Top 10 Schilderen Op Nummer Volwassenen – Sady malování podle čísel

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Schipper

#ad

Třešňový květ v Japonsku, malování obrázků pro dospělé, triptych, včetně štětce a akrylových barev, 50 x 80 cm, Schipper 609260751 Malování podle čísel

#ad
Schipper #ad - Skvělá předloha – s omalovánkou schipper pro dospělé dostane každý amatérský malíř a začátečník na plátno umělecké dílo, které funguje bez předchozích znalostí na téma malování.

Kvalita je nastavena na vyšší úroveň a malířskou techniku je stěží vidět. Skvělé barvy a krásný výhled zaručují příjemnou atmosféru ve vašich čtyřech stěnách. Kompletní sada – rozsah dodávky obsahuje akrylové barvy na vodní bázi, návod, předlohu a 3 plátna: 1 středový obraz: 50 x 40 cm, štětec na malování, 2 boční obrázky: 50 x 20 cm.

To ještě více zdůrazňuje vlastnoručně namalovaný charakter obrazu po dokončení. Efekt oleje na plátně – jemně předtištěné plátno má zřetelnou a viditelnou strukturu lnu. Německý výrobce – u schipper existuje široký výběr motivů pro dospělé a děti. Malba – vneste tento nádherný motiv do svého obývacího pokoje.
ZnačkaSchipper #ad
VýrobceSchipper #ad
Výška16.14
Délka1.3
Hmotnost2.65
Šířka20.28
Číslo dílu609260751
Modelka609260751
Zárukazákonem předepsáno

2. Schipper

#ad

Schipper 602100371 Malování podle čísel, malování obrázků pro dospělé, 40 x 50 cm, štětce a akrylových barev, včetně pasparty, Vymalujte svého miláčka černé/bílé

#ad
Schipper #ad - Vypršení platnosti – vyhledejte doma dobrou fotografii a zašlete nám ji s přiloženou obálkou v zakoupeném balení do 2 týdnů od nás. Kompletní sada – rozsah dodávky obsahuje 24 akrylových barev na vodní bázi, štětec na malování, návod český jazyk nelze zaručit.

Německý výrobce – u schipper existuje široký výběr motivů pro dospělé a děti. Kvalita je nastavena na vyšší úroveň a malířskou techniku je stěží vidět. Nápad na dárek – ať už si chcete koupit malířskou sadu a namalovat portrét sami, nebo darovat individuální mistrovské dílo přátelům nebo rodině, je na vás. Skvělá předloha – hledáte velmi osobní dárek? Pak vám doporučujeme malovat svého miláčka Schipper.
ZnačkaSchipper #ad
VýrobceSchipper #ad
Výška12.2
Délka1.22
Hmotnost1.32
Šířka1.65
Číslo dílu602100371
Modelka602100371
Zárukazákonem předepsáno

3. Schipper

#ad

Drak, Schipper 609130845 Malování podle čísel, malování obrázků pro dospělé, včetně štětce a akrylových barev, 40 x 50 cm

#ad
Schipper #ad - Skvělé barvy zaručují příjemnou atmosféru mezi vašimi čtyřmi stěnami. Kompletní sada – rozsah dodávky obsahuje 36 akrylových barev na vodní bázi, štětec na malování, návod český jazyk nelze zaručit, předlohu a 1 plátno s rozměrem: 40 x 50 cm.

Malba – vneste tento nádherný motiv do svého obývacího pokoje. Efekt oleje na plátně – jemně předtištěné plátno má zřetelnou a viditelnou strukturu lnu. Skvělá předloha – s omalovánkou schipper pro dospělé dostane každý amatérský malíř a začátečník na plátno umělecké dílo, které funguje bez předchozích znalostí na téma malování.

Německý výrobce – u schipper existuje široký výběr motivů pro dospělé a děti. Kvalita je nastavena na vyšší úroveň a malířskou techniku je stěží vidět. To ještě více zdůrazňuje vlastnoručně namalovaný charakter obrazu po dokončení.
ZnačkaSchipper #ad
VýrobceSchipper #ad
Výška20.47
Délka1.77
Hmotnost2.87
Šířka16.14
Číslo dílu609130845
Modelka602100453
Zárukazákonem předepsáno

4. Schipper

#ad

Fontana Trevi v Římě, malování obrázků pro dospělé, 40 x 50 cm, včetně štětců a akrylových barev, Schipper 609130819 Malování podle čísel

#ad
Schipper #ad - Malba – vneste tento překrásný motiv do svého obývacího pokoje. Kvalita se posunuje na další úroveň a malby je stěží vidět technika malování. Skvělá předloha – s předlohou pro dospělé dostane každý amatérský malíř a začátečník umělecké dílo, které funguje bez předchozích znalostí na téma malování.

Skvělé barvy zaručují příjemnou atmosféru mezi Vašimi čtyřmi stěnami. To ještě více zvýrazňuje vlastnoručně namalovaný charakter obrazu po dokončení. Německý výrobce – u schipper je široký výběr motivů pro dospělé a děti. Efekt oleje na plátně – jemně předtištěné plátno má citelně a viditelnou lněnou strukturu. Kompletní sada – obsah dodávky obsahuje 35 akrylových barev na bázi vody, štětec na malování, návod na předlohu a 1 plátno s rozměry: 40 x 50 cm.
ZnačkaSchipper #ad
VýrobceSchipper #ad
Výška20.47
Délka1.77
Hmotnost2.52
Šířka16.14
Číslo dílu609130819
Modelka609130819
Zárukagesetzlich vorgeschrieben

5. Schipper

#ad

Malování obrázků pro dospělé, včetně štětce a akrylových barev, Schipper 609340553 Malování podle čísel, Quattro po 18 x 24 cm, přestávka na kávu

#ad
Schipper #ad - Skvělé barvy a krásný výhled zaručují pocit dovolené ve vašich čtyřech stěnách. Efekt oleje na plátně – jemně předtištěné plátno má zřetelnou a viditelnou strukturu lnu.

Kompletní sada – rozsah dodávky obsahuje akrylové barvy na vodní bázi, štětec na malování, návod, předlohu a čtyři předlohy pro malování o rozměrech 18 x 24 cm. Německý výrobce – u schipper existuje široký výběr motivů pro dospělé a děti. Kvalita je nastavena na vyšší úroveň a malířskou techniku je stěží vidět. Skvělá předloha – s omalovánkou schipper pro dospělé dostane každý amatérský malíř a začátečník na plátno umělecké dílo, které funguje bez předchozích znalostí na téma malování.

To ještě více zdůrazňuje vlastnoručně namalovaný charakter obrazu po dokončení. Malba – vneste tento nádherný motiv do svého obývacího pokoje.
ZnačkaSchipper #ad
VýrobceSchipper #ad
Výška20.28
Délka1.3
Hmotnost1.76
Šířka16.14
Číslo dílu609340553
Modelka609340553
Zárukazákonem předepsáno

6. Schipper

#ad

Malování obrázků pro dospělé, 24 x 30 cm, včetně štětce a akrylových barev, Schipper 609240436 Malování podle čísel Mucki, slepý pasažér

#ad
Schipper #ad - Kompletní sada – obsah dodávky obsahuje akrylové barvy na vodní bázi, štětec, návod, předlohu a předlohu pro malování s rozměrem: 24 x 30 cm. Kvalita je nastavena na vyšší úroveň a malby je malířská technika sotva vidět.

To po dokončení ještě více vyzdvihuje vlastní charakter obrázku. Skvělá předloha – s šablonou pro malování schipper pro dospělé dostane každý amatérský malíř a začátečník na plátno krásnou krajinu, která funguje bez předchozích znalostí na téma malování.

Obraz – vneste tento nádherný motiv do vašeho obývacího pokoje; skvělé barvy a krásný výhled zaručují příjemnou atmosféru ve vašich čtyřech stěnách. Olej na plátně – jemně předtištěné plátno má citelnou a viditelnou plátěnou strukturu. Německý výrobce – u schipper existuje široký výběr motivů pro dospělé a děti.
ZnačkaSchipper #ad
VýrobceSchipper #ad
Výška1.23
Délka1.22
Hmotnost0.88
Šířka9.84
Číslo dílu609240436
Modelka609240436
Zárukazákonem předepsané

7. OfficeTree

#ad

OfficeTree Sada malování podle čísel Dospělí 40 x 50 cm – malování podle čísel akryl – Paint by Numbers Kit Moderní akrylová malba s barvami plátno a 4 štětci

#ad
OfficeTree #ad - Kvalitní – nejlepší kvalita plátna a barvy, štětce s dlouhou životností, barevné dózy s kódovanými víčky pro snadné použití a vynikající výsledky, srozumitelný návod k použití český jazyk nelze zaručit.

Super dárek – malování podle čísel pro dospělé od officetree Stabilní role s designem motivu, optimální pro kompletní sada nebo zhotovená malba jako dárek pro mnoho příležitostí. Mix it – malování podle čísel deco art vysoce moderní, nadčasový motiv v cool barvách, ideální pro kombinaci s dalšími motivy a styly, perfektní kombinace kreativity a trendy nástěnného stylu.

Skvělé malování podle čísel officetree sada malování podle čísel pro dospělé s plátnem 40 x 50 cm, návod, potisk motivu ve velikosti pohlednic, vhodné akrylové barvy, sada se štětcem, přehled A3, vždy 2 šrouby a háčky. Uvolnění pur – číslice pro dospělé abstraktní schopnost koncentrace a pozornost, k uklidnění a odbourání stresu.
ZnačkaOfficeTree #ad
VýrobceILP GmbH #ad
Výška2.56
Délka16.73
Šířka2.56
Číslo dílu2710

8. Figured'Art

#ad

Paint by Numbers Basteln DIY Bastelset 40x50cm Mit Keilrahmen nicht gespannt, Figured'Art Malen Nach Zahlen Erwachsene Mit Rahmen Moderne fraktale Katze

#ad
Figured'Art #ad - Unsere hochwertige, nummerierte leinwand wurde nie gefaltet und ist aufgerollt auf einer schaumstoffrolle. Es ist genÜgend farbe für das ganze gemälde vorhaden und die farben DECKEN DIE ZAHLEN VOLLSTÄNDIG AB. Ein wahres erlebnis mit hochwertigen Materialien, das sind die Werte von Figured'Art.

Die 3 pinsel in verschiedenen größen bieten ihnen großen komfort sowohl für große flächen als auch für kleine Details, die große Präzision erfordern. Die farbtöpfchen werden sorgfältig vorbereitet, damit jede farbe mit dem originalfoto übereinstimmt. Besonderes augenmerk wird auf die Lesbarkeit und Platzierung der Zahlen geleg, insbesondere bei den kleinen Details, die ausgemalt werden. Die verwendeten Pigmente sind lichtbeständig und ergeben brillante Farben. Unsere paint by Numbers sind erhätlich mit und ohne Rahmen.

Wir sind ein familienunternehmen und benutzen ausschließlich hochertige Materialien für die Produktion unserer DIY Bastelsets für Erwachsene. Unsere acrylfarbe ist umweltfreundlich und vakuumverpackt, damit die Farbe nicht eintrocknet. Eine einfache anleitung sowie ein papierausdruck ihres motives zur veranschaulichung. Dieses set enthält alles notwendige um ihr eigenes malen nach zahlen gemälde zu malen und ist in mehreren formaten erhältlich. Auch ohne vorkenntnisse werden sie von dem erzielten ergebnis begeistert sein.
ZnačkaFigured'Art #ad
VýrobceFigured'Art #ad
Číslo díluFIGUBU-P0029B-4050

9. Schipper

#ad

Svatojakova cesta, malování obrázků pro dospělé, včetně štětce a akrylových barev, triptych, 50 x 80 cm, Schipper 609260854 Malování podle čísel

#ad
Schipper #ad - Kvalita je nastavena na vyšší úroveň a malířskou techniku je stěží vidět. Kompletní sada – rozsah dodávky obsahuje 45 akrylových barev na vodní bázi, předlohu a 3 plátna: 1 středový obraz: 50 x 40 cm, štětec na malování, návod, 2 boční obrázky: 50 x 20 cm.

Malba – vneste tento nádherný motiv do svého obývacího pokoje. Německý výrobce – u schipper existuje široký výběr motivů pro dospělé a děti. Skvělá předloha – s omalovánkou schipper pro dospělé dostane každý amatérský malíř a začátečník na plátno umělecké dílo, které funguje bez předchozích znalostí na téma malování.

Efekt oleje na plátně – jemně předtištěné plátno má zřetelnou a viditelnou strukturu lnu. To ještě více zdůrazňuje vlastnoručně namalovaný charakter obrazu po dokončení. Skvělé barvy zaručují příjemnou atmosféru mezi vašimi čtyřmi stěnami.
ZnačkaSchipper #ad
VýrobceSchipper #ad
Výška16.14
Délka1.77
Hmotnost3.84
Šířka20.47
Číslo dílu609260854
Modelka602100536
Zárukazákonem předepsáno

10. Schipper

#ad

Včetně štětce a akrylových barev, Schipper 609130897 Malování podle čísel – anglické knihkupectví, malování obrázků pro dospělé, 40 x 50 cm

#ad
Schipper #ad - To ještě více zdůrazňuje vlastnoručně namalovaný charakter obrazu po dokončení. Německý výrobce – u schipper existuje široký výběr motivů pro dospělé a děti. Kompletní sada – rozsah dodávky obsahuje 36 akrylových barev na vodní bázi, štětec na malování, návod český jazyk nelze zaručit, předlohu a 1 plátno s rozměrem: 40 x 50 cm.

Efekt oleje na plátně – jemně předtištěné plátno má zřetelnou a viditelnou strukturu lnu. Malba – vneste tento nádherný motiv do svého obývacího pokoje. Skvělá předloha – s omalovánkou schipper pro dospělé dostane každý amatérský malíř a začátečník na plátno umělecké dílo, které funguje bez předchozích znalostí na téma malování.

Skvělé barvy zaručují příjemnou atmosféru mezi vašimi čtyřmi stěnami. Kvalita je nastavena na vyšší úroveň a malířskou techniku je stěží vidět.
ZnačkaSchipper #ad
VýrobceSchipper #ad
Výška16.14
Délka1.77
Hmotnost2.94
Šířka20.47
Číslo dílu609130897
Modelka609130897
Zárukazákonem předepsáno