Top 10 LED Strip Google Home – Interiérové LED pásky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Govee

#ad

Govee Neonový LED pásek 3 m, synchronizace hudby, DIY tvarování, RGBIC neonový LED pásek s ovládáním aplikací, funguje s hlasovými asistenty Alexa a Google Assistant, neonový světelný pásek pro

#ad
Govee #ad - Pomocí dodaných 10 klipů a 10 šroubů lze neonový LED pásek jednoduše připevnit na stěnu. Inteligentní ovládání: ovládejte neonový led pásek přes alexu, jako jsou diy a hudební režimy, Google Assistant. Na ohebném neonovém LED pásku lze zobrazit více barev najednou.

Iroké použití: govee home app vám nabízí vzrušující zážitek z osvětlení, 11 hudebních režimů, 16 milionů diy úprav, 64 scénických režimů, skupinové ovládání s jiným chytrým osvětlením Govee a sdílení komunity. Užijte si v aplikaci govee home app více barev a funkcí, které vám pomohou vytvořit požadovanou atmosféru. Nekonečné možnosti: přidejte k dekoraci herny, obývacího pokoje, ložnice a svátků výrazný a přizpůsobitelný neonový LED pásek a zajistěte si vzrušující zážitek z DIY osvětlení.

Efekty rgbic: dejte své fantazii volný průběh s technologií rgbic od govee. Kromě toho existují předdefinované, plynulé a živé světelné efekty. Vizualizujte svou hudbu: zvyšte svou party, dobu hraní pomocí led pásku, do něhož je zabudován mikrofon pro rozpoznání hudby a herního zvuku a porovnávání s efekty, které reagují v reálném čase. Trávíte s nimi fantastický čas.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost2.03
Číslo díluH61A03D1DE
ModelkaH61A03D1DE

2. BTF-LIGHTING

#ad

BTF-LIGHTING FCOB SPI COB RGB flexibilní LED pásky WS2811 IC WS2811 IC LED pásek 5 m 720 LEDS/M 21W/M DC24V IP30 není vodotěsný Chasing Barva DIY dekorace není součástí ovladače a síťový zdroj

#ad
BTF-LIGHTING #ad - Velmi rozšířené pro celou řadu míst. By se měly zohlednit při oficiálním používání. Toto led svítidlo musí fungovat s ovladači spi-rgb. Ezné proužky, stříhejte led diody na libovolnou délku podél značení střihu, aniž by došlo k poškození pásku.

Je kompatibilní s adresovatelnými ovladači jako sp630eb0btyjqdnb, sp105eb06xxcC17Y, SP611EB09GVK267L, SP108EB07DVJ568C atd. A lze jej použít také s arduino, raspberry Pi, K-1000C a dalšími programovacími ovladači. Diy proužky pro pohlcující DIY zážitek. Ve srovnání s proužky s led čipy jako 5050smd používají fcob proužky fcob jako světelný zdroj a jsou potaženy lepidlem pro dosažení rovnoměrnějšího a konzistentnějšího světla, zatímco LED pásky FCOB RGB WS2811 nevykazují tmavé skvrny, což zajišťuje rovnoměrnější a jasnější lineární osvětlení.

Fcob+ws2811 ic světelný pásek. Vyšší světelná účinnost, jako je duha atd. Poklesy napětí atd. Vysoce kvalitní světelné perly. Při připojování prosím zvolte správné pořadí barev pro připojení. Kompatibilní s většinou ovladačů spi-rgb dostupných na trhu. Propojitelné provedení.
ZnačkaBTF-LIGHTING #ad
Výrobce‎BTF-LIGHTING Technology Co., Limited #ad
Hmotnost0.4

3. ETRLNXY

#ad

USB LED zabudované IC osvětlení pro TV, synchronizace s hudbou, RGBIC LED pásek 2,5 m Dreamcolor LED podsvícení TV pro 32 až 55 palců televizorů Smart LED podsvícení, aplikace a dálkové ovládání

#ad
ETRLNXY #ad - Bezpečná a dlouhá životnost dvouvrstvá měď tv podsvícení provoz s napětím 5 v, měkké světlo a žádné oslnění; na desce plošných spojů se používá dvouvrstvá měď pro rovnoměrnější míchání barev; usb led pásek přes světlé 5050 led, vytváří velmi málo tepla, velmi bezpečné; usb led pásek přes světlé 5050 LED, ochranu proti zkratu, ochranu proti přebití, nepoškozuje váš televizor; a má funkci ukládání barev, měkké světlo a žádné oslnění; na desce plošných spojů se používá dvouvrstvá měď pro rovnoměrnější míchání barev; USB LED pásek přes světlé 5Dososososososlepší sytost barev a jas světla a delší životnost.

Trojité ovládání stáhněte si aplikaci bluetooth tím, synchronizace hudby a nastavení časovače, jasu, běžet podle rychlosti efektu, že v apple store nebo Google Play vyhledáte "duoCo StripX", můžete použít 213 režimů sledování dreamcolor, abyste pomocí aplikace odstranili LED Bluetooth LED tlačítka; Ovládací políčka se 3 tlačítky; IR dálkové ovládání s 24 tlačítky. Loveeecký efekt je Anter. Powerbankou, jako je ložnice, skříň atd. Flexibilní usb led pásek 2, široce rozšířená, počítačem, usb nabíječkou a lze jej použít pro všechny příležitosti, 5 metru lze volně ohýbat bez dalších LED přípojek; 3M silné lepidlo zajišťuje, psací stůl, domácí kino, že LED pásek bude lépe připevněn k vašemu televizoru nebo počítači.

Usb napájení, jednoduchá instalace led podsvícení tv je napájeno usb konektorem např. Synchronizace hudby v kombinaci se zabudovaným mikrofonem v ovládacím boxu nebo mikrofonu mobilního telefonu se televizní led pásek synchronizuje se zvukem; zapněte svůj oblíbený film a podsvícení LED mění barvy a rychlosti v rytmu, takže filmy a videa jsou ještě zábavnější; funkce časovače v aplikaci může 5V LED pásek zapnout a vypnout, užívejte si jej jednoduše inteligentním způsobem. Rgbic led podsvícení tv 2, 5 m dreamcolor led pásek s led sw2812 pro televizi o velikosti 32 – 55 palců; dvouvrstvá měď se používá k tomu, aby směs barev dreamcolour byla rovnoměrnější a jasnější; pokrývá 4 nebo více stran pro televizory menší než 43 palců; RGB LED pásek pokrývá 3 strany pro televizory větší než 43 palců; Dreamcolor.
ZnačkaETRLNXY #ad
VýrobceETRLNXY #ad
Hmotnost0.33

4. Govee

#ad

64 režimů scény, synchronizace hudby, 5 m, na party, jako kuchyňská dekorace, ovládání přes aplikaci, LED pásek Govee, na doma, do ložnice, RGBIC LED pásek 5 m, změna barvy, na televizi, ovládání segmentů

#ad
Govee #ad - Funkce časovače: zapínání a vypínání led světla govee lze automaticky nastavit podle vašeho přednastaveného času, aby byl váš život pohodlnější. Vlastní režim: různé barvy led pásku govee 5m lze současně individuálně vytvořit z barevného kruhu a můžete tak nechat volný průběh své kreativitě a kombinovat nejrůznější efekty a barevné přechody.

Režim hudby: barva se automaticky mění podle zvuku. Rgbic a ovládání segmentů: díky ic umí led světelný pásek govee RGBIC zobrazit několik barev na LED pásku. 64 režimů scény a stmívatelné: lze vybrat z více než 16 milionů barev a více než 64 scén a jas je nastavitelný od 0 do 100 % a je tak možné nastavit mnoho různých barevných kombinací pro každý různý vkus.

Segmenty pásku lze barvit. V aplikaci je velký výběr hudebních režimů, které lze nastavit, citlivost, barvu automaticky a barevný kruh.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost0.68
Číslo díluH61253D2DE
ModelkaH61253D2DE

5. Govee

#ad

Smart LED pásek funguje s hlasovými asistenty Alexa a Google Assistant, světelný pásek s povrchovou úpravou synchronizovaný s hudbou, ovládání aplikací, vhodný do domácnosti ložnice pro hraní her, střídání barev, LED pásek Govee RGBIC Pro 5 m

#ad
Govee #ad - Ovládání aplikací a hlasem český jazyk nelze zaručit: díky wi-fi i bluetooth navážete rychlé a stabilní spojení s aplikací govee Home český jazyk nelze zaručit. Uvolněte si ruce díky hlasovému ovládání přes hlasové asistenty Alexa a Google Assistant český jazyk nelze zaručit.

Patří k nim 16 milionů barev, živé scénické režimy, diy, časové plánování a skupinové ovládání či skvělé komunitní funkce. Vícebarevný rgbic: na rozdíl od rgb můžete díky našim ic čipům zobrazit několik barev současně na jednom LED pásku. Nastavte živé, uživatelem definované barvy na světelném pásku s lesklou povrchovou úpravou. Rozšířená synchronizace s hudbou: nechte svá světla reagovat v reálném čase na audio signál zachycený přes mikrofon v ovládacím boxu nebo ve vašem mobilu.

Ivé scénické efekty: 64+ přednastavených scénických režimů založených na přírodě, obývacího pokoje, emocích, dovolené a životu. Aplikace má mnoho funkcí: propojte led pásek s aplikací govee home a objevte vysoce užitečné funkce. Vyberte si z 11 různých efektů s funkcemi přizpůsobení pro vzhled a atmosféru přesně podle vašich představ. Pak je k dispozici ovládání aplikací český jazyk nelze zaručit. Změňte okamžitě atmosféru své ložnice, kanceláře nebo jakékoli jiné místnosti prostým poklepáním.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost1.04
ModelkaH619A

6. EDELHAND

#ad

Kryt pro perfektní světlo – hliníkové profily včetně rohových spojek, EDELHAND© LED hliníkový profil 10 x 1 m – U-profil jako kompletní sada s mléčným sklem, upevňovacích klipů a vrtací šablony

#ad
EDELHAND #ad - Led profil z eloxovaného hliníku umožňuje díky svému vysoce kvalitnímu difuzéru z plexiskla kryt luxusní světelnou atmosféru: přitom se všechny přímé světelné paprsky vnitřního LED pásku jemně rozbijí.

Systém led lišt tak vydrží roky! protože lze každou led lištu ušlechtilou rukou zcela individuálně přiřezat na požadovanou délku, hodí se sada hliníkových led profilů pro každé použití! Včetně přesných rozměrů koncových krytů a rohových spojek! 10× hliníkový profil + bílé sklo, 4× koncové krytky s otvorem a bez otvoru, 30× klipy, 20× rohové spojky, 30× šrouby a 30× hmoždinky.

Sada led lišt ve tvaru u s příslušným montážním videem umožňuje velmi snadné sestavení hliníkových profilů! clou: s koncovými kryty a rohovými spojkami lze kabely zcela jednoduše skrýt! Díky dodávané vrtací šabloně lze profily led lišt z ušlechtilé oceli zcela jednoduše připevnit: Pro pevné uchycení jsou dokonce 3 montážní klipy na metr hliníkového profilu.
ZnačkaEDELHAND #ad
VýrobceAbilikey GmbH #ad
Výška0.39
Délka393.7
Hmotnost2.82
Šířka0.79

7. Shelly

#ad

Shelly RGBW2 | WLAN řízené relé pro chytré RGBW LED pásky | domácí automatizace | kompatibilní s hlasovými asistenty Alexa a Google Home | aplikace pro iOS Android | není nutný rozbočovač | časovač

#ad
Shelly #ad - Ovládejte 12–24 v dc, změřte výkon a vyberte si z obrovské palety RGB barev. Našim zákazníkům nabízíme profesionální podporu a 2letou záruku na zařízení. Shelly připravila místnost na herní sezení, když vypnula světla a nechala žaluzie dolů. Shelly rgbw2 učiní vaše LED pásky v jednom jednoduchém kroku chytré. Shelly rgbw2 lze připojit jako každý led ovladač a umožňuje vám spravovat rgb+w, 4x jednobarevné LED pásky nebo libovolná stmívatelná LED světla přímo z vašeho mobilního zařízení.

Vyberte si mezi 16 miliony barev a jedinečnými efekty, non-ul. Shelly rgbw2 lze připojit jako každý jiný led ovladač a umožňuje vám ovládat rgb+w, 4 x jednobarevné led pásky nebo libovolná stmívatelná LED světla přímo z vašeho mobilního zařízení. Shelly rgbw2 je wifi relé pro led smart strips se stmívací funkcí a monitorováním proudu. Posaďte se pohodlně a užívejte si! shelly zÁkaznickÝ service – shelly je jednou z nejrychleji rostoucích značek smart home na světě se zařízeními, která nabízejí řešení pro automatizaci soukromých domů, budov a podniků.

S aplikací shelly smart control můžete svá zařízení shell ovládat na dálku a budete informováni o všech automatizovaných událostech ve vašem domě. Zařízení můžete zcela jednoduše nakonfigurovat a spravovat jejich nastavení jednotlivě, nebo můžete vytvářet personalizované scény kombinací zařízení Shell a spouštět určité akce ve vaší domácí automatizaci. Udělejte své led pásky chytré pro kuchaře v kuchyni nebo pro příležitostné noční hraní – definujte jedinečný styl a atmosféru vaší kuchyně pomocí Shelly RGBW2 tím, že budete LED pásky chytré.
ZnačkaShelly #ad
VýrobceAllterco Robotics #ad
Výška0.55
Délka1.69
Hmotnost0.04
Šířka1.5
Číslo díluRGBW2
Modelka3800235262191

8. Govee

#ad

Přizpůsobitelný LED pásek, 11 hudby, Govee RGBIC neonový LED pásek pro herní psací stůl, vánoční, 5 m herní LED pásek, 64+ scén, ovládání RGB aplikací, neonový štít kompatibilní s Razer Chroma

#ad
Govee #ad - Ai dreamview sync: synchronizujte barvy s govee rgbic ai gaming sync box a razer chroma. Neoslňující difúze govee neon led strip: inovativní invertní technologie osvětlení led pásků eliminuje světelné skvrny a mezery běžných LED pásků a zajišťuje rovnoměrné a nepřerušované osvětlení, led neon.

Měkčí neonový silikonový materiál: neonový materiál činí herní led pásky měkčí a odolnější než běžné neonové silikonové světelné hadice, takže se perfektně hodí k ovinutí hran stolu, Govee led pásek. 84 led korálků/m s hustšími rgbic světelnými perlami vytvoříte chladnější vánoční efekt. Použitelná délka je mezi 214, 29 cm – 300 cm. Vytvořte si pohlcující bitevní stanici, abyste realizovali spojení světla a hraní. Inteligentní aktivace: spravujte svou herní lampu pomocí jednoduchých hlasových příkazů přes alexa a Google Assistant.

Segmentované rgbic osvětlení: govee gaming led pásek obsahuje 42 regulovatelných segmentů pro přizpůsobitelné světelné efekty RGBIC a zobrazuje více barev. Upozornění: ai gaming Box je k dostání samostatně. Upozornění: Světlo nelze splétat. Neonová led možnost zastřihání: led pásky lze stříhat na 12 bodech a zajišťují perfektní tvar pro většinu psacích stolů.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost3.13
Číslo díluH61C53D1DE
ModelkaH61C53D1DE

9. Govee

#ad

Govee RGBIC LED pásek 5 m do ložnice s teplým bílým světlem, na vánoční dekorace, synchronizace hudby, různé barvy na jednom řádku, Smart LED pásek kompatibilní s Alexou, měnící LED světlo

#ad
Govee #ad - Led pásky govee lze po spárování s Alexou nebo Google Assistant ovládat také hlasem. Vychutnejte si nový led pásek s přirozenějšími barvami, vyšší svítivostí lumenů a sytějším barevným výkonem. Technologie rgbic: govee led pásky mají nezávislé ovládání ic pro zobrazení více barev současně na jedné světelné liště.

Chytré a jednoduché ovládání: upravte jas, scénické režimy, časovač a teplotu barev v aplikaci Govee Home přes Wi-Fi a Bluetooth. Upozornění: povrch důkladně otřete, abyste se ujistili, než použijete inteligentní Smart LED pásková světla. Ochranný nátěr: led pásky značky govee jsou opatřeny ochrannou epoxidovou vrstvou, která je velmi odolná a flexibilní. Chytrý led pásek může chránit před vlhkostí a prachem a zobrazovat barevné světelné efekty. Synchronizace s hudbou: tyto led pásky dokáží rozpoznat hudbu a audio a přizpůsobit tak světelné efekty v reálném čase a vylepšit tak váš volný čas a domácí party.

Vhodné pro všechna roční období: vylepšená sada čipů 4 v 1 propůjčuje tomuto led pásku teplé bílé světlo a je tak vhodný pro celoroční použití. Vlasy, že je čistý a suchý, prach a jiné cizí tělesa mohou negativně ovlivnit lepivost lepidla. Zažijte nekonečný výběr barev a slavnostní scénické režimy pro jedinečné vnitřní osvětlení. Přineste nádhernou atmosféru pro všechny vaše zvláštní příležitosti a každodenní rutiny.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost0.99
Číslo díluH61BA3D1DE
ModelkaH61BA3D1DE

10. SUBOSI

#ad

Světelná lišta, pracuje s Alexa/Google Home Assistant, WiFi 10 m inteligentní COB RGB LED páskový světelný řetěz 576 LEDs/M 5760 LED 24 V stmívatelný LED pásek, tvarovatelná sada LED světel

#ad
SUBOSI #ad - Přijímá příkazy jako "Zapnout/vypnout, stmívat/zesvětlit světlo. 90 ° nebo dvojitá zadní strana. Jasový efekt tohoto světelného proužku může být plně srovnatelný s efektem neonového světelného proužku. Cob led pásek lze zkrátit nebo prodloužit: náš cob světelný pásek má na nich značku střihu.

Inteligentní aktualizace funkcí aplikace stačí si zdarma stáhnout aplikaci fvtled. Perfektní synchronizační světla hudby, vychutnejte si každý rytmus plnými doušky. Funkce časovače, měnit barvu, naplánujte si svá světla v určitém okamžiku zapnout nebo vypnout automaticky ve vašem časovém plánu a deaktivovat. S nejsilnější 3m lepicí zadní stranou a šířkou 10 mm se snadno instaluje na úzkých místech. Náš světelný proužek je kompletní 10m světelný proužek a ocas světelného proužku neztmavne, takže si nemusíte dělat starosti s poklesem napětí.

Pokud potřebujete světelný proužek prodloužit, dbejte prosím na napájení světelného pásku. B. A propojitelná a řezná funkce vám nabízí velkou flexibilitu, se kterou můžete dosáhnout požadované délky a tvaru. Nový upgrade světelných proužků cob už si nemusíte dělat starosti s černými skvrnami mezi dvěma 5 m světelnými proužky nebo si dělat starosti, že ocas světelného proužku ztmavne. Alexa echo kompatibilní a funkce časování ovládejte své led pásky pomocí hlasového asistenta alexa v režimu wifi.
ZnačkaSUBOSI #ad
VýrobceSUBOSI #ad