnější a odolnější špičku. Pixel je jedinečná špička softdart vyvinutá firmou Target pro zajištění vysoce výkonné špičky.
ZnačkaTarget Darts #ad
VýrobceTarget #ad
Výška0.59
Délka5.16
Šířka2.87
Číslo dílu109200
Modelka109200

6. Wolftop

#ad

Wolftop Dartspitzen mit weicher Spitze, 2BA-Gewinde, Kunststoff-Dartspitzen, 300 Stück, -Dart-Zubehör-Set – Schwarz

#ad
Wolftop #ad - Diese dartspitzen sind kompatibel mit allen 2BA Größe Dart-Schraubgewinde. Entwickelt, um der Kraft eines 20 Gramm Darts standzuhalten.

Hergestellt aus hochwertigem nylonmaterial, langlebig und nicht leicht zu brechen. International products have separate terms, and language of product, including fit, age ratings, are sold from abroad and may differ from local products, labeling or instructions. Die menge an soft-dartspitzen reicht für langes Werfen und Ãœben. Das doppel-grübchen-design ermöglicht ein einfaches Entfernen einer gebrochenen oder abgenutzten Dartspitze und eine enge Passform. 300 stück. Länge ohne fäden: 2, 5 cm.
ZnačkaWolftop #ad
VýrobceWolftop #ad
Číslo díluDP-WMS-300P
ModelkaDP-WMS-300P

7. CyeeLife

#ad

CyeeLife 12 Stück 2BA Steel dartpfeile Spitzen Metall + 20 Stück Gummiringe,Dart Tip Konverter Tool

#ad
CyeeLife #ad - Es verwandelt eine soft Dartpfeile in eine Steel Dartpfeile. 12stück 2ba steel dartpfeile spitzen metall + 20 Stück Gummiringe, Dart Konverter Tool.
ZnačkaCyeeLife #ad
VýrobceCyeeLife #ad

8. ROOBEEO

#ad

ROOBEEO 2BA Dartpfeilspitzen mit Gewinde, Schwarz, Kunststoffspitze, weiche Dartspitzen, Ersatz-Dart-Zubehör, 300 Stück

#ad
ROOBEEO #ad - 300 weiche dartspitzen: Diese Dartspitzen bieten Ihnen viel Wurf- und Übungszeiten. Hochwertige, langlebige kunststoff-dartspitzen: hergestellt aus hochwertigem Nylon-Material, langlebig und nicht leicht zu brechen.

Diese dartspitzen haben die Vorteile einer einfachen Struktur, einem einfachen Austausch, guter Nutzungseffekt und hoher Sicherheit. Wenn die waren, nicht zufrieden sind, die Sie erhalten, kontaktieren Sie uns bitte so schnell wie möglich, wir werden Ihnen eine volle Rückerstattung bieten. Diese dartspitzen sind kompatibel mit allen 2BA-Dart-Schraubgewinden. Doppeltes dimple-design: Dieses Design kann leicht abgebrochene oder abgenutzte Dartspitzen entfernen und durch neue ersetzen und festziehen. 2ba-dart-schraubgewinde. Wir werden ihnen den 100% zufriedenstellenden service bieten.
ZnačkaROOBEEO #ad
VýrobceROOBEEO #ad

9. Vegena

#ad

černá, kovové hroty pro přestavbu šipek, výměnné hroty Steeldart Steeldart Steeldart hroty z kovu, Vegena 15 kusů špiček šipek ocelové hroty se závitem 2BA pro měkké šipky

#ad
Vegena #ad - Pičková kvalitaocelové hroty z kovu, pro pevné a bezpečné držení jednoduše utáhněte. 37 mm kompletní délka. Profesionální hroty na šipky dlouhá životnost, precizně vyrobená tyč na šipky se nerozbije, tato špička šipek je vyrobena z ocelového materiálu, je dlouhá životnost a je odolná proti nárazu.

Pičky steel 2bakompatibilní se všemi závity šipek velikosti 2BA. Balení obsahuje: 15 kusů ocelových hrotů se závitem 2ba, pohodlné ovládání, dostatečný počet je perfektní pro vaši domácí zábavu. Snadno se skladuje a může se používat po mnoho let. Erný design jednoduchý a elegantní černý design, lze kombinovat se všemi barvami a můžete je také ozdobit podle svých představ, přidat nálepku atd.
ZnačkaVegena #ad
VýrobceVegena #ad

10. CyeeLife

#ad

Nástroj, nástroj na šipky pro odlomené hroty, CyeeLife, odstraňovač hrotů šipek černý

#ad
CyeeLife #ad - Nářadí pro lisování zbytků hrotů. Potřebné nástroje pro elektronický terč na šipky. Nástroj na šipky pro zlomené hroty šipek. Jak to funguje: Stiskněte.
ZnačkaCyeeLife #ad
VýrobceCyeeLife #ad